po update na E2 sa neda vratit spat na originalny soft

Diskuze k Enigmě 2 internal flash pro HD-Box 7119 a 9105 Plus.

Moderátor: By.Bob

Odpovědět
5738 Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 108
Registrován: 06 črc 2010, 12:09
Dostal poděkování: 1 poděkování

po update na E2 sa neda vratit spat na originalny soft

Příspěvek od 5738 »

Zdravim

Nahraval som na hd box 9105+ enigmu platino
vsetko prebehlo ako malo enigma platino nabehla ale je nejaka mimo neche mi ist na nej net

ked sa chcem vratit tak pri loaderi 9105 stlacim ch+ a pise ze USB ale nahratie povodneho loadera L7.27 sa nepodari

skoci tam na sekundu Er01 a end a loader so po vypnuti a zapnuti nezmeni ani nejde nahrat inu enigmu kedze tento loader je len pre enigmu platino 2

Skusal som viac klucov formatoval som rýchlo a aj normalne a ja cez HP format program a nic sa nechyta

Poradí niekto ako na to alebo bude to niekto vediet spravit našiel som aj zmenu bootloadera na tvrdo cez terminal ale to si netrufam kedze nemam s tym ziadne skusenosti


Ďakujem za odpovede

S pozdravom 5738


Uživatelský avatar
By.Bob
Nováček
Nováček
Příspěvky: 165
Registrován: 14 bře 2015, 14:22
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: po update na E2 sa neda vratit spat na originalny soft

Příspěvek od By.Bob »

Ahoj pokud nevis co presne a jak mas delat tak se na zmenu loaderu pres telnet nepouztej muze dojit k upmrtveni prijimace a pak tobudes muset poslat na sapro na Jtag.
nejprve vyzkousej tohle..
posilam ti usb_uboot to dej na usb a klasick naistaluj. melo by se to vratit na puvodni loader L7.26 kdyz ti to nepomuze pouzij program Porter.exe je na sapro strankach ke stazeni a i loader a pres program a pripojeni rs232 kabelu s pc si nahrej novy IRD firmware 9105+ to co ti pise err 01 je ze nesedi verze bootloaderu navratu davas tam spatnou verzi proto vyzkousej ten to co ti posila a dej to na usb rozbalit a dat na usb a naistalovat klasicky
back.zip
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Skytec HD,HDBox HD, Xtrend HD, Optibox HD, Setting, Plugins sh4, Enigma2, Fortis-Feed, ZZPicon,
freeSat UPC Direct, Skylink, Sky.UK
5738 Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 108
Registrován: 06 črc 2010, 12:09
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: po update na E2 sa neda vratit spat na originalny soft

Příspěvek od 5738 »

By.Bob píše:Ahoj pokud nevis co presne a jak mas delat tak se na zmenu loaderu pres telnet nepouztej muze dojit k upmrtveni prijimace a pak tobudes muset poslat na sapro na Jtag.
nejprve vyzkousej tohle..
posilam ti usb_uboot to dej na usb a klasick naistaluj. melo by se to vratit na puvodni loader L7.26 kdyz ti to nepomuze pouzij program Porter.exe je na sapro strankach ke stazeni a i loader a pres program a pripojeni rs232 kabelu s pc si nahrej novy IRD firmware 9105+ to co ti pise err 01 je ze nesedi verze bootloaderu navratu davas tam spatnou verzi proto vyzkousej ten to co ti posila a dej to na usb rozbalit a dat na usb a naistalovat klasicky
back.zip

Vyriešené

Na koniec pomohlo najst povodny starkit k enigma platino 2 a spravny usb_uboot a nahralo sa to ako sa malo

Vďaka by.bob


Mareg
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 29 lis 2016, 19:26

Re: po update na E2 sa neda vratit spat na originalny soft

Příspěvek od Mareg »

Zdravím, mám podobný problém, kde můžu stáhnout ty "původní" soubory?

Díky
--
Mareg


Odpovědět

Zpět na „Diskuze k Enigmě 2 internal flash pro HD-Box 7119 a 9105 Plus“