začátky v enigmě2 infinity

Diskuze k Enigmě 2 internal flash pro HD-Box 7119 a 9105 Plus.

Moderátor: By.Bob

Odpovědět
MaPa
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 29 kvě 2012, 14:49

začátky v enigmě2 infinity

Příspěvek od MaPa »

Zdar, jsem dlouholetý uživatel HD BOXu 7119 včetně sharingu. Čezáci tu vypínali proud a začal zlobit, po 15-ti minutách zatuhlo.
Tak jsem do něho nahrál enigmu2 infinity, zdá se že už nepadá, ale jsem uplně mimo jak dál. z PC se na něho dostanu pomocí reelbox control center.
Rád bych do něho nastavil sharing. Není nějaký návod někde na enigmu2. Prošel jsem mnoho diskuzí, ale chybí mi startovní čára, základní postupy.
Díky za nějaké odkazy. MaPa


Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: začátky v enigmě2 infinity

Příspěvek od efendy55 »

štartovacia čiara je v tvojom prípade je naučiť sa inštalovať a nastaviť oscam v E2 . :106: alebo to dať nejakému borcovi čo ti to nastaví za pár minút . všetko potrebné nájdeš aj tu na fore pre tvoj box . :89: stačí trochu hladať a určite to nájdeš . tuším že sú tu aj nejaké zálohy ....


Všetko4K,Linux E2
MaPa
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 29 kvě 2012, 14:49

Re: začátky v enigmě2 infinity

Příspěvek od MaPa »

Ano to je pravda. Nainstalovanej oscam mam, si alespoň myslím, ale do jakeho configu nastavit ty správný data (údaje o sharingu). Nebo jak třeba přes telnet se tam nasypou. Nebo bych to udělal přes FTP, to je jedno. Jenže se bojím sáhnout do nějakého configu, abych si to nějak nerozhodil. Prošel jsem hodně diskuzí a mám v tom zmatek. Malá ujednocená nápověda by se šikla pro začátek. Díky


Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: začátky v enigmě2 infinity

Příspěvek od efendy55 »

je to prosté allane proste ..... zapni oscam cez d.o. a cez web si uprav config ako potrebuješ reštart oscamu a máš to tam . základ je funkční oscam v boxe ..... :87: oscam má kopu vymožeností a ked ho správne nastaviš tak to nemá chybu . :87: pridáš si readrs , usersa ako potrebuješ ... :106:


Všetko4K,Linux E2
MaPa
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 29 kvě 2012, 14:49

Re: začátky v enigmě2 infinity

Příspěvek od MaPa »

Díky za radu, už to asi půjde. Jdu to zkusit na anténu. Pěkně jsi mě navedl.
Malá otázka? dá se poskytovat jednou poskytnuté? Mám doma dvě televize a nechce se mi platit dvakrát.
Díky


Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: začátky v enigmě2 infinity

Příspěvek od efendy55 »

dá , ale server nie je blbý a všetko vidí , na to bacha . takže ak zistí že ťaháš od neho dva krát / a to zistí okamžite / či už reshare , PIP alebo podobné srandičky tak dostaneš okamžite ban a budeš na furt OFF . :96: na anténu potrebuješ server ????


Všetko4K,Linux E2
Odpovědět

Zpět na „Diskuze k Enigmě 2 internal flash pro HD-Box 7119 a 9105 Plus“