ET4000 +OpnPli 4 na Skylinku

Xtrend ET4000 Diskuze.

Moderátoři: gorick, clasicrock, matchboxx

Odpovědět
jarod72pm
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 01 pro 2013, 22:08

ET4000 +OpnPli 4 na Skylinku

Příspěvek od jarod72pm »

Zdravím ,používám E2 OpenPli 4 a vcelku jsem spokojený včetně nastavení i oblíbeného skinu ,co mě ale vadí že občas se stane že na Skylinku vypadnou HD programy(1-2x týdně) a pomůže až restart přístroje
Myslel jsem si že je to skinem ale vyzkoušel jsem několik a stále stejný problém pak mě napadlo že cccam 2.3.0 který je tam istalován při instalaci E2 defaultně potřebuje doladit? Nebo je to E2 OpenPli 4 ?
Pokud se s tím někdo setkal budu rád za reakci případně návod jak tohle odstranit aby HD stanice fungovali jak mají.


aeryn.sun
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 01 led 2015, 14:20

Re: ET4000 +OpnPli 4 na Skylinku

Příspěvek od aeryn.sun »

cau a vse nejlepsi do 2015 ;-)

mam ET4000, OpenPLi 4.0 z 1.1.2015, defaultne nastaveny CCCam-2.3.0 a skylink kartu 42008xxx. ceske programy me nejedou vubec. skylink karta byla deaktivovana asi od pulky cervence 2014, pred par dny me ji znovu aktivovali (pouze zaklad = DIGITAL, zadne dalsi balicky). na strankach skylinku radi, nechat zapnuty kterykoliv program aspon na 30min. pak se zapisou data na kartu a vsechny by melo jet. uz jsem zkousel kartu v obou slotech i vic nez 3 hodiny na stejnem kanalu (CT1 - mam plugin henksat 19/23). Zkousel jsem i OSCam doinstalovany pres GUI.

prosim poradte, cim to muze byt.

Diky
Aeryn


Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ET4000 +OpnPli 4 na Skylinku

Příspěvek od grantec »

Sprav presne to iste, eln nepoizuviaj CT1 - SD verziu,ale HD verziu.
Celkom dobre sa mi osvadcil aj program MArkiza HD - an prechod zapisov , na pozeranie to moc neni .:)
A musis mat povolene AU , teda vsade v nastaveni parameter au = 1 .


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
aeryn.sun
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 01 led 2015, 14:20

Re: ET4000 +OpnPli 4 na Skylinku

Příspěvek od aeryn.sun »

cau,

muzete me nekdo nakopnout, kde sehnat posledni verzi oscamu pro ET4000 + sky|ink + irnejdeto? nasel jsem http://download.dvbsat.cz/index.php?dir ... black_ship& ale tam jsou rok stare soubory - black_ship build 7266 je stale aktualni?

diky
aeryn


Odpovědět

Zpět na „Xtrend ET4000 Diskuze“