Skylink - ICE

Dotazy začátečníků pro přijímače Coolstream Trinity a Tank.

Moderátoři: matchboxx, EnoSat, esmiran

pipiviki
Nováček
Nováček
Příspěvky: 54
Registrován: 30 bře 2009, 14:54

Skylink - ICE

Příspěvek od pipiviki »

Jak rozjedu kartu SKYlink ICE na originálním image? Může někdo heslovitě napsat na které originální verzi je funkční a jaký Cam? Pokud to na origoš funguje.
Děkuji.


TRINITY, VU+DUO , AZHD-Elite.
Uživatelský avatar
matchboxx
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 520
Registrován: 12 čer 2011, 15:23

Re: Skylink - ICE

Příspěvek od matchboxx »

pipiviki píše:Jak rozjedu kartu SKYlink ICE na originálním image? Může někdo heslovitě napsat na které originální verzi je funkční a jaký Cam? Pokud to na origoš funguje.
Děkuji.
instalovat doscam v14 - ten je ke stazeni viewtopic.php?f=309&t=12650, postup instalace, pouziji jiz zde nekolikrat napsany:
autor grantec :-))
Postup instalacie:
Prilozeny subor rozbalit na pracovnej ploche.
Otvorte subor config.txt v Notepade a zapiste IP adresu Coolstreamu. Subor ulozte a zavrite.
obr.1.jpg
obr.2.jpg
Dva krat kliknite na subor update.bat . Tym sa spusti a nainstaluje potrebne subory do Coolstreamu
obr.3.jpg
Po instalacii restartnite Coolstream. Doscam startuje automaticky, pri kazdem rebootu, zadne dalsi soubory nepotrebuje vse je v obsazeno v binarce
webove rozhrani Doscamu
ipboxu:8080
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Soukrome zpravy nectu, pouzivejte forum, mozna tim pomuzete ostatnim
pipiviki
Nováček
Nováček
Příspěvky: 54
Registrován: 30 bře 2009, 14:54

Re: Skylink - ICE

Příspěvek od pipiviki »

Tak až na druhý pokus. Nešlo to. Musel jsem udělat aktualizaci software, ta ale taky až na druhý pokus, protože když jsem chtěl zachovat stávajicí chanels, tak to padlo pro chybějící nějaký ovladač. Takže potom nová instalace soft z internetu, nové nastavení, a potom jsem to rozbalil ne na plochu, udělal jsem si normalně adresář na disku a taky to šlo.
Když jste zavedli extra chlívek na TRINITY, tak jsem předpokládal, že ne všechny postupy se dají aplikovat z nišších verzí.
Díky za radu.


TRINITY, VU+DUO , AZHD-Elite.
Uživatelský avatar
matchboxx
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 520
Registrován: 12 čer 2011, 15:23

Re: Skylink - ICE

Příspěvek od matchboxx »

pipiviki píše:Tak až na druhý pokus. Nešlo to. Musel jsem udělat aktualizaci software, ta ale taky až na druhý pokus, protože když jsem chtěl zachovat stávajicí chanels, tak to padlo pro chybějící nějaký ovladač. Takže potom nová instalace soft z internetu, nové nastavení, a potom jsem to rozbalil ne na plochu, udělal jsem si normalně adresář na disku a taky to šlo.
Když jste zavedli extra chlívek na TRINITY, tak jsem předpokládal, že ne všechny postupy se dají aplikovat z nišších verzí.
Díky za radu.
obecny postup instalace cehokoliv do originalniho firmware hd1 nebo hd2 bude porad stejny, stejne vsak nebudou soubory vzhledem k rozdilnemu hardware
ucime se vsichni :74:


Soukrome zpravy nectu, pouzivejte forum, mozna tim pomuzete ostatnim
pipiviki
Nováček
Nováček
Příspěvky: 54
Registrován: 30 bře 2009, 14:54

Re: Skylink - ICE

Příspěvek od pipiviki »

Doskam a přidání dalšího uživatele. Nenašel jsem žádné konfigurační soubory, to znamená že to nejde a je třeba další Cam? A nastavení lajny na share z venku je možné? Neboje je třeba alternativní image? A moutování nic moc, je nějaký plugin do origo softu? Přehrávání ze síťového disku zatím neumím, ale přístup ze sítě na sat mám, ale jaksi ven mi to nejde nic najít. V češtině jste asi jediné fórum?


TRINITY, VU+DUO , AZHD-Elite.
Uživatelský avatar
matchboxx
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 520
Registrován: 12 čer 2011, 15:23

Re: Skylink - ICE

Příspěvek od matchboxx »

pipiviki píše:Doskam a přidání dalšího uživatele. Nenašel jsem žádné konfigurační soubory, to znamená že to nejde a je třeba další Cam? A nastavení lajny na share z venku je možné? Neboje je třeba alternativní image? A moutování nic moc, je nějaký plugin do origo softu? Přehrávání ze síťového disku zatím neumím, ale přístup ze sítě na sat mám, ale jaksi ven mi to nejde nic najít. V češtině jste asi jediné fórum?
ano lze, pro extralajny je potreba vytvorit soubor oscam.server ve var/tuxbox/config/ nebo jej vytvorit z weboveho rozhrani , staci do nej dopsat sve udaje a funguje to napr takto pro cccam server

[reader]
enable = 1
label = cccam-reader
protocol = cccam
device = 199.99.99.99,20534
user = bajaja
password = bajaja
group = 1
emmcache = 1,1,2
cccmaxhop = 5
cccversion = 2.0.11
pro dalsi alternativy newcamd, camd3 analogicky

na moutovani existuji v linuxu standarni povely, mount cifs s windows nejde prozatim z menu , bug v image je potreba moutovat s parametry nounix a noserverino


Soukrome zpravy nectu, pouzivejte forum, mozna tim pomuzete ostatnim
Uživatelský avatar
EnoSat Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 547
Registrován: 26 úno 2010, 20:48
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Skylink - ICE

Příspěvek od EnoSat »

pipiviki píše:Doskam a přidání dalšího uživatele. Nenašel jsem žádné konfigurační soubory, to znamená že to nejde a je třeba další Cam? A nastavení lajny na share z venku je možné? Neboje je třeba alternativní image? A moutování nic moc, je nějaký plugin do origo softu? Přehrávání ze síťového disku zatím neumím, ale přístup ze sítě na sat mám, ale jaksi ven mi to nejde nic najít. V češtině jste asi jediné fórum?
priklad pripojenia NAS
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Gibertini OP100L /85E-53W/
WaveFrontier T90 /39E-36E-31E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W-30W/
Mutant HD51 , Edision MIO+ 4K , QVIART Lunix , Ustym 4K S2 OTT , Ineos ZX4 , Dreambox 900UHD/7020HD , TBS-5925 , TBS-5520SE , TBS-5220
PcAlien
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 03 črc 2013, 22:45

Re: Skylink - ICE

Příspěvek od PcAlien »

Zkoušel jsem postup na share z venku přes cccam bez úspěchu (Cccam do not correctly with some packages. Maji napsano na jejich adrese) Mohl by někdo napsat jak na Newcam podrobněji. Přešel jsem z arivy tak moc zkušenosti nemám. Zatim jsem rozběh doscam s softcam.Key. Děkuji


Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Skylink - ICE

Příspěvek od grantec »

cez web rozhranie doscamu prejdi do readers . klikni na novy - zadaj protokol newcamd , otvori sa list.
enable - zaskrtni
ako device zadas : cosi.share.net,xxxxx (namiesto xxxx zadaj realny port)
dole nizsie zadaj deskey (standartne byva 0102030405060708091011121314)
meno
heslo
ak to server vyzaduje, zaskrtni aj disableserverfilter.
prejdi celkom dole a uloz save .


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
PcAlien
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 03 črc 2013, 22:45

Re: Skylink - ICE

Příspěvek od PcAlien »

Děkuji ,zase jsem se dostal dál. Proxy initialized ale nepřipom se. Oni maji Newcamd525 nebo Camd3 v tom to asi bude? Ale tahle možnost v readers neni.


Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Skylink - ICE

Příspěvek od grantec »

newcamd525 ide spravit, skor je problem ine.
ked si ziadas pristup na newcamd , napis im ze mas mgcamd 1.33 . Potom ti ich line bude pasovat .


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
pecaIII
Nováček
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 26 zář 2013, 14:09
Dal poděkování: 1 poděkování

Re: Skylink - ICE

Příspěvek od pecaIII »

Jak nastavením trinity tak, abych mohl přehrát film z PC? Mám propojeno kabelem PC - router - trinity.
Zkoušel jsem v nastavení sítě, ale nezadařilo se.
Jinak přehrávání z HDD přes usb vstup bezproblémové, youtube také ok.
Yweb z PC taky ok.


Uživatelský avatar
matchboxx
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 520
Registrován: 12 čer 2011, 15:23

Re: Skylink - ICE

Příspěvek od matchboxx »

pecaIII píše:Jak nastavením trinity tak, abych mohl přehrát film z PC? Mám propojeno kabelem PC - router - trinity.
Zkoušel jsem v nastavení sítě, ale nezadařilo se.
Jinak přehrávání z HDD přes usb vstup bezproblémové, youtube také ok.
Yweb z PC taky ok.
mozna primoutovat tu spravnou slozku v PC, stejne jako sitovy server, nebo definovat v pc upnp klienta, ve w7 to jde, ostatni jsem nezkousel.


Soukrome zpravy nectu, pouzivejte forum, mozna tim pomuzete ostatnim
pecaIII
Nováček
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 26 zář 2013, 14:09
Dal poděkování: 1 poděkování

Re: Skylink - ICE

Příspěvek od pecaIII »

Tak pomocí UPNP se povedlo dostat na PC.
Přehraju fotky, mp3, avi. MKV ale nejdou přehrát.


Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Skylink - ICE

Příspěvek od grantec »

Doscam, alebo gbox. Image- je uplne jedno aku verziu pouzijes.


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
Odpovědět

Zpět na „Coolstream Trinity a Tank - Dotazy začátečníků“