Tank stream nastavení

Dotazy začátečníků pro přijímače Coolstream Trinity a Tank.

Moderátoři: matchboxx, EnoSat, esmiran

robino65
Nováček
Nováček
Příspěvky: 20
Registrován: 19 úno 2015, 08:37
Bydliště: Martin, Slovensko

Re: Tank stream nastavení

Příspěvek od robino65 »

grantec píše:Zapni xupnd , pripoj sa k boxu cez port 4044 , daj si nactat coolstream streamy a tma najdes aj videa na disku - pod samostatnou polozkou .
Pripoj sa boxu cez port... Ako? Cez IE?
Trochu podrobnejsie prosim...


Coolstream TANK, NG-Return 2.8
Uživatelský avatar
toprun
Nováček
Nováček
Příspěvky: 65
Registrován: 15 led 2010, 14:01

Re: Tank stream nastavení

Příspěvek od toprun »

Výstřižek.PNG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Coolstream HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, motor SG-2100, offset 80cm, DOScam 0.25, Skylink, TNK, LE40B650
Uživatelský avatar
esmiran Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 126
Registrován: 26 říj 2009, 18:27

Re: Tank stream nastavení

Příspěvek od esmiran »

robino65 píše:OK, takže teraz vidím vo win7 tie videá ako na 2. obrázku, ale čo to je? Nerozumiem tomu ani za mak...
Čakal som, že budem môcť prehrávať v PC to čo mám nahraté na hdd...
Mel by jsi tam videt nazvy stanic co mas v oblibenych - treba Markiza, Joj, ... a taky nazvy nahranych poradu - ty u me maji nazev slozeny ze jmena stanice a cisla, napr: Markiza_nejake_cislo. Poklepanim na orazek nad nazvem spustis zive vysilani stanice, nebo prehravani nahravky.
Me to tak na original image 2.15 beta funguje, nevim jestli na NG-Return neni nastavene neco jinak. Jo a nahravky musi byt na disku ulozene ve slozce /movies, ale to by tak melo byt uz v tovarnim nastaveni, neni potreba menit.

Popis nejak lip co vidis a co ne, nebo sem dej screenshot.


Coolstream Trinity, Doscam; Zyxel NAS
Uživatelský avatar
esmiran Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 126
Registrován: 26 říj 2009, 18:27

Re: Tank stream nastavení

Příspěvek od esmiran »

Mam jeste jednu alternativu pro prehravani ve Windows: Nainstaluj si XBMC - Kodi zde: http://kodi.tv/download/. Je to asi nejlepsi Upnp server a klient pro Windows. Umi spoustu veci a zkousel jsem, ze streamuje TV a nahravky z Coolstreamu bez problemu i po WiFi.
Na CST mam image orig. 2.15 beta z 8.1.2015, ale na posledni bete by to melo jit taky v pohode. Starsi image nedoporucuji, ty posledni bety jsou nejlepsi a stabilni.
Nejake obrazky jak me to prehrava TV:
Kodi-Upnp-CST_TV.PNG
Kodi-Upnp-CST_TV-spustena.PNG
Nahravku tam mam jenom jednu zkusebni, protoze jinak nahravam na domaci NAS po siti:
Kodi-Upnp-CST_nahravky.PNG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Coolstream Trinity, Doscam; Zyxel NAS
milo58
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 10 úno 2014, 21:16

Re: Tank stream nastavení

Příspěvek od milo58 »

Hezký den,

měl bych dotaz, při spuštění přes časové nahrávání se mi často stává, že se nahrávací program nespustí. Mám nastaveno např. v pondělí přepnutí v 17.00 nova hd provede se, nahrání v17.40-18.00 čt1 hd provede se,
17.55-18.00 čt24 provede se, 18.54-19.01 čt1 hd občas nahraje pouze 1min, 18.55 přepnutí na prima hd provede se, 19.30 přepnutí na nova hd často se neprovede, zůstane viset na prima hd, 20.00-23.00 čt1 hd většinou se nespustí, 20.15-21.45 prima hd provede se, 20.20-21.45 nova hd provede se, ale pokud ručně v cca 19.30 přepnu na nova hd, pokud se přepnutí na nova hd z prima hd neprovede, program na nova hd se nenahraje. Mám LNB TWIN a používám usals. Družice mám nastaveny pouze dvě (Astry 23,5 a 19,2) a to 16 transpondérů na 23,5 a pouze 2 na 19,2 přes program Dreamset. V menu transpondérů se ale ukazují i transpondéry, které nejsou v provozu nebo na 19,2 se mi zobrazují 4, ale jsou to pouze dva duplicitně. Také se mi stává, že při přehrávání nějakého nahraného programu a spuštění nahrávání se Coolstream zasekne a pomůže jen tvrdý restart. Verze firmware mám 2.15 Release z dubna 2015. Coolstream TANK mám cca 15 měsíců.

Díky za nějaké rady, kde by mohla být chyba

milo58










)


Uživatelský avatar
marsim21 Czech Republic
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1847
Registrován: 19 říj 2007, 18:38
Dal poděkování: 174 poděkování
Dostal poděkování: 261 poděkování

Re: Tank stream nastavení

Příspěvek od marsim21 »

Kód: Vybrat vše

Mám LNB TWIN a používám usals
Proč používáš proboha usals když máš Twin LNB? Nikde jsem nevyčetl,že by jsi používal motor.
Nastav jeden tuner na Hlavní druhý na nezávislý a bude po problému.Zapni Disecq 1.0 vyber družice 23,5 a 19,2 a přiřaď porty.


Obrázek

Podpořte naše fórum finanční částkou. Stačí kliknout na tlačítko Donate a odeslat libovolnou částku.
:99: http://www.openboxforum.satdigitalne.cz :99:
:arrow:Panasonic TX-50CX700E , Panasonic TX-P42G30E
:arrow:Coolstream 4x DVB-S2 , Dreambox DM 900 UltraHD (1x dual DVB-S2) 1TB HDD , HD-BOX FS-9300 HD TWIN PVR 500GB HDD
:arrow:Wave Frontier T-90 II generace , Gibertiny 85AL Motor SG-2100BS , Famaval 85AL multifokus 23E,19E,13E
:arrow:Finder Dreamsky TSC-90 TRIO , SatFinder Openbox SF 20
:arrow: :57: Přístupové karty SkyLink 0D96 , FreeSat 0D97 :57:

Na SZ, které se netýkají ,,funkčnosti fóra,,již neodpovídám.Na dotazy ohledně sat. přijmu je vytvořeno fórum.
Kdo neumí používat tlačítko HLEDAT ,ten si nezaslouží odpověď.
Uživatelský avatar
marsim21 Czech Republic
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1847
Registrován: 19 říj 2007, 18:38
Dal poděkování: 174 poděkování
Dostal poděkování: 261 poděkování

Re: Tank stream nastavení

Příspěvek od marsim21 »

michaldrak píše:Ja pouzivam tiMOTE a na stream VLC for android beta. A funguje skvelo prepinanie, epg, casovanie nahravania a aj stream hd stanic bez sekania
Vyzkoušel jsem taky funguje jen řeším problém.Pokud spustím stream vybrané tv přepne mi to program i na Coolu.
V Mozile se mi iWeb podařilo rozchodit tam to funguje jak má v Chrome at dělám co dělám stále mi to hlásí tento plugin není podporován. VLC v chromu mám vpravo nahoře v liště.
Věděl by někdo kde je zakopanej pudl? Mám 4 tunery všechny nastavené nezávisle.


Obrázek

Podpořte naše fórum finanční částkou. Stačí kliknout na tlačítko Donate a odeslat libovolnou částku.
:99: http://www.openboxforum.satdigitalne.cz :99:
:arrow:Panasonic TX-50CX700E , Panasonic TX-P42G30E
:arrow:Coolstream 4x DVB-S2 , Dreambox DM 900 UltraHD (1x dual DVB-S2) 1TB HDD , HD-BOX FS-9300 HD TWIN PVR 500GB HDD
:arrow:Wave Frontier T-90 II generace , Gibertiny 85AL Motor SG-2100BS , Famaval 85AL multifokus 23E,19E,13E
:arrow:Finder Dreamsky TSC-90 TRIO , SatFinder Openbox SF 20
:arrow: :57: Přístupové karty SkyLink 0D96 , FreeSat 0D97 :57:

Na SZ, které se netýkají ,,funkčnosti fóra,,již neodpovídám.Na dotazy ohledně sat. přijmu je vytvořeno fórum.
Kdo neumí používat tlačítko HLEDAT ,ten si nezaslouží odpověď.
marecek29
Nováček
Nováček
Příspěvky: 51
Registrován: 31 bře 2009, 23:24

Re: Tank stream nastavení

Příspěvek od marecek29 »

marsim21 píše: Vyzkoušel jsem taky funguje jen řeším problém.Pokud spustím stream vybrané tv přepne mi to program i na Coolu.
V Mozile se mi iWeb podařilo rozchodit tam to funguje jak má v Chrome at dělám co dělám stále mi to hlásí tento plugin není podporován. VLC v chromu mám vpravo nahoře v liště.
Věděl by někdo kde je zakopanej pudl? Mám 4 tunery všechny nastavené nezávisle.
Na original 2.15 me to delalo taky,na 3.01 to funguje bezproblemove.


Uživatelský avatar
marsim21 Czech Republic
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1847
Registrován: 19 říj 2007, 18:38
Dal poděkování: 174 poděkování
Dostal poděkování: 261 poděkování

Re: Tank stream nastavení

Příspěvek od marsim21 »

Také mám 3.01 problém bude někde v nastavení.Něco se někde musí změnit.Prolezl jsem opět celí soubor xupnpd.lua změnil v souboru ip u Tanku,ale nezabralo to.
Dokonce se mi nedaří přidat multimediální zařízení v notasu ve Win 10.Tím nelze opět rozchodit Kodi v notasu.Bude se jednat o nějakou banalitu jen jí najít a to bude asi velký oříšek.Průběžně zkouším možné i nemožné zatím bez úspěchu.Pokud někoho něco napadne budu rád.Xupndp v Coolu mám zapnuté.


Obrázek

Podpořte naše fórum finanční částkou. Stačí kliknout na tlačítko Donate a odeslat libovolnou částku.
:99: http://www.openboxforum.satdigitalne.cz :99:
:arrow:Panasonic TX-50CX700E , Panasonic TX-P42G30E
:arrow:Coolstream 4x DVB-S2 , Dreambox DM 900 UltraHD (1x dual DVB-S2) 1TB HDD , HD-BOX FS-9300 HD TWIN PVR 500GB HDD
:arrow:Wave Frontier T-90 II generace , Gibertiny 85AL Motor SG-2100BS , Famaval 85AL multifokus 23E,19E,13E
:arrow:Finder Dreamsky TSC-90 TRIO , SatFinder Openbox SF 20
:arrow: :57: Přístupové karty SkyLink 0D96 , FreeSat 0D97 :57:

Na SZ, které se netýkají ,,funkčnosti fóra,,již neodpovídám.Na dotazy ohledně sat. přijmu je vytvořeno fórum.
Kdo neumí používat tlačítko HLEDAT ,ten si nezaslouží odpověď.
Odpovědět

Zpět na „Coolstream Trinity a Tank - Dotazy začátečníků“