NAND Capitol

Diskuze k Images E2 Vitamin NAND

Moderátoři: By.Bob, s@pro

fasusan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 38
Registrován: 08 pro 2011, 19:39
Dal poděkování: 1 poděkování

NAND Capitol

Příspěvek od fasusan »

Verze nand capitol mi nejde nainstalovat?


s@pro Maldives
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 223
Registrován: 25 srp 2012, 13:25
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: NAND Capitol

Příspěvek od s@pro »

Prostuduj si návoad znava na instalaci , a podívej se jestli máš rozbalené soubory v root USB disku FAT32 ,
občas může bát problém se trefit s přidrýením talčítk a, některé USB disky Vitamin špatně detekuje
dá se použít i putty , hyperterminal a kabel a příkaz "usbupg"


vildon Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: 19 dub 2013, 21:58
Bydliště: PN

Re: NAND Capitol

Příspěvek od vildon »

"U mně dobrý" ...

Jedine mi nešlape NetCaster a ani ShoutCast.
Taktiež mi nesvieti modrá ledka na prednom paneli aj keď som ju v settingu nastavil aby svietila.
Toľko moje prvotné skúsenosti...


SHOWBOX Vitamin 5000 HD PRO 256MB
vadas
Nováček
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 07 pro 2011, 18:47

Re: NAND Capitol

Příspěvek od vadas »

Má někdo, taky problém s připojení k síti (internet)
Když se vrátím k jiné verzi, ale ne Capitol, tak je vše v pořádku..
Předem dík za info !!!


zarek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 166
Registrován: 27 čer 2009, 10:34

Re: NAND Capitol

Příspěvek od zarek »

Ja som NAND Capitol z 15.12.14 inštaloval na tri krát do boxu.
Po prvej inštalácii nenabehol stále sa dokola resetoval,druhý krát ostal stáť na napise Enigma2,po tretej inštalácii všetko funguje.
Pripojenie na internet ide normálne.(ip mám pevnú, DHCP-vyp).
Občas pri vstupe do menu,pri pohybe v menu,zapnutí nahrávania,inštalácii pluginov - nabehne zelenáč.
Pukanie je minimálne.


Showbox S-300 Platinum,Dreamsky 256 NXP HD,Vitamin 5000 HD,Skylink 3x
vadas
Nováček
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 07 pro 2011, 18:47

Re: NAND Capitol

Příspěvek od vadas »

Takže internet je, už OK. Ale musel jsem zapojit jiný router. Zajímavé je, že při jiné verzi (ne Capitol) internet běží v pořádku..


vildon Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: 19 dub 2013, 21:58
Bydliště: PN

Re: NAND Capitol

Příspěvek od vildon »

Aktualizácia z 22/12/2014:

Blue Led: O.K., po navolení svieti... paráda.
NetCaster a ani ShoutCast nefungujú, po cca. 1 sek. prehrávania seknú a je potrebný reštart. Na tvrdo, nakoľko box nereaguje.
Oba tieto pluginy nikdy poriadne nefungovali, tuším len v prvej verzii E2 NOR.

Ostatné je pre mňa ako obyčajného smrteľníka O.K. :)


SHOWBOX Vitamin 5000 HD PRO 256MB
Rici.S
Nováček
Nováček
Příspěvky: 56
Registrován: 20 pro 2011, 17:03

Re: NAND Capitol

Příspěvek od Rici.S »

Nahraj si Enigmu 2 PKT HYPERION v4.5 upravenou Steinerem a tam Ti NetCaster a ShoutCast fungují perfektně.Navíc mi přijde že je svižnější než Capitol.


aportcb
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 12 črc 2012, 21:58

Re: NAND Capitol

Příspěvek od aportcb »

Zdravím,
dnes natažen Capitol, a opět nekonečné zklamání, pukání zvuku stálé, nepřehraje některé soubory z disku, sem tam restart či zamrznutí. Pukání zvuku u Tv programů tak i souborů z netu. Vzhledem k tomu, že vitamin byl loni v Sapru na úpravu nand a odtranění prskání zvuku, a pskání zvuku nebilo odstraněno, se opět nic nezměnilo, proto musím konstatovat že ten můj stroj je nepředstavitelně drahá hračka, která nebude nikdy fungovat k obrazu mému a proto ho daruji ježíškovi, ať si taky užije. Máte někdo stále stejný problém?


Uživatelský avatar
ShaMan
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 653
Registrován: 17 lis 2008, 16:39
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: NAND Capitol

Příspěvek od ShaMan »

aportcb píše:Zdravím,
dnes natažen Capitol, a opět nekonečné zklamání, pukání zvuku stálé, nepřehraje některé soubory z disku, sem tam restart či zamrznutí. Pukání zvuku u Tv programů tak i souborů z netu. Vzhledem k tomu, že vitamin byl loni v Sapru na úpravu nand a odtranění prskání zvuku, a pskání zvuku nebilo odstraněno, se opět nic nezměnilo, proto musím konstatovat že ten můj stroj je nepředstavitelně drahá hračka, která nebude nikdy fungovat k obrazu mému a proto ho daruji ježíškovi, ať si taky užije. Máte někdo stále stejný problém?
Jaký typ telky ,máš LG ?
Zapojení přes HDMI , nastavené rozlišení jaké ?


Tam kde předevčírem znamená pozítří ...
aportcb
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 12 črc 2012, 21:58

Re: NAND Capitol

Příspěvek od aportcb »

Ten typ TV a připojení jsem řešil i u Talismanu a dalších. Nedělá to akorát u starších softů na starý bootloader. TV mám Sony KDS 55A 2000, připojení HDMI.


vitamin Slovakia
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 508
Registrován: 07 pro 2011, 20:31
Bydliště: pov bystrica okolie
Dal poděkování: 12 poděkování

Re: NAND Capitol

Příspěvek od vitamin »

mam dotaz že či nebude nova verzia nand capitol ako je pre usb od sapra.diky za odpoved.nešlo by vypnut led diody na vitamine .lebo vo verzii usb to nejde vypnut.čo bola verzia capitol pre nand tam to nesvietilo.a na tejto verzii pre usb to svieti stale.v menu som to aj našiel ale nedalo sa to vypnut.chcelo by to urobit tak že kto chce aby to svietilo nech si to v menu zapne a ostatny čo im to vadi nech je to vypnute.to pukanie zvuku robi stale aj na verzii usb aj nand capitol.ja mam tel.samsung ue 40 palcov a robi to na všetkych veriach aj nor aj nand doteraz.to su moje postrehy doteraz z testovania vitaminu.najlepšie reaguje na prepinanie kanalov stara verzia nand ešte z 8.11.2013od granteca.aj obraz sa zda najlepši v tejto verzii.diky všetkym ktori robia na tych softoch pre vitamin.čaute.


jirkav23
Nováček
Nováček
Příspěvky: 82
Registrován: 04 kvě 2009, 17:08

Re: NAND Capitol

Příspěvek od jirkav23 »

Nahrej si verzi z 22.12.2014 tam vše funguje.Je to ta poslední.


vitamin Slovakia
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 508
Registrován: 07 pro 2011, 20:31
Bydliště: pov bystrica okolie
Dal poděkování: 12 poděkování

Re: NAND Capitol

Příspěvek od vitamin »

diky chlapi za opravu tej verzie capitol nand aj nor.funguje ok .možu si to vyskušat aj ostatny.je to opravene .super.diky za všetkych.


pupik
Nováček
Nováček
Příspěvky: 49
Registrován: 07 kvě 2010, 20:57

Re: NAND Capitol

Příspěvek od pupik »

vitamin píše:diky chlapi za opravu tej verzie capitol nand aj nor.funguje ok .možu si to vyskušat aj ostatny.je to opravene .super.diky za všetkych.
Ani by som nepovedal , že je ,, OK ,, mne vždy tak funguje dva dni , a potom znovu nainštalovať E2 a cele dookola , E2 mam z 22.12. od sapra, skušal som aj ine fur to iste ,nainštaloval som si naspeť od stainera customized to nema chybu funguje jak švajčiarske hodinky


Odpovědět

Zpět na „Diskuze k Images E2 Vitamin NAND“