infinity nand

Diskuze k Images E2 Vitamin NAND

Moderátoři: By.Bob, s@pro

vitamin Slovakia
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 508
Registrován: 07 pro 2011, 20:31
Bydliště: pov bystrica okolie
Dal poděkování: 12 poděkování

infinity nand

Příspěvek od vitamin »

mam dotaz a prosbu na tvorcov posledneho softu infinity že prečo nejde archiv rtvs bez sekania .ostatne archivi idu ok.robilo to už aj vo verzii capitol.robi to aj na verzii pre usb nor.ak by sa dalo niečo s tym urobit alebo poradit ako to odstranit bol by som vdačny za všetkych čo použivaju archiv a hlavne rtvs,.diky za rady alebo ako to opravit . s pozdravom zostava verny testovatel softov na vitamin.diky chlapi za dobru robotu.čaute.


Uživatelský avatar
By.Bob
Nováček
Nováček
Příspěvky: 165
Registrován: 14 bře 2015, 14:22
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: infinity nand

Příspěvek od By.Bob »

vitamin píše:mam dotaz a prosbu na tvorcov posledneho softu infinity že prečo nejde archiv rtvs bez sekania .ostatne archivi idu ok.robilo to už aj vo verzii capitol.robi to aj na verzii pre usb nor.ak by sa dalo niečo s tym urobit alebo poradit ako to odstranit bol by som vdačny za všetkych čo použivaju archiv a hlavne rtvs,.diky za rady alebo ako to opravit . s pozdravom zostava verny testovatel softov na vitamin.diky chlapi za dobru robotu.čaute.
Ahoj je třeba nainstalovat nejdříve enigma2-plugin-extensions-subssupport potom archiv.. pokud ten to postup si zachoval melo by to fungovat.
Pokud to nefunguje budes se muset obratit na autora pluginu mx3Lm...@gmail.com nebo vyzkouset predchozi verzi nova verze je beta a nemusi vni vsechno fungovat na 100%
Infinity ani capitol img nemam problem s prehravani je to chyba pluginu
Pokud se jen seka vyzkousej spustit a dat pauzu a chvilku pockat nez se nacte o neco delsi stopa. pak dej play a mozna ze to prestane se sekat.
Dej vedet jestli to pomohlo a nebo jak jsi dopadl u autora pluginu pokud se rozhodnes mu napsat.


Skytec HD,HDBox HD, Xtrend HD, Optibox HD, Setting, Plugins sh4, Enigma2, Fortis-Feed, ZZPicon,
freeSat UPC Direct, Skylink, Sky.UK
otylka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: 09 pro 2011, 23:05

Re: infinity nand

Příspěvek od otylka »

Ahoj mám také dotaz. Nastavil jsem aby svítila modrá led dioda, ale už nezhasne v pohotovotním režimu a svítí furt. V předchozích verzích např. Capitol je to OK. Zapnu svítí - vypnu zhasne.


Uživatelský avatar
By.Bob
Nováček
Nováček
Příspěvky: 165
Registrován: 14 bře 2015, 14:22
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: infinity nand

Příspěvek od By.Bob »

otylka píše:Ahoj mám také dotaz. Nastavil jsem aby svítila modrá led dioda, ale už nezhasne v pohotovotním režimu a svítí furt. V předchozích verzích např. Capitol je to OK. Zapnu svítí - vypnu zhasne.
Capitol.a Infinity je stejny software jen Infinity ma pridany feed server aby bylo pro.ty to img možnost stahovat oscam a config primo na ty to img..jinak je to stejny tak pokud to slo u Capitolu tak to musi v Infinity jit taky. Infinity ma feed server primo a jen na sh4 o proti Capitolu kde je feed server neprebrany a je to pomichano s mipsel pluginy.


Skytec HD,HDBox HD, Xtrend HD, Optibox HD, Setting, Plugins sh4, Enigma2, Fortis-Feed, ZZPicon,
freeSat UPC Direct, Skylink, Sky.UK
otylka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: 09 pro 2011, 23:05

Re: infinity nand

Příspěvek od otylka »

Ahoj a omlouvám se, ale v infinity fakt nevím kde to nastavit. Totiž v Capitol verzi je to nastavení modrých LED diod v položce Uživatelské nastavení a funguje tak jak má - zapnu diody svítí, vypnu do pohotovostního režimu zhasnou. Tady se to dá zapnout jen v nastavení VFD displeje, ale v pohotostním režimu se obraz vypne a diody svítí pořád. Mě to tedy až tak nevadí, ale moje 7letá dcera je na to tak zvyklá, že když si zapne déčko tak se jí rozsvítí modré LEDky a ví že si přístoj zapnula. V hlubokém spánku samozřejmě nesvítí, ale kdo má čekat na nabootování takovou dobu.


Uživatelský avatar
By.Bob
Nováček
Nováček
Příspěvky: 165
Registrován: 14 bře 2015, 14:22
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: infinity nand

Příspěvek od By.Bob »

otylka píše:Ahoj a omlouvám se, ale v infinity fakt nevím kde to nastavit. Totiž v Capitol verzi je to nastavení modrých LED diod v položce Uživatelské nastavení a funguje tak jak má - zapnu diody svítí, vypnu do pohotovostního režimu zhasnou. Tady se to dá zapnout jen v nastavení VFD displeje, ale v pohotostním režimu se obraz vypne a diody svítí pořád. Mě to tedy až tak nevadí, ale moje 7letá dcera je na to tak zvyklá, že když si zapne déčko tak se jí rozsvítí modré LEDky a ví že si přístoj zapnula. V hlubokém spánku samozřejmě nesvítí, ale kdo má čekat na nabootování takovou dobu.
Ahoj vyridim tvuj vskaz autorovi Jirka to urcite co nejdrive opravi. bohuzel nemam tet ten to prijimac k dispozici nemuzi se na to podivat. ale pokisim se co nejrychleji tohle vyresit.


Skytec HD,HDBox HD, Xtrend HD, Optibox HD, Setting, Plugins sh4, Enigma2, Fortis-Feed, ZZPicon,
freeSat UPC Direct, Skylink, Sky.UK
calvus
Nováček
Nováček
Příspěvky: 26
Registrován: 16 led 2015, 23:45
Bydliště: okolí Ostravy

Re: infinity nand

Příspěvek od calvus »

Já bych měl na autora taky jednu prosbičku.
Kdyby byl tak hodný a implementoval dovnitř toho upgradu i tu ac3(dolby digital).
V nastavení chybí možnost SPDIF: Ano
Ve většine jiných fw či sw tohle je, ovšem všechny ostatní krom Steinerových opravných verzí, když tam tuhle možnost mají, tak zase chybují, prostě vypadává zvuk, když přepneš např. z NovyHD na Primu HD nebo CTHD, tak většinou ten zvuk nenaskočí, po přepnutí kanálu tam a zpět opět náhodně naskočí.
Steinerovy verze mají tohle opravdu na 100% funkční, tak to jít opravit musí.
Takže ještě jednou prosím autora o opravu tohoto a předem moc děkuji.
Jinak tato verze zatím taky moc spolehlivá. :87:


vildon Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: 19 dub 2013, 21:58
Bydliště: PN

Re: infinity nand

Příspěvek od vildon »

Skúsenosti s Infinity mám zatiaľ pozitívne. Aj keď si musím zvykať na drobné zmeny, ktoré som postrehol aj v predchádzajúcej verzii/ách:
- Blue Led buď trvalo svieti alebo nesvieti vôbec.
- Keymap, čiastočne som upravil podľa toho čo som bol zvyknutý.
- Shoutcast alebo Netcaster musím ešte skúsiť a dúfam, že v tejto verzii už konečne budú fungovať...
S ostatným musím ešte laborovať a skúšať. Ináč sa mi zdá byť svižný, neinštaloval som žiadne zbytočné pluginy, zatiaľ som našiel v mori pluginov všetko čo som potreboval alebo chcel inštalovať.
Takže u mě dobrý...


SHOWBOX Vitamin 5000 HD PRO 256MB
calvus
Nováček
Nováček
Příspěvky: 26
Registrován: 16 led 2015, 23:45
Bydliště: okolí Ostravy

Re: infinity nand

Příspěvek od calvus »

Taky souhlasím že jde o svižnou verzi, v menu nastavení jsem taky našel malé pozitivní změny.
Chybí mi pouze ac3 (SPDIF v nastavení).

Včera jsem laboroval ze skiny, dobré jsou i ty analogové hodiny, které se dají napevno vložit do rohu natrvalo a můžou být i transparentní.
Jak jsem ale zkoušel různé skiny z nabídky ve stahování tak se mi zase asi u 6 skinu co jsem zkoušel stala ta stará klasika zeleného resetu opakujícího se dokola a zase nepomohlo ani vypnutí vypínače zezadu. Opět to dokola nabíhalo do zelenáče.
Takže mě zase čekalo dvě hodiny práce s reinstalaci a nastavením všeho co potřebuji.
Miluji tyto noci :)) Teď jedu zase v infinity NAND verzi a mám tam metrix HD skin spolu s analog hodinami, počasím a archívy.

Nechápu proč se v tom nabízení pluginu nabízejí taky některé asi špatně vyzkoušené či co, které to takto pak podělají.


Uživatelský avatar
By.Bob
Nováček
Nováček
Příspěvky: 165
Registrován: 14 bře 2015, 14:22
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: infinity nand

Příspěvek od By.Bob »

Panove je to tak ze Infinity rozsirila moznost stazeni vice pluginu ale neni to Chyba Infinity ze nektere plugine nejdou ale pluginy os pli a openatv.
Pokud chcete mit jen pluginy pro infinity tak si v etc/opkg zalohuj te a smazte satload.conf a sh4.conf a nechte jen fortis-feed.conf a budete mit jen fungcni pluginy. pokud chcete mit vsechny dostupne pluginy jak tam jsou musite se taky divat co instalujete nebo je to pomichane s mipsel.
K tomu skinu co hazi zelenace--
nemusi se za kazdou cenu preistalovavat prijimac prece.
Pripojenim pres ftp treba Totalcommander tak jej klasicky rucne smazej a nebo pres putty odistaluj a po rebootnuti se ti naskoci defalut skin a mas zase vse jak jsi mel.
infinity je rychla stabilni verze.
Kazdy img ma sve pro a proti oproti PKT to je neskutecny pascvil slozeny s toho co Polaci pokradli autorum jako Shamann a nebo JirkaS. a i tak stim neumeji zacazet a proto bych urcite ten to Pascvil do prijimace nikdy nedal abych pak musel koupit jiny stroj za to mi to nestoji.
Muzese totis stat ze se vam prijimac totalne podela nebo zablokuje zavadec bootloader..


Skytec HD,HDBox HD, Xtrend HD, Optibox HD, Setting, Plugins sh4, Enigma2, Fortis-Feed, ZZPicon,
freeSat UPC Direct, Skylink, Sky.UK
calvus
Nováček
Nováček
Příspěvky: 26
Registrován: 16 led 2015, 23:45
Bydliště: okolí Ostravy

Re: infinity nand

Příspěvek od calvus »

Dík za ta všechna vysvětlení. Jenže já z PC showboxe spolu nepropojím. Takže když mám zelenáče a nepomůže mi vypínač vzadu tak návrat o krok nazpět nijak neprovedu. Samozřejmě že je mi jasné, že jsem tam nainstaloval špatný skin a tím jsem to podělal. Tak pro mě je pak možná náprava pouze reinstal z flešky.

Nejlépe kdybych se mohl zorientovat v těch nabízených skinech, které můžu a které nesmím používat v mém případě.

Jak to v tom popisu poznám prosím?


Uživatelský avatar
By.Bob
Nováček
Nováček
Příspěvky: 165
Registrován: 14 bře 2015, 14:22
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: infinity nand

Příspěvek od By.Bob »

calvus píše:Dík za ta všechna vysvětlení. Jenže já z PC showboxe spolu nepropojím. Takže když mám zelenáče a nepomůže mi vypínač vzadu tak návrat o krok nazpět nijak neprovedu. Samozřejmě že je mi jasné, že jsem tam nainstaloval špatný skin a tím jsem to podělal. Tak pro mě je pak možná náprava pouze reinstal z flešky.

Nejlépe kdybych se mohl zorientovat v těch nabízených skinech, které můžu a které nesmím používat v mém případě.

Jak to v tom popisu poznám prosím?
Ahoj nerozumim tomu proc se nedokazes spojit s PC?
Orientace je tezka je to pokus omil test. bud pukde nebo ne. mipsl se ti nenaistaluje a skin ktery je nekontabilni s prijimacem vetcinou kdyz pozorujes instalaci v konzole vidis co to dela. a jak se ti tam ukaze nejaky error nebo u popisu * tak je to znameni ze je tam neco špatného. tak po naistalovani ani nezkouset a ihmed vymazat.
Je i jina moznost nez to porad dokola znova instalovat. je plugin fullbackup udelej si zalohu na usb a kdyz se ti to stane tak das jen to usb se zalohou a naistalujes a budes mit zase vse jak jsi mel pred nehodou zelenou.


Skytec HD,HDBox HD, Xtrend HD, Optibox HD, Setting, Plugins sh4, Enigma2, Fortis-Feed, ZZPicon,
freeSat UPC Direct, Skylink, Sky.UK
tim007
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 21 říj 2014, 19:13

Re: infinity nand

Příspěvek od tim007 »

l
A co dělat když se zablokuje zavadec bootloader?na disp. mi svítí nápis ON a nejde to přeinstalovat...díky za radu.


Uživatelský avatar
By.Bob
Nováček
Nováček
Příspěvky: 165
Registrován: 14 bře 2015, 14:22
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: infinity nand

Příspěvek od By.Bob »

tim007 píše:l
A co dělat když se zablokuje zavadec bootloader?na disp. mi svítí nápis ON a nejde to přeinstalovat...díky za radu.
Ahoj tady mas navod jak na to:

(1) Spusťte program "SBUpdate.exe".
(2) Stisknout první tlačítko "Open"uvidiš"Otevřít komunikační port ... [Port: 1] -A OK !!"
(3) Stisknout druhé tlačítko "Otevřít" a vybrat připojený nový Appl binární po nekomprimované.
(4) Stisknout tlačítko "Start", pak nová aplikace binary by měl být aktualizován v STB.
(5) Po uplynutí 5 ~ 10 minut a vše je dokončeno.


Skytec HD,HDBox HD, Xtrend HD, Optibox HD, Setting, Plugins sh4, Enigma2, Fortis-Feed, ZZPicon,
freeSat UPC Direct, Skylink, Sky.UK
Uživatelský avatar
005jon Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1233
Registrován: 04 úno 2009, 16:21
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 160 poděkování

Re: infinity nand

Příspěvek od 005jon »

Doplním len info e2 infinity je OK ale feed server je cely na ........ je tam toho spustu ale čo stoho??????????? ty čo ho tam pridávali ho netestovali pre konkrétnu enigmu2 infinity.
Bol určeny pre:
openatv-spark
openatv-amiko8900
openatv-sh4
openatv-spark

Taktiež dovolí inštalovať pre *ipk pre druhé platformy napríklad arch mips32el a tým môže spôsobiť problémy buď plugin nefunguje alebo dokola začne bootovat samy zelenáč.

Feed server - fortis.techneteuweb.eu taktiež nie je to pravé je tam toho narvateho spustu a hlavne nestabilne a problémové pluginy. Tiež to nikdo poriadne netstoval ako to funguje.


Odpovědět

Zpět na „Diskuze k Images E2 Vitamin NAND“