Automatická aktualizace z Infinity na Open ATV - konec boxu?

Diskuze k Images E2 Vitamin NAND

Moderátoři: By.Bob, s@pro

Odpovědět
mija1260
Nováček
Nováček
Příspěvky: 24
Registrován: 28 kvě 2011, 13:42

Automatická aktualizace z Infinity na Open ATV - konec boxu?

Příspěvek od mija1260 »

Koupil jsem Vitamin 256 PRO a včera ho zapnul. Nastartovala Enigma 2 Infinity (úvodní logo "modrý květ"), dle informací z boxu verze z února 2015. Přijímač byl přednastavený (nevím zda je to normální, očekával jsem spuštění průvodce). V aktualizaci softwaru mi to vyhledalo nové aktualizace, dal jsem instalaci, proběhla bez chyb, aktualizovalo se asi 180 balíčků. Jenže po restartu přijímače se objeví místo Infinity rozmazané logo Open ATV a skončí to hlášením Vitamin HD na displeji. Logo Open ATV je chvíli zobrazené, pak asi 6x za sebou zmizí (černá obrazovka) a znovu se objeví. Poté zmizí a asi za 3 minuty se znovu objeví, zabliká a tak se to opakuje. To samé po opakování restartu.

Takže jsem chtěl nainstalovat FLASH z USB. Bez úspěchu. Zkoušel jsem 4 různé flash paměti, zadní i přední USB port i různé verze image. Ani v jednom případě se po zapnutí přijímače a stisknutí tlačítka na boxu když na displeji svítí "HDSTB Ver. 1.70" neobjeví "USBUPGRADE" a neproběhne aktualizace. Vždy to napíše "BOOTING" --> "ON" --> "U" (někdy "Uooting") --> pak krátce problikne "FAT LOAD" a BOOT_USB" a nakonec "BOOT_FLASH a opět to skončí blikajícím logem Open ATV.

Jako další krok použil Image Infinity pro USB. Přijímač korektně z USB nabootoval. Zkusil jsem udělat aktualizaci softwaru a dopadlo to úplně stejně. Opět to po restartu končí blikajícím logem Open ATV a nápisem Vitamin HD na displeji.

Má někdo nápad co s tím?

A ještě jedna otázka. Když se přijímač zapojený do zásuvky a vypnutý síťovým vypínačem na zadním panelu, na displeji v pravidelném intervalu (asi 20 sekund) problikává červená LED, která normálně bliká při použití dálkového ovladače.

Děkuji za každou radu. Lze nějak provést aktualizaci NAND když je nabootováno z USB? Verze přes RS232 není vhodná, nemám už nikde na PC k dispozici RS232 a kupovat nějaké udělátko USB-RS232 se mi nechce.


Odpovědět

Zpět na „Diskuze k Images E2 Vitamin NAND“