Open ATV 5.1 upgrade

Diskuze k Images E2 Vitamin NAND

Moderátoři: By.Bob, s@pro

calvus
Nováček
Nováček
Příspěvky: 26
Registrován: 16 led 2015, 23:45
Bydliště: okolí Ostravy

Open ATV 5.1 upgrade

Příspěvek od calvus »

Zdravím, jak je to zde s archivy cz+sk? Jdou v pluginech nainstalovat a fungují?
V té předešlé verzi OPEN ATV 5.1 se mi nakonec povedlo ty archivy doinstalovat po usb flešce(v menu stáhnout pluginy archívy nejsou),ale fungovalo to hrozně, sekalo ivysílání a zbytek nejel vůbec a po odinstalaci sabsaportu a archivu mi po resetu přijimače nenabutoval! Objevilo se logo OPEN ATV a v tom to vytuhlo natvrdo. Zkoušel jsem několikrát, pak jsem musel reinstalovat. Zatím to neumím opravovat jinak, i když už jsem konečně přišel na to, jak zprovoznit cestu do vitaminu(FTP), takže například upravuji reference piconu a po FTP posílám, paráda.
Ještě ale nevím jak při vytuhnutí, či modré nebo zelené smrti vrátit přijimač před crash.
Když zálohuji např. image na usbflash před nějakým laborováním a pak mi vitamín resetuje dokola v zelené nebo modré smrti, tak nevím, jak po tom USB vyvolám nazpět ten funkční image, tak abych nemusel vše dělat hodiny znovu.
Takže z každou reinstalaci se hodně,hodně časově nadřu, hlavně po nocích.

Až na ty nefunkční archívy se mi ta OPEN ATV verze zdá hodně dobrá.
Dneska mi sice vypadly všechny kanály, všude tma (krom volných kanálu) povedlo se mi ale stáhnout jakýsi pucket oscam, kde psali Skylink atd. a hned po resetu mi to zase naštěstí naskočilo.


Uživatelský avatar
By.Bob
Nováček
Nováček
Příspěvky: 165
Registrován: 14 bře 2015, 14:22
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: Open ATV 5.1 upgrade

Příspěvek od By.Bob »

ahoj v popise pisi ze je tam pridany v pluginech polozka ... kde ten archiv je a je funcni ke stazeni a to ze nejdou adresaree chyba autora a je treba cekat jetli to opravi my stim bohuzel nic neudelame.
jaka zaloha je myslena?
teda jak tu zalohu delas? v pluginech je moznost v ... si stahout tech fullbackup.
Dekuji za info


Skytec HD,HDBox HD, Xtrend HD, Optibox HD, Setting, Plugins sh4, Enigma2, Fortis-Feed, ZZPicon,
freeSat UPC Direct, Skylink, Sky.UK
calvus
Nováček
Nováček
Příspěvky: 26
Registrován: 16 led 2015, 23:45
Bydliště: okolí Ostravy

Re: Open ATV 5.1 upgrade

Příspěvek od calvus »

By Bobe: Díky za informaci, až bude trochu času, tak vyzkouším ten upgrade nainstalovat. Pak ty archívy.
Snad tam najdu i ten subsuport.

Ten backup jsem zatím zkoušel jen do hlášky, kde chce cestu kam vytvořit ten image a já právě nevěděl jestli to poslat na usb externí HDD kde mám nahrávky z tv nebo na usb flešku ve předu, kde dávám verzi NAND nebo NOR kterou právě testuji.
Teď tam mám tu OPENATV5.1 (NAND).
Takže tady jsem se zasekl, protože zatím netuším kam to poslat, jak píšu, a pak jak případně při modré nebo zelené smrti, která najíždí dokola, pak vyvolat ten image, co jsem před kolapsem uložil na buďto ten HDD nebo flešku.

Bohužel jsem zatím nikde nenašel návod jak se tyhle věci dělají.
Když někdo pomůže, děkuji předem moc. Dělám pomalu ale jistě pokroky, konečně jsem spustil i FTP.
Showbox Vitamína mám už rok a laborování s tímto přijimačem mě moc baví, je to super hračka, ta Enigma :96:
Právě se zbavuji druhého přijimače (GOSAT 7056 HDI) je s ním hrozná nuda. Hrozný software a nic s tím bohužel nenadělám.
Pak půjdu nejspíš do HDBOX FS9105+ nebo Enibox, ještě uvidím.


dreamboxman Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 12 říj 2009, 10:26

Re: Open ATV 5.1 upgrade

Příspěvek od dreamboxman »

Prosím, jak zprovoznit FTP? V menu mi nejde aktivat. Telnet funguje. Přihlašovací údaje jsou root/bezhesla? Dá se nějak editovat newcamd.list přímo v STB? Díky.


sida Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 22
Registrován: 06 úno 2014, 09:26

Re: Open ATV 5.1 upgrade

Příspěvek od sida »

dreamboxman píše:Prosím, jak zprovoznit FTP? V menu mi nejde aktivat. Telnet funguje. Přihlašovací údaje jsou root/bezhesla? Dá se nějak editovat newcamd.list přímo v STB? Díky.
z konsole telnetu napis chown root:root /etc/vsftpd.conf


dreamboxman Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 12 říj 2009, 10:26

Re: Open ATV 5.1 upgrade

Příspěvek od dreamboxman »

Už to chodí. Díky moc. :55:


kolicek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 11 úno 2010, 22:06

Re: Open ATV 5.1 upgrade

Příspěvek od kolicek »

U HDMI při inicializaci se rozrastruje obraz musím ručně nastavit, nejde aktualizace online po stažení a instalaci se zase rozrastruje obraz a box už nenaběhne, při prohlížení pluginu se box zasekne pomůže jen vyp/zap


jirkav23
Nováček
Nováček
Příspěvky: 82
Registrován: 04 kvě 2009, 17:08

Re: Open ATV 5.1 upgrade

Příspěvek od jirkav23 »

Pokud jsi ve vlákně open atv tak předpokládám že tam máš i stejnou images enigmy.Pokud nahraješ novou enigmu tak ti vše funguje?Nebo jsi měl problém i na jiných verzích?Open atv jede bez problémů.


kolicek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 11 úno 2010, 22:06

Re: Open ATV 5.1 upgrade

Příspěvek od kolicek »

Mam nahráno Update ShowBox vitamin 5000hd 1.11.2015 flash verze doposud jsem běhal na Infinity enigma2 Update květen 2015 problém s obrazem nikdy nebyl


kolicek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 11 úno 2010, 22:06

Re: Open ATV 5.1 upgrade

Příspěvek od kolicek »

Update ShowBox vitamin 5000hd 17.11.2015

Obraz v pořádku
Archiv CZ už je plynulý
Menu pluginu se neseká
Aktualizace nic nenajdou
:vlajkacz:


kolicek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 11 úno 2010, 22:06

Re: Open ATV 5.1 upgrade

Příspěvek od kolicek »

Listování v přehledu pluginu se zase seklo ale nebylo potřeba vypnout rebootlo se to samo


agosto22
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 08 led 2014, 18:08

Re: Open ATV 5.1 upgrade

Příspěvek od agosto22 »

Zdravím
Funguje na tomto upgrade Cccam 2.3.1 pe schowbox 5000hd vitamin nand?

Ďakujem


Uživatelský avatar
ShaMan
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 653
Registrován: 17 lis 2008, 16:39
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: Open ATV 5.1 upgrade

Příspěvek od ShaMan »

ccamu bych něvěřil ani Dobrý Den
Pro platformu SH4 se nekompiluji cccam
Použij oscam


Tam kde předevčírem znamená pozítří ...
agosto22
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 08 led 2014, 18:08

Re: Open ATV 5.1 upgrade

Příspěvek od agosto22 »

Tak dakujem, nepotešilo, ale aspon stým nebudem strácať čas..


vildon Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: 19 dub 2013, 21:58
Bydliště: PN

Re: Open ATV 5.1 update

Příspěvek od vildon »

Skúšam (zatiaľ s pozitívnym výsledkom) "Enigma2 atv 5.1 Update ShowBox Vitamin 5000hd 17.11.2015".
Soft je svižný a zatiaľ v pohode...

Chcel by som vedieť:
- ako upravím v infobare počasie/predpoveď počasia na moje mesto. Je tam prednastavené niečo, čo neviem zmeniť. Ako sa to dá?
- do infobaru som sa snažil pridať položku "BER", no neúspešne. Neviem nikde nájsť túto možnosť.
(infobar obr.1)
- ako sa dá zrušiť "History Zap"??? Nechcem, neviem zrušiť a ide mi to na nervy ...
(history zap obr.2)

Obrázek

Obrázek

Ešte musím vyskúšať ShoutCast alebo NetCaster, lebo by som konečne uvítal soft na ktorom by som mohol prehrávať internetové rádiá.
V poslednej dobe boli rádiá nefunkčné a nasledovala zelená smrť.


SHOWBOX Vitamin 5000 HD PRO 256MB
Odpovědět

Zpět na „Diskuze k Images E2 Vitamin NAND“