Nefunguje wifi připojení.

Diskuze k Images E2 Vitamin NAND

Moderátoři: By.Bob, s@pro

Odpovědět
otylka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: 09 pro 2011, 23:05

Nefunguje wifi připojení.

Příspěvek od otylka »

Ahoj mám s tímto s image od ATV jeden problém. Vypadá to že totiž nenajde usb adapter zn. Tenda s čipsetem 5370.
Na obrazovce je WLAN připojení rt 2800 sta rozhraní bezdrátové sítě a LAN připojení. Když dám vyhledat bezdrát. sítě tam vůbec nic nenajde! Ve verzi Capitol to šlo bez problému, správně detekoval usb adapter WLAN připojení rt 5370 a při vyhledání bezdrát. sítě našel moju a sousedovic dostupnou wifi síť. Jde to někde nastavit aby našel adapter s čipem 5370 a ne 2800? Nebo kde může být problém? Děkuji za odpověď.


Uživatelský avatar
ShaMan
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 653
Registrován: 17 lis 2008, 16:39
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: Nefunguje wifi připojení.

Příspěvek od ShaMan »

Nějaký problém tam asi je , v driverech ?
Ty čípsety WIFI co běžně funguji na Linuxech nejdou a ty co na linuxech nejely tak jsou.


Tam kde předevčírem znamená pozítří ...
otylka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: 09 pro 2011, 23:05

Re: Nefunguje wifi připojení.

Příspěvek od otylka »

otylka píše:Ahoj mám s tímto s image od ATV jeden problém. Vypadá to že totiž nenajde usb adapter zn. Tenda s čipsetem 5370.
Na obrazovce je WLAN připojení rt 2800 sta rozhraní bezdrátové sítě a LAN připojení. Když dám vyhledat bezdrát. sítě tam vůbec nic nenajde! Ve verzi Capitol to šlo bez problému, správně detekoval usb adapter WLAN připojení rt 5370 a při vyhledání bezdrát. sítě našel moju a sousedovic dostupnou wifi síť. Jde to někde nastavit aby našel adapter s čipem 5370 a ne 2800? Nebo kde může být problém? Děkuji za odpověď.
Zkusil jsem upgrade ze dne 17.11.2015, ale ani tam to nefunguje ač by tam měla být opravena podpora wifi připojení. Pořád ten adapter vidí jako rt 2800 a ne jako ralink s čipem 5370.


Uživatelský avatar
By.Bob
Nováček
Nováček
Příspěvky: 165
Registrován: 14 bře 2015, 14:22
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: Nefunguje wifi připojení.

Příspěvek od By.Bob »

co to mas za dongle wifi? kups si se sapra golden wifi dongle a pujde ti vse nebo je treba si uvedomit ze vitamin nemuze podporovat veskere externi zarizeni nebo nejsou na to ovladace.
Podpora wifi neznamena ze funguji vsechy wifi adaptery.


Skytec HD,HDBox HD, Xtrend HD, Optibox HD, Setting, Plugins sh4, Enigma2, Fortis-Feed, ZZPicon,
freeSat UPC Direct, Skylink, Sky.UK
otylka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: 09 pro 2011, 23:05

Re: Nefunguje wifi připojení.

Příspěvek od otylka »

Ahoj mám dongle zn, Tenda 311U s čipem 5370 a s verzí Capitol z 22.12.2014 připojení funguje. Chápu že nemůže být podpora pro všechny wifi adaptéry, ale proč to nemůže fungovat ve verzi ATV, když v Capitolu ano?


Odpovědět

Zpět na „Diskuze k Images E2 Vitamin NAND“