Enigma 2 ...

Diskuze k Images E2 Vitamin NAND

Moderátoři: By.Bob, s@pro

Odpovědět
calvus
Nováček
Nováček
Příspěvky: 26
Registrován: 16 led 2015, 23:45
Bydliště: okolí Ostravy

Enigma 2 ...

Příspěvek od calvus »

Zatím po dvou dnech super verze image!
První vitamínovka, co mi dokáže nahrávat dva HD kanály najednou(když se překřížují nahrávky, pochopitelně na jednom transpordéru), a ještě v pohodě přepnu na třetí HD kanál!
Dosud mi to žádná verze na vitamínu nedokázala, když ano, tak vždy byla jedna nahrávka v černé tmě.
Měl jsem laicky za to, že Showbox vitamín je hardwérově prostě slabá mašinka.
Soudě podle mého druhého novějšího přijimače VU+ Zero, který je podstatně rychlejším hw strojem a ten dokáže v pohodě 4 HD kanály najednou a přepne na pátý !!! Samozřejmě to už ani člověk nepotřebuje, ale dva HD kanály se mi často v nahrávkách kříží a tak vyžaduji spolehlivost alespoň v tom, aby dva HD v pohodě nahrál a ještě mě pustil na jakýkoli třetí kanál na stejném tr. sledovat.

Závěrem moc děkuji By Bobovi za tu práci, už jsem se bál, že na vitamín nic nového nebude, dost dlouhou dobu se totiž nikde nic neobjevilo, takže fakt moc děkuji za tu skvělou práci.

Na zdejším foru mi chybí VU+ mašinky, nevíte někdo proč je tady nikdo neprezentuje a nediskutuje k jejich tématům?
Zdejší fórum mám totiž nejraději.
Díky.


vildon Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: 19 dub 2013, 21:58
Bydliště: PN

Re: Enigma 2 ...

Příspěvek od vildon »

Začal by som takto: svižný, pekný, fajn...
Skončil by som: vrátil som sa k E2 ATV...

Po doladení osobných nastavení som bol celkom spokojný. Až na zmenu skinu. Nie že by nebolo na výber, ale zvykol som si na Metrix HD z ATV a ten som nenašiel. Taktiež som nevedel stiahnuť a doladiť oscam, ccam alebo iný cam tak aby bolo funkčné všetko čo potrebujem.
Tým nechcem nikoho odradiť. Keď budem mať viac času budem určite znova špekulovať a skúšať, až sa mi to určite podarí!!!
Ostatné vyzerá fajn. Tiež vyskúšam streamovanie rádií, ktoré v predchádzajúcich verziách nefungovalo.


SHOWBOX Vitamin 5000 HD PRO 256MB
kandelabr
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 10 úno 2013, 17:43

Re: Enigma 2 ...

Příspěvek od kandelabr »

Ahoj,nejde mi nainstalovat plugin internet radio,nevite nekdo jak ho tam dostat?


vitamin Slovakia
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 508
Registrován: 07 pro 2011, 20:31
Bydliště: pov bystrica okolie
Dal poděkování: 12 poděkování

Re: Enigma 2 ...

Příspěvek od vitamin »

stiahni si plugin veb radio fs .tam si vyberieš radia ake chceš aj cz aj sk.ide to ok.


Odpovědět

Zpět na „Diskuze k Images E2 Vitamin NAND“