Infinity - enigma2 - NAND256 - Flash

Images E2 VITAMIN - NAND

Moderátoři: By.Bob, s@pro

Odpovědět
Uživatelský avatar
By.Bob
Nováček
Nováček
Příspěvky: 165
Registrován: 14 bře 2015, 14:22
Dostal poděkování: 11 poděkování

Infinity - enigma2 - NAND256 - Flash

Příspěvek od By.Bob »

Obrázek
ENIGMA 2 Infinity 256MB PRO Vitamin HD
Obrázek

!!!!! Nepřeji si bez souhlasu šíření Software Enigmia2 Infinity na jiné forum Děkuji !!!!!

Aktuálně 23.02.2015
Nová verze hardvéru , NAND 2Gb , RAM 256MB s integrovanou Enigmou 2
Nový Kernel, nové drivery, podpora většího množství pluginů !
s plnou česko-slovenskou podporou na
forum.satdigitalne.cz a forum.techneteuweb.eu
Co přináší Enigma2 ? Obrovské množství plugínů pro platformhu Sh4
Například: předpověď počasí, Internetové rádia , web kamery , IPTV archivy ČT

Citujme: Show Box Vitamin HD 5000 256MB Enigma 2 PRO:
Znovuzrození s novým firmwarem Infinity – OpenPli4
Ještě levnější a dokonalejší je tento přijímač poté, co dostal nový evropský software v podobě Enigmy2 optimalizovaný pro náš region.......
.......Na předním panelu je luxusní VFD modrozelený displej s různobarevnými pomocnými ikonami stavů přijímače a dvě Led diody.

Dostupné pluginy pro Enigma 2 PRO Vitamin

Aktuální testované a dostupné pluginy :
- Archivy CZ a SK obsahují např.: Barrandov TV archiv , Brno TV archiv . Joj TV Archiv , Stream TV archiv , Voyo SK a Tv Archiv (nutný účet - heslo a login) , ivysílání TV archív
- IT TV player - příjem českých, slovenských a zahraničních kanálů po internetu
- web cam viewer web kamery z celého světa, počasí
- tsmedia – databáze ip tv, youtube, ip rádio
- My Tube player (youtube)
- CSFD , filmová databáze
- Sport portál sportovní výsledky , bundesliga , Premir League , NBA , F1 atd ..
- Airplayer , IP TV
- CoolTV guide -rozšířené EPG
- Showcast internet rádia
- Foreca počasí
- Celosvětově uznávaný skin - HD Glass16 s možnosti stažení picon a grafických ZZPicon
- Yahoo Pořasí
- Ovládání přijímače po síti internet, přes rozhraní Open WebIf , streamování videa po síti, přehrávání přes VLC v mobilu, tabletu apod.



NAND256 - Flash verze:ObrázekObrázek

Poděkování Autorovi Thx. JirkaS


Skytec HD,HDBox HD, Xtrend HD, Optibox HD, Setting, Plugins sh4, Enigma2, Fortis-Feed, ZZPicon,
freeSat UPC Direct, Skylink, Sky.UK
calvus
Nováček
Nováček
Příspěvky: 26
Registrován: 16 led 2015, 23:45
Bydliště: okolí Ostravy

Re: Infinity - enigma2 - NAND256 - Flash

Příspěvek od calvus »

Tak tuhle verzi Infinity (NAND) momentálně testuji a zatím asi tolik: Nezvládám tam dostat za boha picony.
Ať nainstaluji kterékoli, tak mi je nezobrazuje. Nevím kde dělám chybu, ale ve všech ostatních mi to normálně jde nainstalovat v pluginech a po restartu zobrazuje. Tady nic.

Druhá věc je klasika. Nejde ac3 (dolby digital) zvuk.


Uživatelský avatar
By.Bob
Nováček
Nováček
Příspěvky: 165
Registrován: 14 bře 2015, 14:22
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: Infinity - enigma2 - NAND256 - Flash

Příspěvek od By.Bob »

calvus píše:Tak tuhle verzi Infinity (NAND) momentálně testuji a zatím asi tolik: Nezvládám tam dostat za boha picony.
Ať nainstaluji kterékoli, tak mi je nezobrazuje. Nevím kde dělám chybu, ale ve všech ostatních mi to normálně jde nainstalovat v pluginech a po restartu zobrazuje. Tady nic.

Druhá věc je klasika. Nejde ac3 (dolby digital) zvuk.
Ahoj nevim jak to delas ale normalne to funguje uplne stejne jako u predchozich e2..
nenapsal jsi kde se ti nezobrazuji picony..
v seznamu programu a nebo v infobaru?
Picony se vkladaji do ( usr/share/enigma2/picon)
pokud je tam mas tak se ti musi zobrazovat. pokud je chces aby se ti zobrazovali v seznamu programu musis je povolit v menu.
v Menu / nastveni / System / uzivatelske rozhrani ( povolit zoprazovani picon v seznamu programu )
Pokud to tak mas musi se to zobrazovat.


Skytec HD,HDBox HD, Xtrend HD, Optibox HD, Setting, Plugins sh4, Enigma2, Fortis-Feed, ZZPicon,
freeSat UPC Direct, Skylink, Sky.UK
calvus
Nováček
Nováček
Příspěvky: 26
Registrován: 16 led 2015, 23:45
Bydliště: okolí Ostravy

Re: Infinity - enigma2 - NAND256 - Flash

Příspěvek od calvus »

Zdravím.
Tak ty picony už mám vyřešeny. Stahovalo se mi to někam špatně, asi na HDD, které nemám stále moutnuté. Nějak to nejde.
Mám tam nahrávky tak nechci povolit inicializaci ale ono to normálně nahrává tak to nechávám. Jen při resetu enigmy to hlásí že ho nemám moutnutý. Ty picony jsem zkusil instalovat do interní paměti a už je mám všude! Takže fajn.

Jinak jedu teď na skin Blacky Orange a je to super. Jede mi tam i počasí.

Problém je stále s ac3, které tady nefunguje, to ale nefunguje úplně všude kromě PKT od Steinera.
Pouze u něj funguje dolby digital tak jak má. V menu zapnu SPDIF a zakážu downmix do sterea a AVR pouští na všech kanálech zvuk ac3, teda tam, kde je takže v mém případě asi na 10-ti kanálech.

Nešlo by prosím tohle zprovoznit v této Infinity verzi?

Osobně se velice divím, že tuhle konkrétní věc nikdo na zdejším foru a ab foru neřeší.
To všichni jedete doma ve stylu dinosaurus (sat přijimač do zobrazovače a zvuk posloucháte z těch plastových oblud)???.
Nejspíš ano, jinak by problém s ac3 u téměř všech verzí fw pro vitamín, řešil úplně každý.


vildon Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: 19 dub 2013, 21:58
Bydliště: PN

Re: Infinity - enigma2 - NAND256 - Flash

Příspěvek od vildon »

Stahovalo se mi to někam špatně, asi na HDD, které nemám stále moutnuté. Nějak to nejde.
Mám tam nahrávky tak nechci povolit inicializaci ale ono to normálně nahrává tak to nechávám. Jen při resetu enigmy to hlásí že ho nemám moutnutý.
Stačí mountnúť USB kľúč alebo ext HDD bez toho aby si musel inicializovať alebo formátovať disk. Funguje to aj teraz tak ako v predchádzajúcich verziách. Pri mountnutí nestratíš dáta tak ako pri formátovaní... Stačí ak si ho už raz v boxe mal korektne načítaný a box si ho zapamätá.


SHOWBOX Vitamin 5000 HD PRO 256MB
calvus
Nováček
Nováček
Příspěvky: 26
Registrován: 16 led 2015, 23:45
Bydliště: okolí Ostravy

Re: Infinity - enigma2 - NAND256 - Flash

Příspěvek od calvus »

to vildon: To mi neříkáš nic nového, jenže mě to teď dělá právě to, že to takto moutnu a po restartu enigmy to znovu píše tu hlášku o tom, že HDD je třeba moutnout. Odpočítává sekundy a pokud nedáš hned ne, tak to otravuje na placce skoro minutu.

Jinak ale normálně z časovače nahrává jak má. Proto to musím inicializovat, takže zformátovat disk a bude po problému.
Jde mi o to, aby už tam nebyla ta otravná hláška.


Uživatelský avatar
By.Bob
Nováček
Nováček
Příspěvky: 165
Registrován: 14 bře 2015, 14:22
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: Infinity - enigma2 - NAND256 - Flash

Příspěvek od By.Bob »

calvus píše:to vildon: To mi neříkáš nic nového, jenže mě to teď dělá právě to, že to takto moutnu a po restartu enigmy to znovu píše tu hlášku o tom, že HDD je třeba moutnout. Odpočítává sekundy a pokud nedáš hned ne, tak to otravuje na placce skoro minutu.

Jinak ale normálně z časovače nahrává jak má. Proto to musím inicializovat, takže zformátovat disk a bude po problému.
Jde mi o to, aby už tam nebyla ta otravná hláška.
Ahoj po restartu se ti zobrazuje aby ses pripojil znovu do davice manager ze?
Tak si otevri device manager a zmackni menu na DO a zakazat hned prvni polozku a to je automaticky kontrolovat HDD a uz se ti to nebude zobrazovat


Skytec HD,HDBox HD, Xtrend HD, Optibox HD, Setting, Plugins sh4, Enigma2, Fortis-Feed, ZZPicon,
freeSat UPC Direct, Skylink, Sky.UK
calvus
Nováček
Nováček
Příspěvky: 26
Registrován: 16 led 2015, 23:45
Bydliště: okolí Ostravy

Re: Infinity - enigma2 - NAND256 - Flash

Příspěvek od calvus »

Díky moc. Už je to ok :87: Teď už budu vědět.

Co to SPDIF prosím tě? Bude to v budoucnu autor opravovat? Dík.


Uživatelský avatar
By.Bob
Nováček
Nováček
Příspěvky: 165
Registrován: 14 bře 2015, 14:22
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: Infinity - enigma2 - NAND256 - Flash

Příspěvek od By.Bob »

calvus píše:Díky moc. Už je to ok :87: Teď už budu vědět.

Co to SPDIF prosím tě? Bude to v budoucnu autor opravovat? Dík.
Ano pripravuje se novy update ale vyjde az na podzim je treba mit trpelivost.
Muzes mi napsat co bys chtel aby bylo opraveno nebo pridano predam to autorovi.


Skytec HD,HDBox HD, Xtrend HD, Optibox HD, Setting, Plugins sh4, Enigma2, Fortis-Feed, ZZPicon,
freeSat UPC Direct, Skylink, Sky.UK
Odpovědět

Zpět na „Images E2 VITAMIN - NAND“