enigma2 EAGLE

Images E2 VITAMIN - NOR

Moderátoři: By.Bob, s@pro

Odpovědět
Uživatelský avatar
By.Bob
Nováček
Nováček
Příspěvky: 165
Registrován: 14 bře 2015, 14:22
Dostal poděkování: 11 poděkování

enigma2 EAGLE

Příspěvek od By.Bob »

Enigma2 EAGLE ... test verze cz projekt

Obrázek
Obrázek

Test verze pouze:
Modifikace s openATV 5.1 kompletní změna celého img.


Vytíženi cpu v hd programech pouze 48%
Nova grafika
Nové mapovaní tlačítek
Nové přemapovaní pluginu pro VFD Led Control Blue Led pro automatické vyp pro standby zap v normálním režimu



Obrázek

USB - NOR verze - EAGLE Obrázek


Skytec HD,HDBox HD, Xtrend HD, Optibox HD, Setting, Plugins sh4, Enigma2, Fortis-Feed, ZZPicon,
freeSat UPC Direct, Skylink, Sky.UK
milanmp
Nováček
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: 08 pro 2011, 07:42

Re: enigma2 EAGLE

Příspěvek od milanmp »

By.Bob. Dakujem.

Vcera mi to slapalo na jednicku, super kvalita obrazu, super prehravanie archivov,....
Dnes v priebehu pol hodiny obraz zamrzol - po restarte CI Softcam ok, avsak len kratkodobo. Opakovanie asi trikrat. Potom pomohol len starsi SW ATW z oktobra 2015 a reautorizacia karty (teda predpokladam, ze EAGLE mal problem so zapismi). Samozrejme prijimac teraz s ATW ide ok.
Ale EAGLE sa mi paci. Ma niekto podobne skusenosti?
Dakujem.
Milanmp


Uživatelský avatar
By.Bob
Nováček
Nováček
Příspěvky: 165
Registrován: 14 bře 2015, 14:22
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: enigma2 EAGLE

Příspěvek od By.Bob »

milanmp píše:By.Bob. Dakujem.

Vcera mi to slapalo na jednicku, super kvalita obrazu, super prehravanie archivov,....
Dnes v priebehu pol hodiny obraz zamrzol - po restarte CI Softcam ok, avsak len kratkodobo. Opakovanie asi trikrat. Potom pomohol len starsi SW ATW z oktobra 2015 a reautorizacia karty (teda predpokladam, ze EAGLE mal problem so zapismi). Samozrejme prijimac teraz s ATW ide ok.
Ale EAGLE sa mi paci. Ma niekto podobne skusenosti?
Dakujem.
Milanmp
ahoj software to nebude bude to pravdepodobne softcamem ci oscamem. vyzkousej jiny oscam starsi binarku. v pluginech mas moznost si stahnout jiny oscam i config. neni lehke to proste vsechno sparovat tak aby kazdy byl spokojeny kazdy ma jinou kartu neko jede pres modul a jiny. proto je v pluginech oznost si stahnout emu aby vyhovovalo. to co tam je je pouze defult oscam tudus neni mozne opravdu vyhovet vsem to opravdu nejde. proto je to enigma2 open aby si kazdy mohl podle sebe udelat i sve upravy. je to jako s grafikou kazdeu vyhovuje neco jine. to same je i s prijmacem vitamin budes li mit doma dva prijimace tak ti muzus presnosti na 100% rict ze kazdy se tibude na stejnem software chovat jinak. bohuzel tak to s tim to prijimacem je.
vyzkousej jiny oscam a dej mo vedet bud zde nebo na forum.techneteuweb dekuji


Skytec HD,HDBox HD, Xtrend HD, Optibox HD, Setting, Plugins sh4, Enigma2, Fortis-Feed, ZZPicon,
freeSat UPC Direct, Skylink, Sky.UK
milanmp
Nováček
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: 08 pro 2011, 07:42

Re: enigma2 EAGLE

Příspěvek od milanmp »

ďakujem By.Bob.
Idem bez zmeny softcamu a čuduj sa, zatiaľ bez problémov. Trochu ma ruší modré svetlo, no nechcem ani to meniť (časom určite zmením).
Keďže denne vypínam satelit zo siete, nábeh resp. prečítanie USB-kľúča zrealizuje sa mi až na druhý, tretí-krát (po reštarte zadným vypínačom). Ale to bolo a je aj pri iných, starších SW. Asi to má spojitosť s napájaním pre USB a rýchlosťou čítania.

Chalani, a to testujem resp. skúšam len ja sám?
Je to super verzia, vyskúšajte. Obraz, aký doposiaľ nebol. Super prehrávanie archívov.
Ešte raz ďakujem By.Bob.
Milanmp


tajo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 16 lis 2009, 08:52

Re: enigma2 EAGLE

Příspěvek od tajo »

Testuji od uveřejnění 16 zatím jsem na SHOWBOXu neměl nic stabilnějšího perfektní obraz, zvuk, veškerá nastavení OK můžu jenom doporučit Díky By.Bob :106:


Odpovědět

Zpět na „Images E2 VITAMIN - NOR“