VITAMIN PRO E2 - 256MB NAND flash

Diskuze k Images E2 Vitamin NOR

Moderátoři: By.Bob, s@pro

s@pro Maldives
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 223
Registrován: 25 srp 2012, 13:25
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: VITAMIN PRO E2 - 256MB NAND flash

Příspěvek od s@pro »

profesorjn píše:s@pro se mnou tu Indii asi nepředhoníš,protože jsem to nerozluštil co tam mám špatně a jsem s rozumem v koncích :15: .Můžu tě požádat o ten návod ať se pohnu dál a hlavně tím zjistím co jsem kde dodrbal a možná budu do příště chytřejší.Použil jsem starší typ značení NAND flash HY27UF082G2A-TPCB,protože ta co jsi napsal tady není k sehnání,ale po rozluštěni toho kódu se to podstatněji neliší tak snad to není ono (to by se musela jedině lišit sada příkazů a to snad ne,ale datasheet od té co jsi napsal taky nemám)

Jinak jsem taky koukal a asi jsi mě už zavrhnul a spojil jsi se s Indii http://www.novinky.cz/ekonomika/318573- ... trakt.html :115:

NO problema,
napiš na sapro např sapro@email.cz , určitě budou chtít vědět jakou svářečkou jsi tam toho šváby přiškvařil na tu desku :88:
Určitě Ti poradí co tam ještě třeba dodělat .
Ať se daří .
S tou Indií na Mars jsem to zatím odložil , počkáme až poletí na Slunce , pak jim ukážem jakou máme techniku .


profesorjn
Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 10 črc 2010, 10:14

Re: VITAMIN PRO E2 - 256MB NAND flash

Příspěvek od profesorjn »

:96: řekl bych jim že tou samou co to tam bastlí oni.Díky za rady a typ možná jim tam napíšu


tarantulas
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 17 lis 2013, 22:23

Re: VITAMIN PRO E2 - 256MB NAND flash

Příspěvek od tarantulas »

s@pro píše:Zírám nad schopností naších lidí ! Škoda toho nevyužít !
Včera Indie vypustila sondu na MARS
(http://www.lidovky.cz/indie-zahajila-mi ... ranici_msl)

Sehnal bych nějaký matroš , nějaký keš , že bychom se o víkendu sešli a něco spíchli ,
možná bychom jich ještě předhonili ....


PS BTW FYI , ten návod není až tak supertajný , stačí si o něho říct :115:


Zdravím, chcem sa spýtať o ten návod na doplnenie Flash by som mohol poprosiť? Chcel by som si ho rozšíriť aby bol z toho lepší príjmač. Vďaka.

P.s. Vybavenie mám, skúsenosti tiež. Chýba schéma... :(


Uživatelský avatar
hitman222
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 447
Registrován: 26 čer 2009, 09:23

Re: VITAMIN PRO E2 - 256MB NAND flash

Příspěvek od hitman222 »

Vcera vecer jsem satelit normalne vypl jelo vsechno OK. Dnes je to tak pomale ze to je hruza,prepinani tak 20 sekund.Vsechno trva strasne dlouho jak restart tak restart enigmy.
Mam tam original E2 Sapro,pluginy Archiv+CSFD+Mgcamd.
Satelit mam od pondelka a vsechno slo v pohode.
Co tomu muze byt,mepomuze presunout pluginy na USB,nebo ktere pluginy muzu vymazat,je tam toho dost.
Napr.CutListEditor,DynDNS,OverClock,PermanentClock,Quickbutton,SocketMMI.
Mne by stacili jenom ty nejdulezitejsi pro chod E2+Archiv+CSFD+Mgcamd.
Diky moc za rady.


Dream800 HDse_OpenPli
Vu+Solo2_OpenPli
Cloud-ibox3_OpenPli
Dreambox 7020,Dreambox 500
Samsung UE46ES8000
A-DATA NH92 Slim HDD 2.5" 320GB - modrý (blue), 12mm, USB2.0, 5400ot, ANH92-320GU-RBL,
motor SG2100(SKY Link)
s@pro Maldives
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 223
Registrován: 25 srp 2012, 13:25
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: VITAMIN PRO E2 - 256MB NAND flash

Příspěvek od s@pro »

Nemá cenu přesouvat , mazat pluginy , místa tam je dost , asi muselo dojít k něčemu neočekavánému .
Pokud nepomůže restart , tak pak jedině přeinstalovat Enigmu , tzn stáhnout poslední enigmu 2 na USB , vložit do přijímače a krátce vypnout a pak zapnout přijímač a pak tlačítkem POWER , modrá LED v době kdy přijímač napíše na Displeji Vitamin stlačit na chvíli .
Celý postup trvá pár minut .

Postup je popsáno již několikrát,


Odpovědět

Zpět na „Diskuze k Images E2 Vitamin NOR“