nor hyperion 3 usb steiner

Diskuze k Images E2 Vitamin NOR

Moderátoři: By.Bob, s@pro

Uživatelský avatar
Steiner
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 599
Registrován: 10 pro 2011, 14:37

Re: nor hyperion 3 usb steiner

Příspěvek od Steiner »

Prosím zdatných užívateľov ako polomarko, supan, ...atď ak budú mať čas a chuť, aby otestovali a dali pripomienky k tomuto:
VitaminE2_PKT-H3_fat32_usb_Steiner_20131201.rar ( 90 MB ) , nebudem to zatiaľ dávať do downloadu.


„Cross of Iron“
Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: nor hyperion 3 usb steiner

Příspěvek od grantec »

a vyskusame, coby nie :89:


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
Rici.S
Nováček
Nováček
Příspěvky: 56
Registrován: 20 pro 2011, 17:03

Re: nor hyperion 3 usb steiner

Příspěvek od Rici.S »

Tak jsem si nahrál VitaminE2_PKT-H3_fat32_usb_Steiner_20131201.rar a jsem spokojený.
Vše co potřebuji funguje jak má.Tato verze mi připadá že nezatěžuje tolik paměť.A připadá mi že oproti verzi Sapro USB je svižnější.
CZ/SK Archivy chodí v pohodě.Media portál chodí taky.
Media portal u Sapro verze se mi kousal Vitamin a musel jsem ho restartovat přes Telnet.
Nahrávání na USB HDD chodí perfektně.Time shift chodí také.
Takže spokojenost.
Díky Steiner za čas strávený na odladění E2 hyperion 3.


Uživatelský avatar
Steiner
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 599
Registrován: 10 pro 2011, 14:37

Re: nor hyperion 3 usb steiner

Příspěvek od Steiner »

No chvala bohu, nech to posunieme dopredu, inak tu nejde o nejaké porovnávanie E2 sapro a E2 PKT /možno troška áno samozrejme/, podstatné ale je aby fungovalo všetko ako má a aby bola možnosť si vybrať z viacero funkčných image. :89:


„Cross of Iron“
Uživatelský avatar
pilgrim
Nováček
Nováček
Příspěvky: 107
Registrován: 17 pro 2012, 12:01

Re: nor hyperion 3 usb steiner

Příspěvek od pilgrim »

oki testnem tvoje nove dielo

dik


Gigablue UHD UE 4K
Amiko HD-8240
supan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: 19 lis 2012, 14:56

Re: nor hyperion 3 usb steiner

Příspěvek od supan »

Steiner píše:Prosím zdatných užívateľov ako polomarko, supan, ...atď ak budú mať čas a chuť, aby otestovali a dali pripomienky k tomuto:
VitaminE2_PKT-H3_fat32_usb_Steiner_20131201.rar ( 90 MB ) , nebudem to zatiaľ dávať do downloadu.
Já mám bohužel horší zkušenost, ano, jede to svižně, vše funguje jak má, nahrávání, timeshift, přehrávání souborů, homesharing přes serial, ale ...... provoz cca hodinu a zásek, po restartu zelená smrt, za půl hoďky opět zamrznutí. Tak nevím, tak jsem se těšil, že to pojede, ale musel jsem se vrátit na ext verzi. Ostatní se chtějí dívat :-)


Uživatelský avatar
Steiner
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 599
Registrován: 10 pro 2011, 14:37

Re: nor hyperion 3 usb steiner

Příspěvek od Steiner »

Dik za reakcie, prosím píšte aj čo ste v stiahnutom img doinštalovali, zmenili, napr. softcam, skin atď.
Šak keď volakomu to ide a volakomu nie, tak volakde musí byť ten pes zakopaný.
/u supana predpokladám oscam.6644/


„Cross of Iron“
supan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: 19 lis 2012, 14:56

Re: nor hyperion 3 usb steiner

Příspěvek od supan »

Steiner píše:Dik za reakcie, prosím píšte aj čo ste v stiahnutom img doinštalovali, zmenili, napr. softcam, skin atď.
Šak keď volakomu to ide a volakomu nie, tak volakde musí byť ten pes zakopaný.
/u supana predpokladám oscam.6644/
Já jen konfiguroval, přizpůsoboval .... oscam 6644, skin pkt full-hd night (nevím přesně název), usb vepředu, vzadu hdd pro nahrávání a timeshift, diseqc a/b .... žádný plugin jsem nepřidával ani neodebíral .... možná dělá problém ten oscam nebo to serial sdílení


Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: nor hyperion 3 usb steiner

Příspěvek od grantec »

Pri serial zdielani sa reloadne driver pre rs232 a v tom moze byt problem. Viem ze to ludia este pouzivaju (bol som prekvapeny) ,ale reload nieje celkom korektne spraveny vHyperion, lepsie povedane, v ramci moznosti je spraveny . To nieje "koser" aplikacia. Preto ani v PRO256 nebude. Za tie problemy to ozaj nestoji . A v ostatnych verziach oscamu uz ani nieje mozne pozit na zdielanie serial protokol . Dost velku vahu na stabilite ma napriklad aj nastavenie klienta, teda jeho prenosovej rychlosti.
Ak si to este nezbalil, skus klienta (ak je to vobec mozne) nastavit na rychlost 38400 a tak to testuj .


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
Rici.S
Nováček
Nováček
Příspěvky: 56
Registrován: 20 pro 2011, 17:03

Re: nor hyperion 3 usb steiner

Příspěvek od Rici.S »

Ještě jednou k verzi od Steinera.
Běží mi od té doby co jsem ji nainstaloval a ani jednou zelená smrt.Oscam používám OSCAM 1.20-unstable_svn build r9003 nakonfiguroval jsem si ho podlé své potřeby,skin Pli- Full-Hd Night,USB s Enigmou mám vepředu,HDD Western Digital 500GB USB 3.0 vzadu.Diseqc a/b Plugin jsem přidal IPTV player odebral jsem gamesy ale to není asi podstatné.
Vše funguje jak má takže spokojenost.
Takže u supana bych to tipoval jak už píše oscam nebo to serial sdílení.

Velký problém vidím v USB fleškách.Od té doby co je Enigma nahraná na flešce zformátované na FAT32 po několikerém smazání a nahrání nové verze Vitamin odmítá flešku číst.PC je v pohodě.Mám čtyři flešky a postupně ve Vitamínu přestali fungovat.Dokázal jsem je rozchodit ale až po několikerém delete parition create parition zformátování na Linux zpět na FAT32 a postupně jsem používal různé programy na formátování až nakonec se mi to povedlo utilitou HP USB Disk storage format Tool.Nedokážu si to vysvětlit čím to je. Ale opět mi chodí všechny.


Uživatelský avatar
Steiner
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 599
Registrován: 10 pro 2011, 14:37

Re: nor hyperion 3 usb steiner

Příspěvek od Steiner »

S týma USB flashkama / resp. image na fat32 ma napadá ešte jedna vec.
V rar súbore sú zbalené 2 súbory: uImage a root.img.
Zásadne to nerobím tak že to jednoducho dám rozbaliť na USB klúčik, ale otvorím rar a najskôr dám rozbaliť uImage na čistý klúčik a potom root.img.
Teda uImage zásadne ako prvý.
Keby som to dal jednoducho všetko rozbaliť winraru alebo inému programu tak poradie si určí on sám.
Možno aj toto hrá svoju úlohu.

A k tomu PKT Image čo povedať, u mňa tiež všetko šlape, ale ako som už písal nepoužívam ho ako hlavný box na pozeranie, tak to je potom niekedy ťažko si byť 100% istý že všetko je OK, preto čakám na odozvu od tých čo ho vedia vyťažiť jak sa patrí. :D


„Cross of Iron“
supan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: 19 lis 2012, 14:56

Re: nor hyperion 3 usb steiner

Příspěvek od supan »

grantec píše:Pri serial zdielani sa reloadne driver pre rs232 a v tom moze byt problem. Viem ze to ludia este pouzivaju (bol som prekvapeny) ,ale reload nieje celkom korektne spraveny vHyperion, lepsie povedane, v ramci moznosti je spraveny . To nieje "koser" aplikacia. Preto ani v PRO256 nebude. Za tie problemy to ozaj nestoji . A v ostatnych verziach oscamu uz ani nieje mozne pozit na zdielanie serial protokol . Dost velku vahu na stabilite ma napriklad aj nastavenie klienta, teda jeho prenosovej rychlosti.
Ak si to este nezbalil, skus klienta (ak je to vobec mozne) nastavit na rychlost 38400 a tak to testuj .
Hmm, zajímavé nápady, zkusím změnit tu rychlost, zatím se mi nechce jiný stb pro klienta kupovat, tam je bohužel jen serial. Díky, pak dám vědět.


Uživatelský avatar
polomarko
Nováček
Nováček
Příspěvky: 185
Registrován: 28 led 2011, 18:29

Re: nor hyperion 3 usb steiner

Příspěvek od polomarko »

bootloader som prehral opat nanovo, pri pouziti stainerovej novej verzie PKTH3, samovolne restarty, a zaseknutia pokracuju, tak isto pukanie zvuku/ako aj s sapro verzii/, zalena smrt len jedna, čítanie karty aj emu v pohode, reakcie vynikajuce a vsetko ostatne pracuje k spokojnosti.


Vitamin 5000HD, HDBOX 9150+, 19,2E / 23,5E / 0,8W / 39E, Skylink ICE
supan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: 19 lis 2012, 14:56

Re: nor hyperion 3 usb steiner

Příspěvek od supan »

napiš ještě jaký používáš oscam, skin, a další nastavení, ať to můžeme nějak poladit .... zatím to padá asi jen nám dvěma :-(


Uživatelský avatar
Steiner
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 599
Registrován: 10 pro 2011, 14:37

Re: nor hyperion 3 usb steiner

Příspěvek od Steiner »

Obávam sa že to skinom nebude, a oscamom jedine tým oscam.6644 s RS232, inak si myslím že je problén inakší.


„Cross of Iron“
Odpovědět

Zpět na „Diskuze k Images E2 Vitamin NOR“