oscam

Enigma 2 PRO Vitamin Otázky začátečníků

Moderátoři: By.Bob, s@pro

vitamin Slovakia
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 508
Registrován: 07 pro 2011, 20:31
Bydliště: pov bystrica okolie
Dal poděkování: 12 poděkování

Re: oscam

Příspěvek od vitamin »

diky už sa tešim na testy.za všetkych velke diky.


jirkav23
Nováček
Nováček
Příspěvky: 82
Registrován: 04 kvě 2009, 17:08

Re: oscam

Příspěvek od jirkav23 »

Dávám jsem Enigmu2 jak jsem slíbil.Nejsem žádný programátor,ale jen účastník fora jako každý druhý.Plugin jsem nastavil dle svých schopností tak jestli někomu nebude vyhovovat ať si jej upraví.Po delších testech vše funguje ok kromě ČT1HD kde ve večrních hodinách dochází ke kostkování a zamrznutí obrazu.Stím bojuji delší dobu,nejdříve jsem si myslel že je to vada Enigmy,ale když mě kamarád zdělil že stejný problém má na Fergusonovi tak si myslím že problém je asi někde jinde.Pokud by někdo na něco přišel co s tím byl bych rád.Třeba páni moderátoři na něco přijdou.Nestahujte do Enigmy žádné adony z fedservru jinak to nepojede.Je tam nastaven Oscam a kdo chce emu tak přepnout na mgcamd_Oscam.Diseq a síť si nastavit dle svého.
Heslo na uložto je vitamin.
http://uloz.to/xufW68Td/enigma2-nand-img-zip
http://uloz.to/xuUjYdtg/enigma2-nor-img-zip


ijdivin
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 25 říj 2013, 16:17

Re: oscam

Příspěvek od ijdivin »

diki moc VH1 fakči a to ma teši :cz: :sk:


jirkav23
Nováček
Nováček
Příspěvky: 82
Registrován: 04 kvě 2009, 17:08

Re: oscam

Příspěvek od jirkav23 »

Nejsem žádný profesionál stále se učím,ale snad to někomu pomůže.


pupik
Nováček
Nováček
Příspěvky: 49
Registrován: 07 kvě 2010, 20:57

Re: oscam

Příspěvek od pupik »

jirkav23 píše:Dávám jsem Enigmu2 jak jsem slíbil.Nejsem žádný programátor,ale jen účastník fora jako každý druhý.Plugin jsem nastavil dle svých schopností tak jestli někomu nebude vyhovovat ať si jej upraví.Po delších testech vše funguje ok kromě ČT1HD kde ve večrních hodinách dochází ke kostkování a zamrznutí obrazu.Stím bojuji delší dobu,nejdříve jsem si myslel že je to vada Enigmy,ale když mě kamarád zdělil že stejný problém má na Fergusonovi tak si myslím že problém je asi někde jinde.Pokud by někdo na něco přišel co s tím byl bych rád.Třeba páni moderátoři na něco přijdou.Nestahujte do Enigmy žádné adony z fedservru jinak to nepojede.Je tam nastaven Oscam a kdo chce emu tak přepnout na mgcamd_Oscam.Diseq a síť si nastavit dle svého.
Heslo na uložto je vitamin.
http://uloz.to/xufW68Td/enigma2-nand-img-zip
http://uloz.to/xuUjYdtg/enigma2-nor-img-zip
Ak máš čas, mohol by si sem hodit navod inštalacie , boli by sme radi dakujem


vitamin Slovakia
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 508
Registrován: 07 pro 2011, 20:31
Bydliště: pov bystrica okolie
Dal poděkování: 12 poděkování

Re: oscam

Příspěvek od vitamin »

stiahni si ten subor na plochu potom ho rozbal a daj tie rozbalene subory na usb .ak maš subor pre nor to je pre usb a nand je pre pamat.ten subor nor daj do sat.pri vypnutom primači a potom zapni vypinač.ked ti to nabehne potom skušaj čo potrebuješ.oscam ide aj archiv ok.


ijdivin
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 25 říj 2013, 16:17

Re: oscam

Příspěvek od ijdivin »

nand- http://www.forum.satdigitalne.cz/viewto ... 75#p101775


ja by som chcel vediet ako si tam naištaloval ten plugin či cez - RCC alebo v satelite


vitamin Slovakia
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 508
Registrován: 07 pro 2011, 20:31
Bydliště: pov bystrica okolie
Dal poděkování: 12 poděkování

Re: oscam

Příspěvek od vitamin »

ak to maš verziu pre nand tak vypni sat.vypinačom daj usb s tymi subormi rozbalenymi do sat.a zapni vypinač .ked sa ukaže to hstb stlač pod modrou led diodou to tlačitko a musi to začat nabiehat ten soft s usb a začnu behat čisla a nechaj to tak asi 6min.po skončeni musi nabehnut obraz .potom vypni vypinač vyber usb a znova zapni vypinač.potom by ti to malo nabehnut už z nand pamati ak ju maš nainštalovanu v sat. vitamin.lebo verzia nand je pre pamat.nesmieš to prerušit počas stahovania z usb.musi ti to nabehnut ak to maš dobre na usb.toto je pre montaž verzie nand.ten plugin si daj menu potom plugin potom zelene adons a inštalujsi oscam alebo mgcam oscam alebo oscam ymod .potom modre tl .setup potom v card serveri si daj oscam .ak chceš mgcam oscam tak si daj nad tym aj mgcam .potom reštart carserveru a setapu .potom reštart celeho sat.a musi ti to ist.


jirkav23
Nováček
Nováček
Příspěvky: 82
Registrován: 04 kvě 2009, 17:08

Re: oscam

Příspěvek od jirkav23 »

Na forum jsem dal záměrně obě verze,aby jste si ji nejdříve vyzkoušeli v nor protože každému vyhovovat nemusí.Je to spíše pro ty co používají karty a byly stejně znechuceni ze stálého zamrzání obrazu.Jinak si každý může doupravit dle svého.Pokud bude zájem tak jsem ochoten později vyvěsit verze bez pluginů jen s tímto oscamem aby si každý mohl doplnit zbytek dle svého.


Uživatelský avatar
005jon Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1233
Registrován: 04 úno 2009, 16:21
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 158 poděkování

Re: oscam

Příspěvek od 005jon »

Nebolo by jednoduchšie sem dal len oscam *bin a config?


Uživatelský avatar
hitman222
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 447
Registrován: 26 čer 2009, 09:23

Re: oscam

Příspěvek od hitman222 »

005jon píše:Nebolo by jednoduchšie sem dal len oscam *bin a config?
Tiež by som poprosil len oscam.
:smile:


Dream800 HDse_OpenPli
Vu+Solo2_OpenPli
Cloud-ibox3_OpenPli
Dreambox 7020,Dreambox 500
Samsung UE46ES8000
A-DATA NH92 Slim HDD 2.5" 320GB - modrý (blue), 12mm, USB2.0, 5400ot, ANH92-320GU-RBL,
motor SG2100(SKY Link)
Uživatelský avatar
emil
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 16 črc 2010, 17:06
Bydliště: jižničechy
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: oscam

Příspěvek od emil »

jirkav23 píše:Na forum jsem dal záměrně obě verze,aby jste si ji nejdříve vyzkoušeli v nor protože každému vyhovovat nemusí.Je to spíše pro ty co používají karty a byly stejně znechuceni ze stálého zamrzání obrazu.Jinak si každý může doupravit dle svého.Pokud bude zájem tak jsem ochoten později vyvěsit verze bez pluginů jen s tímto oscamem aby si každý mohl doplnit zbytek dle svého.
Ahoj , ja jsem vyskoušel verzí nor , doinstaloval jsem pouze picon . Nezistil jsem zadny problém ČThd ( měl jsem ji naladenov asi 24hod. nestalo se my ze by obraz zamrz. neistaloval jsem zadny oscam !!! pouze co je predladení .


ULTIMO-HD @ Vu+ ULTIMO 4K/DVB-S2X/DVB-S2_ZIDOO-X9S_ LCD SPF-107H
PARABOLY 2xT_90 / motor SuperTack-II-středoavá 180+140 + 16 LBN q
LG 75UH855v / PioneerVSX-1131
skype:emilsat
vitamin Slovakia
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 508
Registrován: 07 pro 2011, 20:31
Bydliště: pov bystrica okolie
Dal poděkování: 12 poděkování

Re: oscam

Příspěvek od vitamin »

chcem sa spytat ako sa da nastavit v systeme nand mgcam oscam ymod aby spolu čitalo kartu a aj server aj kody.mam nastaveny oscam ymod a ked dam aj mgcam tak server beži ale na skylinku nečita kartu.ten oscam ymod ide ok ale ked dam aj mgcam tak potom nečita kartu ale iba server a emu.lebo system mgcam oscam sice ide ale niekedy to musim dat reštart card systemu.pri tom oscam ymod ide bez chybi.ak to vie niekto nech poradi .budem vdačny za rady .vitamin.


Uživatelský avatar
EnoSat Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 547
Registrován: 26 úno 2010, 20:48
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: oscam

Příspěvek od EnoSat »

vitamin píše:chcem sa spytat ako sa da nastavit v systeme nand mgcam oscam ymod aby spolu čitalo kartu a aj server aj kody.mam nastaveny oscam ymod a ked dam aj mgcam tak server beži ale na skylinku nečita kartu.ten oscam ymod ide ok ale ked dam aj mgcam tak potom nečita kartu ale iba server a emu.lebo system mgcam oscam sice ide ale niekedy to musim dat reštart card systemu.pri tom oscam ymod ide bez chybi.ak to vie niekto nech poradi .budem vdačny za rady .vitamin.
ymod vie to iste ako mgcamd , netreba to kombinovat - staci ymod


Gibertini OP100L /85E-53W/
WaveFrontier T90 /39E-36E-31E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W-30W/
Mutant HD51 , Edision MIO+ 4K , QVIART Lunix , Ustym 4K S2 OTT , Ineos ZX4 , Dreambox 900UHD/7020HD , TBS-5925 , TBS-5520SE , TBS-5220
vitamin Slovakia
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 508
Registrován: 07 pro 2011, 20:31
Bydliště: pov bystrica okolie
Dal poděkování: 12 poděkování

Re: oscam

Příspěvek od vitamin »

ten zapis namiesto cccam list by som musel zapisat niekde inde .ale kam .to neviem.lebo mgcam davam do cccam listu.ak vieš kam to zapisat tak porad.diky za rady.vitamin.


Odpovědět

Zpět na „Enigma 2 PRO Vitamin Otázky začátečníků“