HbbTV

Enigma 2 PRO Vitamin Otázky začátečníků

Moderátoři: By.Bob, s@pro

Odpovědět
Ato1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 48
Registrován: 03 úno 2013, 12:56

HbbTV

Příspěvek od Ato1 »

Chcel by som sa opýtať funguje tento doplnok v Enigme 2 na Vitamine poprípade či sa dá do Enigmi nainštalovať a ako ? vopred Dík za rady !


calvus
Nováček
Nováček
Příspěvky: 26
Registrován: 16 led 2015, 23:45
Bydliště: okolí Ostravy

Re: HbbTV

Příspěvek od calvus »

[quote="Ato1"]Chcel by som sa opýtať funguje tento doplnok v Enigme 2 na Vitamine poprípade či sa dá do Enigmi nainštalovať a ako ? vopred Dík za rady ![/quo

Taky by mě to moc zajímalo. Zatím jsem k tématu HBBTV na showbox vitaminu nic pořádného nenašel.
V menu pluginech nic takového taky nemám.
Nemůže někdo pomoci, respektive trochu mě navést?
Díky moc.


Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: HbbTV

Příspěvek od grantec »

No - asi takto .
Na vitamine sme testovali aj HbbTV . Procesor s taktom 400MHz , web prehliadac Opera(nutny k hbbtv) , a python - to je proste kombinacia nad sily 400MHz procesoru. Neskutocne to spomali box . Z rovnakeho dovodu sa bezne hbbtv plugon neinstaluje ani na boxy s mipsel procesorom s taktom 400MHz - teda typicky DM500HD , 800HD a podobne. Novsie verzie spominanych boxov s uz silnejsim procesorom aj tak pri hbbtv vzdychaju a su na hranici s vykonom .
Taky je moj nazor - ak Hbbtv a python jazyk, tak aspon takt 700Mhz . Preto sa v suvislosti s Vitaminom o hbbtv malo pise. Fyzikalne zakony sa tazko porusuju. velmi tazko.


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
Odpovědět

Zpět na „Enigma 2 PRO Vitamin Otázky začátečníků“