Nefunguje Irdeto karta

Enigma 2 PRO Vitamin Otázky začátečníků

Moderátoři: By.Bob, s@pro

Odpovědět
jasrad
Nováček
Nováček
Příspěvky: 72
Registrován: 12 kvě 2012, 15:06

Nefunguje Irdeto karta

Příspěvek od jasrad »

Ahoj, mam problem, ktory sa mi opakuje castejsie a neviem si s nim rady. Vzdy ked nainstalujem novy upgrade enigmy, tak mi prestanu ist free programy, ako markiza, joj a podobne.
Mam doma 2 prijimace enigma, oba E2 NAND. Na jednom prijimaci mam dane USB s verziou PKT-H3 fat 32 usb od Steinera. Vsetky volne programy bezia ako maju (na inych verziach enigmy to neslo). Je tam nastaveny Mgcamd_oscam9479.
Na druhy prijimac som nainstaloval upgrade na NAND Capitol verziu, slo iba stv1, stv2, ct1, ct2 a TA3. Tak som skusil dat NOR PKT H 4.5 USB, ze ci mi nahodou nepojde upravena verzia od Steinera, lebo jeho verzie mi vzdy fungovali. Nic. To iste, sli iba stv1, 2, ct1, 2 a TA3.

Tak som este skusil, ze nahram presne tu istu verziu z prveho prijimaca do toho druheho, ze by to malo chodit a znova slo len tych 5 programov. Nastaveny je tam tiez Mgcamd_Oscam9479.
Pozrel som si na skylinku info o karte, je aktivna a dal som 2x reautorizaciu.
Vyskusal som vsetky mozne softcamy a ani jeden nepriniesol zmenu.
Rozdiel som si vsimol aj v tom, ze ked stlacim na prijimaci, kde bezia vsetky free programy tlacidlo "info" tak mi zobrazi net (newcamd.....), ale pri tom prijimaci kde ide 5 programov zobrazi "emu".
Net je OK na oboch prijimacoch.
Vie niekto poradit, co este kde prenastavit, pozriet, zmenit, doplnit, aby som rozbehal druhy prijimac?
Budem vdacny kazdej rade.
Diky
A vsetkym pekne sviatky.


jirkav23
Nováček
Nováček
Příspěvky: 82
Registrován: 04 kvě 2009, 17:08

Re: Nefunguje Irdeto karta

Příspěvek od jirkav23 »

Používáš kartu irdeto nebo ice?Čisté irdeto ti s mgcamdem nepůjde jen ice.Přepni jen na oscam a musí ti to jít.


jasrad
Nováček
Nováček
Příspěvky: 72
Registrován: 12 kvě 2012, 15:06

Re: Nefunguje Irdeto karta

Příspěvek od jasrad »

Pouzivam Irdeto...idem teda este poskusat rozne cisto oscamy a mgcamd ako plugin odinstalujem.


jasrad
Nováček
Nováček
Příspěvky: 72
Registrován: 12 kvě 2012, 15:06

Re: Nefunguje Irdeto karta

Příspěvek od jasrad »

Nic, akonahle som dal prec mgcamd, tak prestalo ist aj tych 5 programov..asi preto, ze predtym bezali iba na EMU...vyskusal som vsetky oscamy, co boli k dispozicii.. :(
Idem este skusit tam dat najnovsiu NAND verziu capitolu od granteca zo vcera..


jasrad
Nováček
Nováček
Příspěvky: 72
Registrován: 12 kvě 2012, 15:06

Re: Nefunguje Irdeto karta

Příspěvek od jasrad »

Nepomoholo...na ziadnom oscame nejde ziaden program, iba na oscam_ymodv ide tych 5 programov, kde asi funguje EMU..inak vsade pise no ECM info.
:51:

Je nejaky sposob, ako by som mohol krok po kroku prist na to, kde je problem??


Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunguje Irdeto karta

Příspěvek od grantec »

Karat je asi Irdeto. Predpokladam,ze ti uz vo Vitamine sla.
Do oboch boxov by bolo dobre nahrat oscma. Mgcamd klame, lebo su tam kluce na torzo skylinku . Mgcamd, ale nevie moc dobre posielat emm a Irdeto karta sa bez emm nepohne.
Kazdy Oscam ma svoje web rozhranie. Tam kde je karta, sa mozes dozvediet ci akrtu nacitalo ! V pripade,ze prepnes na napriklad Makriza HD - mala by prejst emm a karta sa rozbehne- zacne dekodovat.
Vies si zobrazit web oscamu a poslat screen nacitanej karty ?


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
jasrad
Nováček
Nováček
Příspěvky: 72
Registrován: 12 kvě 2012, 15:06

Re: Nefunguje Irdeto karta

Příspěvek od jasrad »

Ahoj, web oscamu si neviem zobrazit...porad prosim ako a spravim to a potom by som ti poslal aj screen nacitanej karty ?
Diky za radu.

Ako zistim, ze nacitalo kartu? To je to ze namiesto No ECM info, zobrazi informacie o karte a kodovani v tom okne?


Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunguje Irdeto karta

Příspěvek od grantec »

boze, sak ked sa nevies dostat ani do web rozhrania oscamu , naco pouzivas vitamin. To web rozhranie je silna stranka toho oscamu a jediny dovod, rpeco si ludia davaju oscam do boxu .
pristup na spusteny oscam je:
xxx.xxx.xx.x:8888
namiesto xxx treba zadat realnu iopadresu boxu, v ktorom je oscam.


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
jasrad
Nováček
Nováček
Příspěvky: 72
Registrován: 12 kvě 2012, 15:06

Re: Nefunguje Irdeto karta

Příspěvek od jasrad »

Prepac, taketo veci som doteraz neriesil, ucim sa. Ked som zadal ip adresu s :8888 tak pyta autentifikaciu. Kedze som nic nenastavoval, tak asi meno a heslo bude nejake povodne. Vies mi ho povedat prosim ta?


jasrad
Nováček
Nováček
Příspěvky: 72
Registrován: 12 kvě 2012, 15:06

Re: Nefunguje Irdeto karta

Příspěvek od jasrad »

Podarilo sa mi tam dostat, poslem ti par screenov.


jasrad
Nováček
Nováček
Příspěvky: 72
Registrován: 12 kvě 2012, 15:06

Re: Nefunguje Irdeto karta

Příspěvek od jasrad »

Ahoj, zda sa ze sukromna sprava ti nepresla, tak dam link na par screenshotov sem.

http://ulozto.sk/xzM965V5/img-0251-png-rar

Pozri prosim na to a porad.
Diky moc.
Pekne sviatky.


Odpovědět

Zpět na „Enigma 2 PRO Vitamin Otázky začátečníků“