Upozornění a nedostatky

Diskuze Finder DREAMSKY TS-80, DVB-S2/T2, MPEG-4

Moderátor: 005jon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Thomik1 Czech Republic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1200
Registrován: 17 lis 2008, 18:04
Dal poděkování: 33 poděkování
Dostal poděkování: 103 poděkování

Upozornění a nedostatky

Příspěvek od Thomik1 »

Vzhledem k tomu ,že se stále nic neděje žádná oprava fw jsem se rozhodl dnes urgovat emailem na sapro.cz

"Dobrý den.
Můžete mi ve zkratce popsat jak mám nalazené programy editovat (přesouvat) popřípadě smazat ?

Nějaký editor do počítače pro tento měřák existuje?

Při nabíjení je chaotický ukazatel nabíjení . Při vypnutém (jen červeným tlačítkem,spodní vypínač On) nejde nabíjet to jako musí být puštěný\zapnutý ?

Ukazatel u pozemního DVB-T ukazuje max 29 dB maximum , už nejednou se mi stalo že jsem měl signál silnější a z důvodu použití útlumového článku jsem podle tohoto měřáku nenaměřil potřebné vyžší hodnoty . Možná by stálo zato aby ukazovat do 35 .

Teda při ceně 8000 kč je to hodně slabej kousek.

Reakce na stisk tlačítka se spožděním 2 sekundy je už jako třešnička na dortu. "


Force1 Iqon 1Tera HDD ,Dreambox DM520 + USB DVB-T,HdBox 9105,Dreamsky Duo6 ,SG2100 usals,LNB Quad ,parabola 85,a ještě pár dalších STB
Obrázek
Všechny uvedené návody slouží výhradně na studijní účely, pro příjem kódovaných programů si pořiďte oficiální dekódovací kartu.
ro.bo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 07 bře 2013, 19:51

Re: Upozornění a nedostatky

Příspěvek od ro.bo »

Thomik1 ako to dopadlo, je to už všetko funkčné?
Uvažujem o kúpe ale ak to funguje tak ako popisuješ potom žiadna sláva.


Uživatelský avatar
marsim21 Czech Republic
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1847
Registrován: 19 říj 2007, 18:38
Dal poděkování: 174 poděkování
Dostal poděkování: 261 poděkování

Re: Upozornění a nedostatky

Příspěvek od marsim21 »

Bohužel není,ale ,,údajně,, :106: se na tom pracuje.Možná se někdy v budoucnu i dočkáme.
Editor neexistuje,nelze ani vymazat ani seskládat programy.
DVB-T je na docela dobré úrovni, až na nějaké výjimky,které popisoval Tomík i použitelné pro měření.
DVB-S zde je měřák použitelný, tak pro hobby nadšence.Pozná každý sám po vyzkoušení.
Z vlastní zkušenost mohu napsat,že se mi pořádně s tímto měřákem nepodařilo nastavit ,,90 Fubu,, hodnoty na TP max 56% db reaguje po setinách také nepoužitelné .Po půl hodině jsem sním flákl a vzal starou dobrou SF20 a naladil jí podle ní.Od té doby automaticky na DVB-S vytahuji SF20 nebo SF40. Teploměry pro DVB-S jsou prostě totálně žalostné, jak již jsem psal pro hobby nadšence. Tod můj subjektivní názor. :89:


Obrázek

Podpořte naše fórum finanční částkou. Stačí kliknout na tlačítko Donate a odeslat libovolnou částku.
:99: http://www.openboxforum.satdigitalne.cz :99:
:arrow:Panasonic TX-50CX700E , Panasonic TX-P42G30E
:arrow:Coolstream 4x DVB-S2 , Dreambox DM 900 UltraHD (1x dual DVB-S2) 1TB HDD , HD-BOX FS-9300 HD TWIN PVR 500GB HDD
:arrow:Wave Frontier T-90 II generace , Gibertiny 85AL Motor SG-2100BS , Famaval 85AL multifokus 23E,19E,13E
:arrow:Finder Dreamsky TSC-90 TRIO , SatFinder Openbox SF 20
:arrow: :57: Přístupové karty SkyLink 0D96 , FreeSat 0D97 :57:

Na SZ, které se netýkají ,,funkčnosti fóra,,již neodpovídám.Na dotazy ohledně sat. přijmu je vytvořeno fórum.
Kdo neumí používat tlačítko HLEDAT ,ten si nezaslouží odpověď.
Uživatelský avatar
Thomik1 Czech Republic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1200
Registrován: 17 lis 2008, 18:04
Dal poděkování: 33 poděkování
Dostal poděkování: 103 poděkování

Re: Upozornění a nedostatky

Příspěvek od Thomik1 »

Zatím bych čekal s nákupem , jako měřák DVB-T už docela ujde ,ale na ten sat je to fakt slabota. :74:


Force1 Iqon 1Tera HDD ,Dreambox DM520 + USB DVB-T,HdBox 9105,Dreamsky Duo6 ,SG2100 usals,LNB Quad ,parabola 85,a ještě pár dalších STB
Obrázek
Všechny uvedené návody slouží výhradně na studijní účely, pro příjem kódovaných programů si pořiďte oficiální dekódovací kartu.
ro.bo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 07 bře 2013, 19:51

Re: Upozornění a nedostatky

Příspěvek od ro.bo »

Ďakujem za odpovede, moc ma to nepotešilo ale čo už narobím.
Skúsim ešte pobehať po fórach ako je na tom Golden Media Multibox


Odpovědět

Zpět na „Diskuze Finder Dreamsky TS-80“