Kompatibilita pluginov Xtrend a HD BOX

Xtrend ET8000 Diskuze.

Moderátoři: gorick, clasicrock, matchboxx

Odpovědět
luo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 20
Registrován: 19 čer 2011, 13:13

Kompatibilita pluginov Xtrend a HD BOX

Příspěvek od luo »

Zdravim,
chcel by som sa spýtať na kompatibilitu pluginov HD Box-ov a Xtrend,resp. je možne spojazniť niektoré HD BOX pluginy(MCAS,Xcam,Oscam..) na Xtrend prímačoch..?

Ďakujem.

Luo


dym1 Slovakia
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 536
Registrován: 09 pro 2009, 12:36
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 42 poděkování

Re: Kompatibilita pluginov Xtrend a HD BOX

Příspěvek od dym1 »

Z uvedenych pluginov pre HD Box ani jeden (iba oscam). Pre Xtrend musia byt mips HD Box je SH4. Vsetko potrebne najdes tu v sekcii Xtrend softcam.


DM 900 UHD, SSD Kingston 240GB. Xtrend ET8000, SSD Kingston 240GB, Parabola Maximum E-85.
luo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 20
Registrován: 19 čer 2011, 13:13

Re: Kompatibilita pluginov Xtrend a HD BOX

Příspěvek od luo »

Zdravim,
diky moc za odpoveď...ešte by som sa chcel spýtať či Xtrend ET8000 podporuje "Ccam client" ?

Vďaka.


Uživatelský avatar
Jijirka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 85
Registrován: 19 led 2009, 08:13

Re: Kompatibilita pluginov Xtrend a HD BOX

Příspěvek od Jijirka »

Ano. Mám ET8000 a převážně používám CCcam jak na kartu tak i jako clienta k serveru. A vše funguje!
Výhodou je hlavně jednoduchá instalace a nastavení.


ET8000 s OpenATV, parabolou MBeam 85 a LCD Panasonic TV TX-L39E6E. Karta T-Mobile ICE, USB tuner Evolve Venus Dual
luo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 20
Registrován: 19 čer 2011, 13:13

Re: Kompatibilita pluginov Xtrend a HD BOX

Příspěvek od luo »

Zdravim Jirka,
ďakujem....ak sa ťa možem spýtať ako si spokojný s týmto typom(kvalita obrazu, kvalita nahravania,menu,atď...)?Máš aj nejaké negatívne skusenosti?
Dik.

Luo

Posledny prispevok sa necituje! moderator.


Uživatelský avatar
Jijirka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 85
Registrován: 19 led 2009, 08:13

Re: Kompatibilita pluginov Xtrend a HD BOX

Příspěvek od Jijirka »

Před nákupem ET8000 jsem měl ještě původní verzi Clarke-Tech ET-9000 a ještě předtím HDBOX 9200.

Srovnání s ET9000 (výtky platí pro OpenATV u jiných image může být jinak):
- Je to v podstatě stejné, jen asi 2-3x rychlejší v některých věcech (boot, uložení a načtení image, síť, ...).
- Kvalita obrazu mi celkem vyhovuje a osobně v ní nevidím žádný problém, ale mám jen metrovou LCDTV.
- Ze začátku byly nějaké potíže s instalacemi některých ovladačů a pluginů, ale to už je vcelku OK. (např. nefungovaly ovladače na externí USB DVB-T).
- Drobný problém, který lze ale řešit je DO. Jeho vzhled, provedení, tlačítka,... jsou spíše podprůměrné. A tak jsem ho nahradil typem One for All Essence 4. Cena cca 500 a nelituji toho.
- Drobnou škodou je i nefunkčnost MQB (Multi Quick Button) v OpenATV.
- Menu, čeština, systém ovládání apod. mi celkem vyhovuje a poté co jsem doladil češtinu (najdete zde v downloadu) jsem relativně spokojen.
- Pro nahrávání používám pluginy Auto-Časovač a EPGRefresh a to mi velmi usnadňuje práci. Hodně nahrávám seriály a s 5-ti tunery to běží jako fík.

- Takže v podstatě zůstává jen jediný problém se kterým toho moc nenadělám - nefunkční nebo polofunkční HbbTV. Asi před 5-6ti nedělemi mi verze 1.6 fungovala, ale se změnou image s novějším datem přestala fungovat a momentálně nejde. (zkouším občas se změnou image - používám OpenATV).

Srovnání s HDboxem 9200:
To nelze v podstatě ani srovnat. Je obrovský rozdíl v možnostech, funkčnosti a rychlosti.
Je prostě znát o pár let novější stroj.


A pokud jsou peníze tak bych rozhodně neváhal a volil značku Xtrend případně VU+, samozřejmě jen novější verze s výkonnějšími procesory. U Xtrendu je obecně více muziky za méně peněz oproti Vu+.


ET8000 s OpenATV, parabolou MBeam 85 a LCD Panasonic TV TX-L39E6E. Karta T-Mobile ICE, USB tuner Evolve Venus Dual
Pepik71 Czech Republic
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 214
Registrován: 18 čer 2009, 22:12
Bydliště: UK
Dal poděkování: 12 poděkování
Dostal poděkování: 10 poděkování

Re: Kompatibilita pluginov Xtrend a HD BOX

Příspěvek od Pepik71 »

@Jijirka
Verze HbbTV 2.1 na ET10000 mi funguje Ok,jakej je problém u tebe?


Dreambox DM900/Xtrend ET10000 /parabola TRIAX 110/ Sony KD-65AF8/Panasonic TX-P65VT65B/
Uživatelský avatar
Jijirka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 85
Registrován: 19 led 2009, 08:13

Re: Kompatibilita pluginov Xtrend a HD BOX

Příspěvek od Jijirka »

Nevím co je to za problém. HbbTV zas tak příliš nepoužívám, ale co kdyby někdo věděl ....?

Ale pravě jsem testoval a instaloval dnešní verze OpenATV a OpenPLI. Na čistou image jsem jen naladil programy a provedl instalaci HbbTV 2.1 (OpenATV z feedu a OpenPLI z USB) a nic!!!!!! Ani jsem nedal softcam, ani obnovu ze zálohy,... testoval jsem pouze z ČT24. Později jsem nahrál i softcam a testoval ČT1 a STV1 ale stejně to nefunguje.

Plugin se sice nahraje ale červené tl. nezobrazí červený puntík. Jen na VFD panelu se objeví "Web Browser active" a někdy to pak ani nejde vypnout. Pomůže restart vypínačem.

Při přístupu přes menu/pluginy se někdy objeví horní web lišta, ale po zadání adresy se vše opět zablokuje a pomůže jen restart vypínačem.

Jestli to někomu na ET8000 funguje dejte vědět.


ET8000 s OpenATV, parabolou MBeam 85 a LCD Panasonic TV TX-L39E6E. Karta T-Mobile ICE, USB tuner Evolve Venus Dual
hihi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: 20 kvě 2011, 06:58

Re: Kompatibilita pluginov Xtrend a HD BOX

Příspěvek od hihi »

Mám ET8k s OpenATV 4.1 a HbbTV 2.1 funguje bez problémů. Po zmáčknutí červ. tlačítka se po chvilce cca 2s objeví menu HbbTV české televize.
Tvůj problém by mohl souviset s tím co jsem četl na něměckých fórech, tam nefunkčnost tohoto pluginu způswobovaly IPT streamy v seznamu programů. Pokud tam nějaké máš, zkus je vymazat..


XTREND ET-8000 a XTREND ET-6500
Pepik71 Czech Republic
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 214
Registrován: 18 čer 2009, 22:12
Bydliště: UK
Dal poděkování: 12 poděkování
Dostal poděkování: 10 poděkování

Re: Kompatibilita pluginov Xtrend a HD BOX

Příspěvek od Pepik71 »

@Jijirka
Aha,tak to Ti neporadím,divné,že to nejde ani na čistý image.


Dreambox DM900/Xtrend ET10000 /parabola TRIAX 110/ Sony KD-65AF8/Panasonic TX-P65VT65B/
Odpovědět

Zpět na „Xtrend ET8000 Diskuze“