Aplikace android

Dotazy začátečníků HD-BOX AND-II XBMC, DVB-S2 , Android

Moderátor: By.Bob

Odpovědět
PoolWolker
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 13 zář 2012, 00:29

Aplikace android

Příspěvek od PoolWolker »

Ahoj,
měl bych na majitele tohoto boxu prosbu zda-li by nemohl někdo vyzkoušet jestli funguje aplikace VOYO. Mám zkušenosti s levnějsíma tabletama kde tato aplikace nefunguje. Respektive aplikace funguje, ale pokud chci pustit nějaký seriál nebo film tak je jen černá obrazovka. Přičemž živé vysíláni z aplikace funguje. Pravděpodobně problém s google widevine. Je to rozhodující při koupi abych udělal manželce radost. Teď jedu na Dreambox DM800HD SE a tam jsem používal Archiv CZ/SK ale tam již doplněk VOYO také nejde kvůli google widevine.

Děkuji PW


Uživatelský avatar
marsim21 Czech Republic
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1847
Registrován: 19 říj 2007, 18:38
Dal poděkování: 174 poděkování
Dostal poděkování: 261 poděkování

Re: Aplikace android

Příspěvek od marsim21 »

Vše je jen o chybějícím zásuvném modulu Adobe Flash Player .
Chtěl jsem ti to odzkoušet dokonce jsem udělal i registraci,bohužel všude mi to píše nemáte předplacenou službu. :))
Nemám čas sledovat Tv, natož si platit i voyo. :89:


Obrázek

Podpořte naše fórum finanční částkou. Stačí kliknout na tlačítko Donate a odeslat libovolnou částku.
:99: http://www.openboxforum.satdigitalne.cz :99:
:arrow:Panasonic TX-50CX700E , Panasonic TX-P42G30E
:arrow:Coolstream 4x DVB-S2 , Dreambox DM 900 UltraHD (1x dual DVB-S2) 1TB HDD , HD-BOX FS-9300 HD TWIN PVR 500GB HDD
:arrow:Wave Frontier T-90 II generace , Gibertiny 85AL Motor SG-2100BS , Famaval 85AL multifokus 23E,19E,13E
:arrow:Finder Dreamsky TSC-90 TRIO , SatFinder Openbox SF 20
:arrow: :57: Přístupové karty SkyLink 0D96 , FreeSat 0D97 :57:

Na SZ, které se netýkají ,,funkčnosti fóra,,již neodpovídám.Na dotazy ohledně sat. přijmu je vytvořeno fórum.
Kdo neumí používat tlačítko HLEDAT ,ten si nezaslouží odpověď.
PoolWolker
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 13 zář 2012, 00:29

Re: Aplikace android

Příspěvek od PoolWolker »

Ok diky.


PoolWolker
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 13 zář 2012, 00:29

Re: Aplikace android

Příspěvek od PoolWolker »

Ahoj,
jen pro info aplikace VOYO nejede viz:

Tak Voyo.cz jsem stáhl normálně z obchodu a zkoušel jsem ho zpouštět jak z My App tak přes XBMC. Normálně se Voyo spustí bez problému listování knihovnami bez problému, přihlášení uživatele a správa zařízení bez problému, ale přehrání videa nelze uskutečnit. Spustím přehrávání vidim jak se tam točí kolečko při loadingu a pak už na mě hledí jen černá obrazovka. Pokud dám zpět vrátím se normálně bez problémů do hlavní nabídky. Nějaké rady? Přístroj je HdBox AND II - XBMC. Slyšel jsem že by to mělo jet i na mém druhém recieveru
FS-9105+ s enigmou 2 a tajným heslem jelikož v tomto případě nenabídne Voyo login, ale pouze heslo, ale zdali to funguje nevím. Pokud by někoho napadlo čím to může být byl bych moc vděčný za jakoukoliv radu.


PW


siso.tt
Nováček
Nováček
Příspěvky: 70
Registrován: 12 kvě 2010, 21:38

Re: Aplikace android

Příspěvek od siso.tt »

PoolWolker píše:Ahoj,
jen pro info aplikace VOYO nejede viz:

Tak Voyo.cz jsem stáhl normálně z obchodu a zkoušel jsem ho zpouštět jak z My App tak přes XBMC. Normálně se Voyo spustí bez problému listování knihovnami bez problému, přihlášení uživatele a správa zařízení bez problému, ale přehrání videa nelze uskutečnit. Spustím přehrávání vidim jak se tam točí kolečko při loadingu a pak už na mě hledí jen černá obrazovka. Pokud dám zpět vrátím se normálně bez problémů do hlavní nabídky. Nějaké rady? Přístroj je HdBox AND II - XBMC. Slyšel jsem že by to mělo jet i na mém druhém recieveru
FS-9105+ s enigmou 2 a tajným heslem jelikož v tomto případě nenabídne Voyo login, ale pouze heslo, ale zdali to funguje nevím. Pokud by někoho napadlo čím to může být byl bych moc vděčný za jakoukoliv radu.


PW
Voyo ide cez adobe flash......

google sa s nimi nema rad....

android ee adobe


to je cele filmy nepojdu


PoolWolker
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 13 zář 2012, 00:29

Re: Aplikace android

Příspěvek od PoolWolker »

Mas to odzkousene? Muzes mi pls popsat co to znamena ze voyo jde prez adobe flash? Postup jak rozjet ty videa...
Diky PW.


Uživatelský avatar
005jon Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1231
Registrován: 04 úno 2009, 16:21
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 157 poděkování

Re: Aplikace android

Příspěvek od 005jon »

Vyskúšaj to spustiť cez internetový prehliadač a zapni Flash Player viewtopic.php?f=545&t=13808


Odpovědět

Zpět na „Dotazy začátečníků HD-BOX AND-II XBMC“