Funkce PVR

Dotazy začátečníků HD-BOX AND-II XBMC, DVB-S2 , Android

Moderátor: By.Bob

Odpovědět
levapaj
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 26 pro 2014, 12:18

Funkce PVR

Příspěvek od levapaj »

Zdravím.
Box jsem koupil hlavně jako sat tuner+PVR rekorder s možností přehrávání nahrávek na PC nebo jiném multimed. přehrávači,proto mě zajímají Vaše zkušenosti s tímto...(Pozn.:Používám exter.disk 2TB WD+1TB Toshiba)
Já mám několik problémů:
1.Toto mi vadí nejvíc:Nahrávky s větším objemem dat, např. film z HBO HD,se mi v několikaminutových intervalech zasekávají,při přehrávání na PC bez problémů...
2.Při nastavování časovače přes EPG se mi objeví pravidelně nápis "podpůrná vrstva činnost nepodporuje-neočekávaná chyba,zkuste znovu",ale událost se uloží...
3.Někdy se neočekávaně spustí v jednom okamžiku nahrávání všech TV programů uložených v plánovači nahrávek,a uložené časy se anulují...
4.Titulky se při živém vysílání nezobrazují,jdou pouze vyvolat z nahrávky...Všechna nastavení a povolení titulků jsem zkoušel...
5.Když přehraji něco z HDD, tak musím box restartovat jinak nehrají kodované TV programy...
Zatím jsem z tuneru zklamaný,čekal jsem problémy ale nefungují pořádně ani základní funkce,všechno hrozně pomalé,zamrzání...
Dále jsem zkoušel různé doplňky XBMC,některé fungují částečně,některé jen občas,některé vůbec..Dále opět zamrzání,pomalost,jednou jde zvuk pak se vypne apod.Pro mě prakticky k ničemu...


Baštář
Nováček
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 29 lis 2014, 09:23

Re: Funkce PVR

Příspěvek od Baštář »

Také s tím zápasím,nahrávám na SD kartu 64 GB (neznačková) , musí mít formát NTFS,jinak se mě nenačte. HD rotační se mě neosvědčil.


Odpovědět

Zpět na „Dotazy začátečníků HD-BOX AND-II XBMC“