Wetek OS 1.1.6

Odkaz pro stažení firmware Wetek play Android a diskuze k firmware.

Moderátor: matchboxx

Odpovědět
pallinko
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 25 zář 2015, 04:41

Wetek OS 1.1.6

Příspěvek od pallinko »

https://mega.nz/#!iAcgHZxC!SGvb9hsxYBdO ... WrmyvxpblQ

https://youtu.be/USTCmnM-7KE

Code:
Changelog of the new 1.1.6 version

Android:
- Fix bug with delete button:
- Use long press button "delete" to take a screenshot
- Add Hungarian language

WeUpdate:
- Improvements on Turkish translation

WeTek Theater:
- Fix DVB-T 7M Bandwidth issue
- Changes for LNB power off on exit(s)
- Switch off LNB before standby
- Update SAT and SRV table after merge
- Fixed crash ATSC tunner when start theater
- Mask ATSC subtitle
- Add Russian and Ukrainian translation
- Fix DVTplayer crashing (back to launcher black & need double exit)
- Disable MultipleFrequency function
- Improvements for Australian users

Launcher:
- Add TalkBack in Launcher's Main screen

Update Apps:
- New KODI 15.2
- GAPPS
- Aptoide
- others apps

On a Clean installation:
- YouTube for Google TV (discontinued version) Deleted
- Skype Deleted
- Box Deleted
- Chrome Deleted
- ES File Explorer Deleted


Uživatelský avatar
dpabox Slovakia
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 202
Registrován: 21 pro 2009, 09:14

Re: Wetek OS 1.1.6

Příspěvek od dpabox »

Skúšal som to online cez rozhranie Weteku Play - nedá sa to vykonať. Pri pokuse o aktualizáciu, píše „Nedostatok pamäti " Po odinštalovaní aplikácii, ktoré sa dajú z Weteku odinštalovať tak, že ostane 1,7 MB voľného miesta sa to tiež nedá.
Stiahol som si celý balík na USB a inštalácia lokálne s USB sa taktiež nedá spraviť „Nedostatok pamäti“ „soudruzi z Weteku spravili niekde chybu....zrejme bude treba nový update.
Ostávam na Openelecu 6.0 prípadne na E2 PBNIGMA 5.1

pallinko píše:https://mega.nz/#!iAcgHZxC!SGvb9hsxYBdO ... WrmyvxpblQ

https://youtu.be/USTCmnM-7KE

Code:
Changelog of the new 1.1.6 version

Android:
- Fix bug with delete button:
- Use long press button "delete" to take a screenshot
- Add Hungarian language

WeUpdate:
- Improvements on Turkish translation

WeTek Theater:
- Fix DVB-T 7M Bandwidth issue
- Changes for LNB power off on exit(s)
- Switch off LNB before standby
- Update SAT and SRV table after merge
- Fixed crash ATSC tunner when start theater
- Mask ATSC subtitle
- Add Russian and Ukrainian translation
- Fix DVTplayer crashing (back to launcher black & need double exit)
- Disable MultipleFrequency function
- Improvements for Australian users

Launcher:
- Add TalkBack in Launcher's Main screen

Update Apps:
- New KODI 15.2
- GAPPS
- Aptoide
- others apps

On a Clean installation:
- YouTube for Google TV (discontinued version) Deleted
- Skype Deleted
- Box Deleted
- Chrome Deleted
- ES File Explorer Deleted


VU+UNO 4K, POPCORN HOUR A-200, Dreambox DM 525, router TP-Link AX 1800
Creosote
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 29 pro 2012, 12:57

Re: Wetek OS 1.1.6

Příspěvek od Creosote »

Mně se to povedlo dnes normálně aktualizovat on-line, ovšem theatre stále nicmoc. Pořád vypadává zvuk, tak jsem ani nezkoušel nahrávat.


Uživatelský avatar
dpabox Slovakia
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 202
Registrován: 21 pro 2009, 09:14

Re: Wetek OS 1.1.6

Příspěvek od dpabox »

skusil som to dnes znova, nič sa nezmenilo, ohlasovalo mi, že má málo miesta /1,53 GB nestačilo/ a update na novú verziu sa nevykonal.

Veľmi nerád, avšak iná možnosť už nebola som spravil "factory reset" a následne inštaláciu z USB klúča - stratil som všetky nastavenia theatra + oscam......

Operácia sa podarila - pacient žije - po inštalácii noveho softu mám 1,6 GB volného miesta včetne nainštalovaného KODI 15.2 / z menu je vidieť, že dali preč nepoužívané aplikácie spomínané v changelogu /
Konštatujem, že veľké zmeny v Androide neboli spravené, používam teda naďalej Openelec 6.0 z micro SD a zvažujem nahrať ho natvrdo do pamäte - na to mi stačilo kúpiť verziu Wetek Openelec ....
Creosote píše:Mně se to povedlo dnes normálně aktualizovat on-line, ovšem theatre stále nicmoc. Pořád vypadává zvuk, tak jsem ani nezkoušel nahrávat.


VU+UNO 4K, POPCORN HOUR A-200, Dreambox DM 525, router TP-Link AX 1800
Uživatelský avatar
matchboxx
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 520
Registrován: 12 čer 2011, 15:23

Re: Wetek OS 1.1.6

Příspěvek od matchboxx »

dpabox píše:skusil som to dnes znova, nič sa nezmenilo, ohlasovalo mi, že má málo miesta /1,53 GB nestačilo/ a update na novú verziu sa nevykonal.

Veľmi nerád, avšak iná možnosť už nebola som spravil "factory reset" a následne inštaláciu z USB klúča - stratil som všetky nastavenia theatra + oscam......

Operácia sa podarila - pacient žije - po inštalácii noveho softu mám 1,6 GB volného miesta včetne nainštalovaného KODI 15.2 / z menu je vidieť, že dali preč nepoužívané aplikácie spomínané v changelogu /
Konštatujem, že veľké zmeny v Androide neboli spravené, používam teda naďalej Openelec 6.0 z micro SD a zvažujem nahrať ho natvrdo do pamäte - na to mi stačilo kúpiť verziu Wetek Openelec ....
Creosote píše:Mně se to povedlo dnes normálně aktualizovat on-line, ovšem theatre stále nicmoc. Pořád vypadává zvuk, tak jsem ani nezkoušel nahrávat.
mozna stacilo udelat backup, potom factory a ota novy firmware , pote nahrat backup zpet


Soukrome zpravy nectu, pouzivejte forum, mozna tim pomuzete ostatnim
Uživatelský avatar
dpabox Slovakia
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 202
Registrován: 21 pro 2009, 09:14

Re: Wetek OS 1.1.6

Příspěvek od dpabox »

matchboxx píše:
dpabox píše:skusil som to dnes znova, nič sa nezmenilo, ohlasovalo mi, že má málo miesta /1,53 GB nestačilo/ a update na novú verziu sa nevykonal.

Veľmi nerád, avšak iná možnosť už nebola som spravil "factory reset" a následne inštaláciu z USB klúča - stratil som všetky nastavenia theatra + oscam......

Operácia sa podarila - pacient žije - po inštalácii noveho softu mám 1,6 GB volného miesta včetne nainštalovaného KODI 15.2 / z menu je vidieť, že dali preč nepoužívané aplikácie spomínané v changelogu /
Konštatujem, že veľké zmeny v Androide neboli spravené, používam teda naďalej Openelec 6.0 z micro SD a zvažujem nahrať ho natvrdo do pamäte - na to mi stačilo kúpiť verziu Wetek Openelec ....
Creosote píše:Mně se to povedlo dnes normálně aktualizovat on-line, ovšem theatre stále nicmoc. Pořád vypadává zvuk, tak jsem ani nezkoušel nahrávat.
mozna stacilo udelat backup, potom factory a ota novy firmware , pote nahrat backup zpet
ale veď ja som išiel spraviť update z OS 1.1.5 na novú verziu OS 1.1.6..... načo by som robil backup staršej verzie, ktorá bola dosť nepodarená. Proste sa im ten prechod na novú verziu cez menu WetekPlay nepodaril.
Ozaj je lepšie počkať nejaký deň s inštaláciou niečoho nového - to čo funguje treba nechať tak ...


VU+UNO 4K, POPCORN HOUR A-200, Dreambox DM 525, router TP-Link AX 1800
Uživatelský avatar
matchboxx
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 520
Registrován: 12 čer 2011, 15:23

Re: Wetek OS 1.1.6

Příspěvek od matchboxx »

to mas naprostou pravdu, zacina mi to silne pripominat jine boxy s androidem, kdy cim vic se do toho vrtalo, tim za vetsi shit to stalo a ty pristroje skoda psat, cena na 1/3 a nikdo to nechce


Soukrome zpravy nectu, pouzivejte forum, mozna tim pomuzete ostatnim
Uživatelský avatar
dpabox Slovakia
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 202
Registrován: 21 pro 2009, 09:14

Re: Wetek OS 1.1.6

Příspěvek od dpabox »

matchboxx píše:to mas naprostou pravdu, zacina mi to silne pripominat jine boxy s androidem, kdy cim vic se do toho vrtalo, tim za vetsi shit to stalo a ty pristroje skoda psat, cena na 1/3 a nikdo to nechce
sledujem aj original wetekforum a je zrejmé , že problém s update na vyššiu verziu majú užívatelia z iných krajín kde sa predáva......zvažujem prechod na nový Wetek Core avšak skúsenosti užívateľov sú zatiaľ rozporov plné.....počkám nejakú dobu, možno sa to polepší.


VU+UNO 4K, POPCORN HOUR A-200, Dreambox DM 525, router TP-Link AX 1800
Uživatelský avatar
matchboxx
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 520
Registrován: 12 čer 2011, 15:23

Re: Wetek OS 1.1.6

Příspěvek od matchboxx »

Vsichni maji stejne problemy to je jasne a s Core bych opravdu doporucoval pockat :-))


Soukrome zpravy nectu, pouzivejte forum, mozna tim pomuzete ostatnim
Odpovědět

Zpět na „Odkaz pro stažení firmware Android a diskuze k firmware“