backup pbnigma 14-12

Odkaz pro stažení firmware Enigma2 a diskuze k firmware.

Moderátor: matchboxx

Odpovědět
Uživatelský avatar
matchboxx
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 520
Registrován: 12 čer 2011, 15:23

backup pbnigma 14-12

Příspěvek od matchboxx »

Backup Image PB 5.1 14-12-15 (WeTek-Play ozkaradag)
ke stazeni
https://mega.nz/#!u4RBgToY!dAoQnXVau6ft ... SWoRat5_04


Soukrome zpravy nectu, pouzivejte forum, mozna tim pomuzete ostatnim
Uživatelský avatar
dpabox Slovakia
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 202
Registrován: 21 pro 2009, 09:14

Re: backup pbnigma 14-12

Příspěvek od dpabox »

matchboxx píše:Backup Image PB 5.1 14-12-15 (WeTek-Play ozkaradag)
ke stazeni
https://mega.nz/#!u4RBgToY!dAoQnXVau6ft ... SWoRat5_04
po nepodarenej nemeckej verzii PBNIGMA 5.1 som si dnes otestoval vyššie uvedenú verziu. Pri inštalácii som s potešením na prvej obrazovke pri štarte zistil, že táto verzia je vlastne od užívatela MACH1 - turecká mutácia. Tureckú reč nepoznám avšak verzia umožňuje prepnúť sa do modu anglického jazyka - dedukciou som zistil, kde sa to v menu da nastaviť. Satelity sú kompletne a tak bolo možné nastavit mnou používané A1,A2,A3, Thor 0,8w.
Verzia je podstatne rýchlejšia ako tá čo mám z oktobra 2015. Zatiaľ sa mi nedarí spojazdniť oscam na moje podmienky.Po každom spustení oscamu satelit stuhne a je treba tvrdy restart .
Je toho mnozstvo na skúšanie cez pluginy a aplikácie v KODI, ktoré táto verzia od MACH1 obsahuje.
Až by sa našla nejaká linka na anglickú verziu ktorá sa zmestí na 8GB kartu veľmi by ma to potešilo. Vďaka


VU+UNO 4K, POPCORN HOUR A-200, Dreambox DM 525, router TP-Link AX 1800
Uživatelský avatar
matchboxx
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 520
Registrován: 12 čer 2011, 15:23

Re: backup pbnigma 14-12

Příspěvek od matchboxx »

restart oscamu dela pbnigma asi od rijna, asi nejalky bug, restartuj tedy pres web rozhrani
pokud se tyka velikosti, vymaz z toho vsechny ty turecke nesmysly a razem jsi na polovicni velikosti


Soukrome zpravy nectu, pouzivejte forum, mozna tim pomuzete ostatnim
Uživatelský avatar
dpabox Slovakia
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 202
Registrován: 21 pro 2009, 09:14

Re: backup pbnigma 14-12

Příspěvek od dpabox »

matchboxx píše:restart oscamu dela pbnigma asi od rijna, asi nejalky bug, restartuj tedy pres web rozhrani
pokud se tyka velikosti, vymaz z toho vsechny ty turecke nesmysly a razem jsi na polovicni velikosti
Prajem všetko najlepšie v roku 2016, hlavne zdravia.

Skúšal som rady ohľadom oscamu. V backupe od MACH1 je nainštalovaný jeden s posledných – verzia 11200. Restart cez rozhranie nepomáha. Po každom spustení kódovanej stanice sa satelit sekne a je potrebný nový komplet restart.
Skúsil som odinštalovať tú verziu 11200 oscamu a nainštalovať staršiu 10660 – u mňa fungujúcu na PBNIGMA zo 17.11.2015 aj na OPENATV 5.1. Nepomohlo – stále sa to seká.

Všimol som si, že na nekôdovaných staniciach /napr.CT24 na 1W viditeľne zvuk predbieha obraz. Pôsobí to veľmi rušivo.

Čo sa týka veľkosti backupu – vadilo mi, že veľkosť zverejneného backupu neumožňovala si ju nahrať na 8GB microSD kartu. Problém už v budúcnosti nebude – kúpil som si 16 GB microSD kartu .

KODI 15.2 od MACH1 je zaujímavé – zmena v systéme na angličtinu sa podarila, tak môžem ďalej testovať.


VU+UNO 4K, POPCORN HOUR A-200, Dreambox DM 525, router TP-Link AX 1800
Odpovědět

Zpět na „Odkaz pro stažení firmware Enigma2 a diskuze k firmware“