OpenPli WetekPlay NAND instalace

Odkaz pro stažení firmware Enigma2 a diskuze k firmware.

Moderátor: matchboxx

Odpovědět
Uživatelský avatar
matchboxx
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 520
Registrován: 12 čer 2011, 15:23

OpenPli WetekPlay NAND instalace

Příspěvek od matchboxx »

Pro instalaci kromě WeTeK Play budete potřebovat volnou micro sd kartu (sd karta), kterou je třeba naformátovat na fat32 a zkopírovat obsah stažený v archivu OpenPLi-4.0-beta_NAND.7z
F8xFLTsVG0KVIslpeyIcQ1.png
ke stazeni zde https://mega.nz/#!TsxiAYha!0eA6YoA4YvJ5 ... zySLfv10aY
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Soukrome zpravy nectu, pouzivejte forum, mozna tim pomuzete ostatnim
Uživatelský avatar
dpabox Slovakia
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 202
Registrován: 21 pro 2009, 09:14

Re: OpenPli WetekPlay NAND instalace

Příspěvek od dpabox »

OpenPli na SD karte mám odskúšaný s klasickým ovládačom. Zatiaľ sú problémy s mapovaním tlačítok.
Určite skôr alebo neskôr skúsim aj verziu NAND - avšak potrebujem upresniť či tato verzia obsahuje aj KODI ? Verzia na SD karte zatiaľ z nejakého dôvodu KODI neobsahuje , čo mi veľmi chýba / Snáď sa čaká na verziu KODI Jarvis 16.....
Momentálne mám na Wetek Play vzhľadom na nevydarenú verziu Android aplikáciu Openelec 6.0 nahraný v NAND , ktorý mám už vyladený včetne KODIFLIX aj archívov CZSK. Podstatné je to, že takto fungujú aj SK a CZ titulky k filmom prakticky ku všetkým filmom cez aplikáciu
U zverejnených verzii E2 CZ a SK titulky k filmom fungujú len občas. Anglické titulky nemajú problémy.

Viem, že sa dá v menu Openlec 6.0 spraviť backup, avšak nemám istotu, že sa vykoná korektne a bude ho možné následne použiť.

matchboxx píše:Pro instalaci kromě WeTeK Play budete potřebovat volnou micro sd kartu (sd karta), kterou je třeba naformátovat na fat32 a zkopírovat obsah stažený v archivu OpenPLi-4.0-beta_NAND.7z
F8xFLTsVG0KVIslpeyIcQ1.png
ke stazeni zde https://mega.nz/#!TsxiAYha!0eA6YoA4YvJ5 ... zySLfv10aY


VU+UNO 4K, POPCORN HOUR A-200, Dreambox DM 525, router TP-Link AX 1800
Odpovědět

Zpět na „Odkaz pro stažení firmware Enigma2 a diskuze k firmware“