Skúsenosti s Wetek Openelec 6.0 s dialk. ovladaním Openelec

Rady a návody pro WeTek se systémem Openelec.

Moderátor: matchboxx

Odpovědět
Uživatelský avatar
dpabox Slovakia
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 202
Registrován: 21 pro 2009, 09:14

Skúsenosti s Wetek Openelec 6.0 s dialk. ovladaním Openelec

Příspěvek od dpabox »

Testujem kolegov novy Wetek Openelec 6.0 s diaľkovým ovládaním Openelec na ktorom je ako základ Openelec 6.0 - Kodi 15.2. Na Openelecu je nainštalovaná tvheadend + pvr . Vsetko pekne funguje aj s oscamom a kartou Skylink ICE, včetne archívu CZSK

Kolega chce prijímač pouzívať aj s E2 a tak skúšam na tomto Openelecu 6.0 aj použitie mojich 8 MB microSD kariet , ktoré používam na mojom Wetek Play s klasickým ovládačom / E2 PBNIGMA 5.1 a OPENATV 5.1 . Konštatujem, že E2 PBNIGMA i napriek tomu, že nastavím v menu použivanie openelec ovladaca, nepozná funkciu farebných tlačítok. U softu E2 s OPENTV 5.1 sú farebné tlačítka funkčné. Nahrávanie a prehrávanie kodovaných staníc je funkčné.

Má niekto s užívateľov skúsenosť / akým spôsobom /spraviť kópiu funkčnej E2 na microSD karte tak aby vytvorená kopia bola použiteľná na Openelecu, alebo musím inštaláciu pre Openelec spraviť nanovo ?
Openelec 6.0 s KODI sa mi v podstate pozdáva, zvažujem jeho nahratie do môjho Wetek Play ako sa to doporučuje s použitím inštalácie súboru *.tar . Originál súbor Openelec 6.0 je na stranke wetek forum má koncovku *.tar .

Z kolegovho Openelecu som spravil systémovú zálohu cez program Filezilla – záloha sa uložila do adresára backup a má koncovku *.tar a velkosť cca 243 MB. Je tento súbor použiteľný na inštaláciu, alebo slúži len ako zaloha pre Openelec ? Nedá sa použiť podobne ako to vytvára pravidelne užívateľ MACH1 s E2 PBNIGMA 5.1 a OPENATV ? Vďaka


VU+UNO 4K, POPCORN HOUR A-200, Dreambox DM 525, router TP-Link AX 1800
pallinko
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 25 zář 2015, 04:41

Re: Skúsenosti s Wetek Openelec 6.0 s dialk. ovladaním Opene

Příspěvek od pallinko »

Tu je ako na zalohu
https://youtu.be/C0_hEPDW1U8


Odpovědět

Zpět na „Rady a návody pro systém Openelec“