Oživenie všetkých funkcii WeTek Play

Diskuze přijímač WeTek se systémem Openelec.

Moderátor: matchboxx

Uživatelský avatar
matchboxx
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 520
Registrován: 12 čer 2011, 15:23

Re: Oživenie všetkých funkcii WeTek Play

Příspěvek od matchboxx »

hydranth píše:ak do configu dam len cisto reader bude fungovat ? a ostatne dvb api a podobne ???

dej tam svoje udaje, spust , pokud to bude fungovat piluj k dokonalosti-dvapi atd


Soukrome zpravy nectu, pouzivejte forum, mozna tim pomuzete ostatnim
luka4u
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 31 srp 2015, 11:59

Re: Oživenie všetkých funkcii WeTek Play

Příspěvek od luka4u »

Dobrej večír, rád bych se zeptal Vás zkušenějších. Mám na SD kartě openelec v poslední dostupné verzi (OpenELEC-WeTek_Play.arm-5.95.5) a potřeboval bych poradit správně namapování kanálů přes tvheadend (6.0.2). Podle návodů se mi povedlo rozběhat čtěčku Phoenix, která šlape i v samotném androidu, tam fungujou i všechny kanály (Skylink, ICE karta). Ovšem v openelecu se mi to vůbec nedaří, sem už z toho dost neštastnej...

Rozchodil sem i VDR clienta (s tím bych se spokojil kdyby v ID programech byla česká diakritika, sou tam místo toho otazníky). Tvheadend nakonfiguruju přes web, namapuju map all, dostanu tam programy, skupiny, atd. ale nejdou zpoplatněné kanály, jakoby si to nenačetlo z té čtečky. A dalčí věc co nejde, jsou ty texty ID, co zrovna hraje, info k tomu atd. podle mě mě se to točí vše kolem nastavení tvheadendu, špatné nastavení a namapování...

Můžete mi zkusit poradit??


Uživatelský avatar
matchboxx
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 520
Registrován: 12 čer 2011, 15:23

Re: Oživenie všetkých funkcii WeTek Play

Příspěvek od matchboxx »

luka4u píše:Dobrej večír, rád bych se zeptal Vás zkušenějších. Mám na SD kartě openelec v poslední dostupné verzi (OpenELEC-WeTek_Play.arm-5.95.5) a potřeboval bych poradit správně namapování kanálů přes tvheadend (6.0.2). Podle návodů se mi povedlo rozběhat čtěčku Phoenix, která šlape i v samotném androidu, tam fungujou i všechny kanály (Skylink, ICE karta). Ovšem v openelecu se mi to vůbec nedaří, sem už z toho dost neštastnej...

Rozchodil sem i VDR clienta (s tím bych se spokojil kdyby v ID programech byla česká diakritika, sou tam místo toho otazníky). Tvheadend nakonfiguruju přes web, namapuju map all, dostanu tam programy, skupiny, atd. ale nejdou zpoplatněné kanály, jakoby si to nenačetlo z té čtečky. A dalčí věc co nejde, jsou ty texty ID, co zrovna hraje, info k tomu atd. podle mě mě se to točí vše kolem nastavení tvheadendu, špatné nastavení a namapování...

Můžete mi zkusit poradit??
nemas nastaveny oscam, tot vse


Soukrome zpravy nectu, pouzivejte forum, mozna tim pomuzete ostatnim
luka4u
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 31 srp 2015, 11:59

Re: Oživenie všetkých funkcii WeTek Play

Příspěvek od luka4u »

už VYŘEŠENO! oscam nastavený a funkční byl, jen zas takový polovičatý návod ve videích. Je třeba v TVheadendu, kromě namapování, ještě přidat přístupový účet CAs pro oscam... jupí, funguje to


Odpovědět

Zpět na „Diskuze WeTek Openelec“