vysoká teplota weteku

Diskuze přijímač WeTek se systémem Openelec.

Moderátor: matchboxx

Odpovědět
ondra1234
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 24 bře 2009, 18:56

vysoká teplota weteku

Příspěvek od ondra1234 »

Zdravím když používám ve weteku openelec tak se zařízení silně přehřívá občas až zamrzne , s androidem problémy nejsou.
testoval jsem jak openelec 5.0.8 tak i poslední dev verze vše na mikro SD. Je nějaké řešení třeba podtaktovaní v openelci ?


Uživatelský avatar
marsim21 Czech Republic
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1847
Registrován: 19 říj 2007, 18:38
Dal poděkování: 174 poděkování
Dostal poděkování: 261 poděkování

Re: vysoká teplota weteku

Příspěvek od marsim21 »

Trochu je subjektivně teplejší,ale že by mi zamrzal to ne. Reaguje zatím v pohodě.
Já řeším jinou anomálii.Ve verzi 5.0.8 mám ve web rozhraní dva tunery jak updatuji na vyšší verzi 5.95.1 nebo 6 okamžitě mám jen jeden tuner. Přehrál jsem to snad již 30 krát vždy stejný výsledek.
Kolik tunerů vidíš ve web rozhraní při verzi dev. 6.0?


Obrázek

Podpořte naše fórum finanční částkou. Stačí kliknout na tlačítko Donate a odeslat libovolnou částku.
:99: http://www.openboxforum.satdigitalne.cz :99:
:arrow:Panasonic TX-50CX700E , Panasonic TX-P42G30E
:arrow:Coolstream 4x DVB-S2 , Dreambox DM 900 UltraHD (1x dual DVB-S2) 1TB HDD , HD-BOX FS-9300 HD TWIN PVR 500GB HDD
:arrow:Wave Frontier T-90 II generace , Gibertiny 85AL Motor SG-2100BS , Famaval 85AL multifokus 23E,19E,13E
:arrow:Finder Dreamsky TSC-90 TRIO , SatFinder Openbox SF 20
:arrow: :57: Přístupové karty SkyLink 0D96 , FreeSat 0D97 :57:

Na SZ, které se netýkají ,,funkčnosti fóra,,již neodpovídám.Na dotazy ohledně sat. přijmu je vytvořeno fórum.
Kdo neumí používat tlačítko HLEDAT ,ten si nezaslouží odpověď.
ondra1234
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 24 bře 2009, 18:56

Re: vysoká teplota weteku

Příspěvek od ondra1234 »

kdyz jsem udelal cisty update z 5.0.8 (bez jakehokoliv nastaveni) hned na dev 6 verzi tak jsem mel take pouze jeden tuner. Tak jsem nahral zpet 5.0.8 vse nastavil nahraral svuj setitng z E2 a po updatu uz mam tunery dva.
Jeste ohledne to prehrivani , kdyz dam wetek na vysku , tak topi o dost min a zda se ze ze se nekouse :)


Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: vysoká teplota weteku

Příspěvek od grantec »

chladit stiha, netreba sa tym vzrusovat . standart pouzivanie je nalezato , tak ako ho boh stvoril . :)


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
Uživatelský avatar
matchboxx
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 520
Registrován: 12 čer 2011, 15:23

Re: vysoká teplota weteku

Příspěvek od matchboxx »

ondra1234 píše:kdyz jsem udelal cisty update z 5.0.8 (bez jakehokoliv nastaveni) hned na dev 6 verzi tak jsem mel take pouze jeden tuner. Tak jsem nahral zpet 5.0.8 vse nastavil nahraral svuj setitng z E2 a po updatu uz mam tunery dva.
Jeste ohledne to prehrivani , kdyz dam wetek na vysku , tak topi o dost min a zda se ze ze se nekouse :)
ja to delam tak
nic nikam z zadne karty nekopiruju, neupravuji vsechny zip rozbaluji v 7z
instalace 5.0.8 i s formatovanim SD karty
update na 5.95 bez nastavovani cehokoliv
update na posledni dev bez nastavovani, vse funguje bez zavad, zadny setting z e2 nekopiruju , vse necham vyhledat bud tvheadend nebo vdrvnsi
podminkou, aby to vse spravne fungovalo je posledni verze androidu v nand


Soukrome zpravy nectu, pouzivejte forum, mozna tim pomuzete ostatnim
mihyli
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 07 zář 2015, 21:07

Re: vysoká teplota weteku

Příspěvek od mihyli »

marsim21 píše:Trochu je subjektivně teplejší,ale že by mi zamrzal to ne. Reaguje zatím v pohodě.
Já řeším jinou anomálii.Ve verzi 5.0.8 mám ve web rozhraní dva tunery jak updatuji na vyšší verzi 5.95.1 nebo 6 okamžitě mám jen jeden tuner. Přehrál jsem to snad již 30 krát vždy stejný výsledek.
Kolik tunerů vidíš ve web rozhraní při verzi dev. 6.0?

OpenELEC 6.0 pre Wetek (aj verzie 5.95.x) maju defaultne povoleny VDR BACKEND, VDR VNSI KLIENT a VDR CONFIG. V tomto poradi ich musis najprv zakazat. Potom uvidis oba tunery v TvH. Ide o to, ze VDR jeden tuner obsadzuje okamzite ako sa zapne, a kedze je VDR defaultne povoleny, tak v TvH vidis len ten jeden volny tuner.

Ja mam ale iny prob. Pouzivam VDR. V 5.0.8 je pri HD kanaloch zatazenie CPU okolo 50-70%, v 5.95.5 (momentalne) ide CPU usage az do 100%. :( Ostava mi len dufat, ze je to len este neoptimalizovanymi pluginm pre OE 6.0/Kodi 15.1.


Uživatelský avatar
matchboxx
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 520
Registrován: 12 čer 2011, 15:23

Re: vysoká teplota weteku

Příspěvek od matchboxx »

mihyli píše:
marsim21 píše:Trochu je subjektivně teplejší,ale že by mi zamrzal to ne. Reaguje zatím v pohodě.
Já řeším jinou anomálii.Ve verzi 5.0.8 mám ve web rozhraní dva tunery jak updatuji na vyšší verzi 5.95.1 nebo 6 okamžitě mám jen jeden tuner. Přehrál jsem to snad již 30 krát vždy stejný výsledek.
Kolik tunerů vidíš ve web rozhraní při verzi dev. 6.0?

OpenELEC 6.0 pre Wetek (aj verzie 5.95.x) maju defaultne povoleny VDR BACKEND, VDR VNSI KLIENT a VDR CONFIG. V tomto poradi ich musis najprv zakazat. Potom uvidis oba tunery v TvH. Ide o to, ze VDR jeden tuner obsadzuje okamzite ako sa zapne, a kedze je VDR defaultne povoleny, tak v TvH vidis len ten jeden volny tuner.

Ja mam ale iny prob. Pouzivam VDR. V 5.0.8 je pri HD kanaloch zatazenie CPU okolo 50-70%, v 5.95.5 (momentalne) ide CPU usage az do 100%. :( Ostava mi len dufat, ze je to len este neoptimalizovanymi pluginm pre OE 6.0/Kodi 15.1.

dobra poznamka k novym verzim, ale u te stare verze 5.0.8 zadny default spusteny VDR nebyl, pokud se tedy pamatuji


Soukrome zpravy nectu, pouzivejte forum, mozna tim pomuzete ostatnim
mihyli
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 07 zář 2015, 21:07

Re: vysoká teplota weteku

Příspěvek od mihyli »

Nie....v 5.0.8 nie je defaultne zapnuty ziadny PVR plugin.


Odpovědět

Zpět na „Diskuze WeTek Openelec“