Oscam v PC a pomalé odezvy při zapnutém EMM

Vše ohledně Oscamu
Odpovědět
Mr. Death
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 11 srp 2015, 20:59

Oscam v PC a pomalé odezvy při zapnutém EMM

Příspěvek od Mr. Death »

Ahoj, mám problém s rychlostí EMM zápisů na kartu. PC je v lokální síti, čtečka je Phoenix přes USB, spolehlivě funguje pouze na frekvenci 3,57MHz, přetaktování se nesetkalo s úspěchem, při nastavení 600/600 to sice funguje, ale odezvy jsou ještě horší. Oscam je jedna z posledních verzí teď z října, když EMM vypnu, odezva je v pořádku. Při zapnutém EMM je občas vidět i zatuhnutí obrazu (řádově půl sekundy až sekunda). Momentálně to mám nastaveno tak, že se mezi třetí až pátou ráno pustí oscam, kde jsou zápisy povolené, to by snad mohlo stačit pro aktualizaci karty. EMM updaty běží pouze z jednoho satelitu.
Projel jsem ve wiki všechny parametry oscamu, ale nenašel jsem nic, čím bych to mohl nějak ladit.
Netušíte prosím někdo, jestli by to šlo ještě nějak zrychlit? Nějakým způsobem omezit počet zápisů? Předpokládám, že global musí být zapnuté, těch je nejvíc. Začínám mít pocit, že urychlit by to šlo asi jenom výměnou čtečky.
Předem díky za rady.


Mr. Death
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 11 srp 2015, 20:59

Re: Oscam v PC a pomalé odezvy při zapnutém EMM

Příspěvek od Mr. Death »

Ještě mě napadlo, jestli nemůže dělat bordel protokol na satelitu? Běží to přes oscam a newcamd. Klient XCam EMM vůbec neposílal.


Mr. Death
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 11 srp 2015, 20:59

Re: Oscam v PC a pomalé odezvy při zapnutém EMM

Příspěvek od Mr. Death »

Tak to vypadá, že to dělal blbě nastavený oscam na klientovi. Po vypnutí EMM to sice nezlobilo, ale HD-BOX se pořád jaksi divně cukal. Nechci to zakřiknout, ale snad už to bude OK.


Odpovědět

Zpět na „Oscam“