zdielanie karty cez wifi

Vše ohledně Oscamu
Odpovědět
xstar Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 19 bře 2017, 23:48

zdielanie karty cez wifi

Příspěvek od xstar »

Zdravim,

Kamos by odomna chcel zdielat kartu cez newcamd, no nedari sa. Ked pripojim moj aj jeho prijimac na moj net, cize cez (rovnaky router) tak to bezi, ale ked sa uz pripoji na jeho net u neho doma, tak nic. Hrajeme sa s tym uz as 3 dni, tak som sa rozhodol pisat sem, ci by mi niekto neporadil. Dakujem vopred. :)


Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: zdielanie karty cez wifi

Příspěvek od efendy55 »

verejná ipečka a otvoriť port na rotri kde je server ......


Všetko4K,Linux E2
xstar Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 19 bře 2017, 23:48

Re: zdielanie karty cez wifi

Příspěvek od xstar »

Verejnu ip spravim tak, ze dam DHCP off ? sorry, ja sa v tom nevyznam. Nebol by na to niekde podrobny navod ?


Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: zdielanie karty cez wifi

Příspěvek od efendy55 »

na nete návod určite nájdeš . ale napoviem ti ...... :46: v servri kde máš kartu po pridelení ipečky vypni potom DHCP ,alebo podla mac adresy boxu si nastav na pevno ipečku servru v routri . potom ti bude aj po prefleshovaní router pridelovať automaticky furt tú istú ipečku . taktiež si musíš nastaviť v routri port pre oscam a presmerovať ho na box . ako na to v tvojom routri tak na to sa ma už nepýtaj ......... nie som itečkár ,svoj router už poznám viem kde a ako na to . nezabudni potom na klientovi nastaviť tvoju verejnú ipečku . ak to všetko zvládneš a správne nastavíš tak to pôjde ......... ak nevieš ako na to v tvojom routri ,tak to radšej zver niekomu kto to vie ....:89: ale odporúčam používať vlastné karty ..... :87:


Všetko4K,Linux E2
Odpovědět

Zpět na „Oscam“