XcamClient2

Odkaz na stažení firmware a diskuze k aktuálnímu firmware.
Odpovědět
petr05
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 15 říj 2009, 15:42

XcamClient2

Příspěvek od petr05 »

Zdravim příznivce Dreamskyhd6 potřeboval bych zprovoznit XcamClient.Po zapsaní ůdajů do cccam nebo newcamd mi naskočí hláška:Apply and exit? po potvrzeni ano nebo ne semi celý zapis smaže,potřeboval bych butˇtento zápis smazat nebo doporučit nějaký funkční oscam.Předem děkuji za radu.


Uživatelský avatar
baranček Slovakia
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 345
Registrován: 27 lis 2008, 17:35
Bydliště: Banská Bystrica
Dal poděkování: 15 poděkování
Dostal poděkování: 31 poděkování

Re: XcamClient2

Příspěvek od baranček »

nepoznám Tvoj STB,ale mne v HD BOXE 9100 verzia 2.9 XcamClient funguje perfektne


VU+SOLO 4K,OCTAGON sf8008mini, XTREND ET-4000,karty ICE výmena 2x, 2x motor 52E-30W TV LED SAMSUNG UE40JU6072,MODUL CI+NEOTION :89:
miras.cz Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 27
Registrován: 13 dub 2017, 20:58

Re: XcamClient2

Příspěvek od miras.cz »

ahoj chci se zeptat na tom to prijmaci dou taky programy zdarma predem diky za odpoved DREAMSKY HD6 Duo


peterxxx Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 64
Registrován: 27 kvě 2010, 19:30
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: XcamClient2

Příspěvek od peterxxx »

petr05 píše:Zdravim příznivce Dreamskyhd6 potřeboval bych zprovoznit XcamClient.Po zapsaní ůdajů do cccam nebo newcamd mi naskočí hláška:Apply and exit? po potvrzeni ano nebo ne semi celý zapis smaže,potřeboval bych butˇtento zápis smazat nebo doporučit nějaký funkční oscam.Předem děkuji za radu.
fakt xcam nefunguje potreboval by som poradit ako zadat do tohto primača cccam line


Uživatelský avatar
Thomik1 Czech Republic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1200
Registrován: 17 lis 2008, 18:04
Dal poděkování: 33 poděkování
Dostal poděkování: 103 poděkování

Re: XcamClient2

Příspěvek od Thomik1 »

Xcam funguje , jenže ho musíte umět správně vyplnit. Je potřeba zadat grupu 1 a vše kolem. :89:


Force1 Iqon 1Tera HDD ,Dreambox DM520 + USB DVB-T,HdBox 9105,Dreamsky Duo6 ,SG2100 usals,LNB Quad ,parabola 85,a ještě pár dalších STB
Obrázek
Všechny uvedené návody slouží výhradně na studijní účely, pro příjem kódovaných programů si pořiďte oficiální dekódovací kartu.
Odpovědět

Zpět na „Odkaz na firmware a diskuze k firmware - Dreamsky HD6“