Penthouse 1 HD CZ

Diskuze o přijímačích VU+ DUO, SOLO, UNO, ULTIMO, ZERO.

Moderátor: vusolo2

MarekO
Nováček
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 30 pro 2010, 12:06

Penthouse 1 HD CZ

Příspěvek od MarekO »

Zdravím a mám dotaz a prosbu.Jsem u SkyLinku a měl jsem balíček Smart a nyní mám balíček Multi a nešel mě a ani nyní nejde kanál Penthouse 1 CZ HD
a nevím jak to zprovoznit v VU+ duo.Mám kartu SkyLink výměna a zkoušel jsem to nastavit jak mě odepsali ze SkyLinku v CI modulu ale to se mě nepovedlo,
protože to kartu jakoby nenašlo.Ostatní kanály vše funguje v pohodě.Děkuji za radu.


Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: Penthouse 1 HD CZ

Příspěvek od efendy55 »

tento a iné ,,utrpenia programy " v tvojom balíku vysielajú pokial viem len od 22-00 do 06-00 hod. v noci ,alebo tak nejak . preto ti to cez den nejde a musíš mať odomknutú kartu na MR 18+ potom ti to pôjde takže nezabudni od 22-00 ..... :D lovu zdar a utrpeniu zvlášť ......... :87:


Všetko4K,Linux E2
MarekO
Nováček
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 30 pro 2010, 12:06

Re: Penthouse 1 HD CZ

Příspěvek od MarekO »

Zdravím děkuji za odpověď,to že vysílají až v noci to vím na kartě mám v "modify maturity rating" nastaveno disable MR od začátku existence karty /to jsem
viděl v sat.přístroji Octagon ale nevím jak postupovat v sat,přístroji VU+ duo abych mohl nastavit to 18 +,protože v menu CI rozhraní to napíše nenalezeny
CI sloty.Děkuji za další radu.


Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: Penthouse 1 HD CZ

Příspěvek od efendy55 »

kartu stačí raz odomknúť , pokial viem . prečo používaš kartu v CAM module ???? máš tú kartu ice alebo irdeto ??? iné programy péčka ti idú ???


Všetko4K,Linux E2
MarekO
Nováček
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 30 pro 2010, 12:06

Re: Penthouse 1 HD CZ

Příspěvek od MarekO »

Zdravím kartu již vlastním několik roků a právě že modul nepoužívám mám kartu přímo ve slotu a právě proto to píše v CI rozhraní,že nebyl žádný modul nalezen jak jsem již uvedl.Leo a Spice jdou nejde pouze Penhouse 1 a nevím jak to nastavit /18+/ v VU+ duo.Karta je Irdeto.


MarekO
Nováček
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 30 pro 2010, 12:06

Re: Penthouse 1 HD CZ

Příspěvek od MarekO »

Tady jsem něco našel uměl by to někdo převést na VU+ DUO jak postupovat.Já mám ale MR nastaveno na disable /zjištěno v Octagonu/ a stejně to nejde.

RE: Penthouse HD
Již jsem to sem psal koncem roku, ale asi to nezaškodí připomenout.

Na kartě je potřeba nastavit Parental Control (Jugendschutz), rodičovský zámek příjmače s tím nesouvisí.
Problém je v nastavení funkce karty "Omezení podle nastaveného věku". Pokud je tato funkce vypnuta (případně nastaveno 18+), Penthouse šlape jako ostatní programy, ale pokud je nastaven nižší věk, píše zakódováno. Pokud přijímač neumožňuje změnu nastavení ve čtečce, nezbývá než si půjčit CA modul. Od kolegy jsem si půjčil modul Irdeto Cryptoworks od Mascomu a zde je postup.
Ariva 200 HD:
Menu, nástroje (Tools), zvolit Common Interface, pak na CI informace-Cryptoworks stisknout OK, naběhne menu z CA modulu, zde dát Parental Control (Jugendschutz), zeptá se na PIN (0000), Age rating smartcard - a přepínáme možnosti: PG (menší děti), 12 let, 15 let, 18 let, 18+ let, disable MR (vypnutí této funkce).
Pro odblokování Penthouse nutno nastavit 18+, nebo funkci vypnout. Poté vyjmeme CA modul a kartu vložíme opět do uni čtečky a Penthouse šlape.


Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: Penthouse 1 HD CZ

Příspěvek od efendy55 »

ked ti idú ostatné utrpenia tak máš kartu odomknutú .musí tá karta byť odomknutá na 18+ , pozor na to ,ale ty ju asi máš ked ti ide LEO . vo VU+to pravdepodobne neodomkneš , jedine nelinux box , alebo CAM-modul tam to máš za pár sekúnd odomknuté . cam modul nepoužívam vôbec , s tým ti ja neporadím . nejako ťa stále nechápem píšeš piate cez deviate karta je ice alebo irdeto ??? v čom teda používaš tú kartu v internej čítačke alebo v CI-slote ,lebo pokial viem tak CI -je na CAM -modul ..... alebo sa mýlim ???? :51:

modul nepoužívám mám kartu přímo ve slotu a právě proto to píše v CI rozhraní,že nebyl žádný modul nalezen
s tohoto som totálni jeleň ...... :51:
ešte raz ..... kartu máš v internej čítačke čiže bez CAM modulu ????? ak áno tak aký softcam používaš na čítanie karty oscam ,doscam, cccamd alebo niečo iné ??? frekvencie máš správne ?? services používaš ak frčíš napr . v oscame,doscame ???


Všetko4K,Linux E2
MarekO
Nováček
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 30 pro 2010, 12:06

Re: Penthouse 1 HD CZ

Příspěvek od MarekO »

Zdravím mám CCcam 2.3.0.Použil jsem nyní podle toho návodu modul Cryptoworks do modulu vložil kartu jinak používám kartu samostatně ve čtečce a po zobrazení v CI rozhraní jsem zjistil,že "Current maturity rating : ab 6 jahre" ale bohužel to nejde ničím nastavit na 18+ a nepořídil jsem to nastavit ani v
Octagonu.Na toto jsem se nemohl pořád dostat s kartou pouze ve čtečce.Opravdu to nikde ve VU + Duo nejde nastavit.Díky.


Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: Penthouse 1 HD CZ

Příspěvek od efendy55 »

no tak ju strč do nelinux boxu alebo CAM modulu ktorý to umožnuje a tam ju odomkni . iné ti asi nepomôže . určite ti ide večer LEO TV a Reality Kings s tvojej karty ??? akú frekvenciu máš na tom Penthouse 1 HD CZ ???


Všetko4K,Linux E2
MarekO
Nováček
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 30 pro 2010, 12:06

Re: Penthouse 1 HD CZ

Příspěvek od MarekO »

Promiňte mě,že jsem možná něco napsal nesrozumitelně ale od samého začátku mě jde o to zda to jde na 18+ nastavit v VU+ duo pak věřím tomu,že to bude
chodit.Díky za porozumění.


MarekO
Nováček
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 30 pro 2010, 12:06

Re: Penthouse 1 HD CZ

Příspěvek od MarekO »

Reality Kings jsem nezkoušel ale mají u kanálu také 18+,takže pochybuji,že půjde.Penhouse 1 CZ HD mám naladěno takto 11973/V 2/3 29900 8PSK OFF


Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: Penthouse 1 HD CZ

Příspěvek od efendy55 »

no ono sa to riešilo po forach viacej krát ,ale všetky návody ako na to nefungujú a to skúšali viacerý borci a tý čo tam písali že to ide sa už potom neozvali . osobne som nedávno skúšal nejaké postupy ,ale sa mi to nepodarilo odomknúť ani za boha . preto som kartu ICE strčil do nelinuxu a za 10-sec som ju odomkol . ale IRDETO kartu neodomkneš ani v nelinuxe , nedávno som to skúšal na 0668 a tam som musel použiť od kamoša CAM-modul ,ale tiež nie každý dokáže odomknúť IRDETO kartu na to bacha , ICE sa dá odomknúť bez problémov. ale pokial máš ty kartu ICE tak ti stačí aj nejaký starý nelinux-box . nejaký sused tvoj čo má nelinux box , alebo predajca ti to odomkne na počkanie ak nemáš inú možnosť . iné ti už neporadím ...... frekvenciu máš správne . písal si že ti ostatné utrpenia idú ?????? takže máš zamknutú kartu . ešte skús cez web na skylinku pre svoju kartu reset pinu či to nepomôže jedny píšu že to odomkne , druhý že ani to nezabralo tak neviem , ale za pokus nič nedáš , skôr sa zameraj na nelinux a tam odomkneš kartu okamžite .


Všetko4K,Linux E2
MarekO
Nováček
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 30 pro 2010, 12:06

Re: Penthouse 1 HD CZ

Příspěvek od MarekO »

Zkoušel jsem to v nelinux Octagon 918 a Humax ale bohužel nejde to.Zkusím ještě prodejce-servis zda by mě pomohl.Díky za pomoc.


MarekO
Nováček
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 30 pro 2010, 12:06

Re: Penthouse 1 HD CZ

Příspěvek od MarekO »

Ještě se zeptám SkyLink by to na dálku nepořídil změnit když mají přístup ke kartě.O tomhle nemám ani trochu tušení jaké mají možnosti.


Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: Penthouse 1 HD CZ

Příspěvek od efendy55 »

no , ak je ten octagon-918 nelinux a máš kartu ice tak by to mohlo ísť odomknúť v internej conax čítačke / nie v CAM module / skúšal si to ??? skylink ti kartu neodomkne asi na dialku , jedine že by si im ju asi poslal . pokial viem tak refresh a reset pinu ,ale to si urobíš aj sám cez ich web .


Všetko4K,Linux E2
Odpovědět

Zpět na „Diskuze VU+ DUO, SOLO, UNO, ULTIMO, ZERO“