Rescue mode

Diskuze a Uživatelské nastavení přijímače Dreambox DM-520/525 HD HEVC

Moderátoři: 005jon, schmegea, monkus

Odpovědět
Pablo7 Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 16 zář 2017, 16:28

Rescue mode

Příspěvek od Pablo7 »

Měl jsem v DM525 Combo nahraný image Newnigma, semtam jsem musel přístroj restartovat kvůli zasekávání. No a naposled, když jsem zadal restart, objevila se po startu image zelená obrazovka s nějakým kódem, který na obrazovce vydržel pár sekund a znovu se box restartoval s opakováním zelené obrazovky. Z toho jsem usoudil, že je systém zralý na nový image. Dobrá tedy, chtěl jsem nahrát nový image, ale po najetí do rescue modu nenacházím dole ana obrazovce ip adresu boxu, ale píše to waiting for dhcp. V boxu jsem měl pevnou adresu, nikoliv dhcp. V tom asi bude problém. Poraďte prosím co s tím. Jak zjistit ip adresu boxu?


Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: Rescue mode

Příspěvek od efendy55 »

napr. v routri . ...... ti ukáže čo všetko máš pripojené na sieti . ja som mal na DM-520 nastavenú ipečku na pevno podla mac adresi a aj pri každom rescue som vedel akú má ipečku . lebo umna na tv som tiež tú ipečku nikdy nevidel . tak som takto jednoducho s toho vybruslil ... :89:


Všetko4K,Linux E2
Uživatelský avatar
Thomik1 Czech Republic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1200
Registrován: 17 lis 2008, 18:04
Dal poděkování: 33 poděkování
Dostal poděkování: 103 poděkování

Re: Rescue mode

Příspěvek od Thomik1 »

http://dm525

Zkus tohle


Force1 Iqon 1Tera HDD ,Dreambox DM520 + USB DVB-T,HdBox 9105,Dreamsky Duo6 ,SG2100 usals,LNB Quad ,parabola 85,a ještě pár dalších STB
Obrázek
Všechny uvedené návody slouží výhradně na studijní účely, pro příjem kódovaných programů si pořiďte oficiální dekódovací kartu.
yanko Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 78
Registrován: 21 říj 2010, 16:57
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 12 poděkování

Re: Rescue mode

Příspěvek od yanko »

Pablo7 píše:Měl jsem v DM525 Combo nahraný image Newnigma, semtam jsem musel přístroj restartovat kvůli zasekávání. No a naposled, když jsem zadal restart, objevila se po startu image zelená obrazovka s nějakým kódem, který na obrazovce vydržel pár sekund a znovu se box restartoval s opakováním zelené obrazovky. Z toho jsem usoudil, že je systém zralý na nový image. Dobrá tedy, chtěl jsem nahrát nový image, ale po najetí do rescue modu nenacházím dole ana obrazovce ip adresu boxu, ale píše to waiting for dhcp. V boxu jsem měl pevnou adresu, nikoliv dhcp. V tom asi bude problém. Poraďte prosím co s tím. Jak zjistit ip adresu boxu?
DHCP musíš mať povolené v routry. V boxe môžeš mať pevnú adresu.


Pablo7 Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 16 zář 2017, 16:28

Re: Rescue mode

Příspěvek od Pablo7 »

Děkuji za pomoc. Chyba byla v routeru, nebylo zde povolené dhcp.


Odpovědět

Zpět na „Diskuze DM-520/525 HD HEVC“