Jaký modul?

Rady a návody k nastavení Dreambox DM 900 HD Ultra 4K.

Moderátoři: 005jon, schmegea, monkus

Odpovědět
navin
Nováček
Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: 15 kvě 2010, 17:03
Dal poděkování: 1 poděkování

Jaký modul?

Příspěvek od navin »

Zdravím,používáte někdo v přístroji ice kartu ve slotu a druhou v modulu (regiony)ve slotu jede ok.ale když tam strčím modul s druhou ice kartou začne se obraz rozpadat,mám modul Easy twin od Mascomu,v satu kde nebyl linux to jelo v pohodě,popřípadě jaký modul máte vyzkoušen kde by to jelo,image Merlin 4.Děkuji.


Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: Jaký modul?

Příspěvek od efendy55 »

nechcem ti do toho kecať , ale osobne by som použil externú usb-čítaku a frčal v oscame . :106: :87: CAM-modulu by som sa pokial sa dá s daleka ale bohovsky s daleka vyhol ... :100:


Všetko4K,Linux E2
Uživatelský avatar
marsim21 Czech Republic
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1847
Registrován: 19 říj 2007, 18:38
Dal poděkování: 174 poděkování
Dostal poděkování: 261 poděkování

Re: Jaký modul?

Příspěvek od marsim21 »

A pokud není vyhnutí tak pro mne vždy osvědčený modul Irdeto Smith.
Nikdy jsem jej v dreamu nezkoušel nebyl důvod .Pokud je potřeba mohl bych ti to přes víkend vyzkoušet. :89:


Obrázek

Podpořte naše fórum finanční částkou. Stačí kliknout na tlačítko Donate a odeslat libovolnou částku.
:99: http://www.openboxforum.satdigitalne.cz :99:
:arrow:Panasonic TX-50CX700E , Panasonic TX-P42G30E
:arrow:Coolstream 4x DVB-S2 , Dreambox DM 900 UltraHD (1x dual DVB-S2) 1TB HDD , HD-BOX FS-9300 HD TWIN PVR 500GB HDD
:arrow:Wave Frontier T-90 II generace , Gibertiny 85AL Motor SG-2100BS , Famaval 85AL multifokus 23E,19E,13E
:arrow:Finder Dreamsky TSC-90 TRIO , SatFinder Openbox SF 20
:arrow: :57: Přístupové karty SkyLink 0D96 , FreeSat 0D97 :57:

Na SZ, které se netýkají ,,funkčnosti fóra,,již neodpovídám.Na dotazy ohledně sat. přijmu je vytvořeno fórum.
Kdo neumí používat tlačítko HLEDAT ,ten si nezaslouží odpověď.
navin
Nováček
Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: 15 kvě 2010, 17:03
Dal poděkování: 1 poděkování

Re: Jaký modul?

Příspěvek od navin »

Děkuji,pokud to má možnost někdo zkusit byl bych vděčný,nechce se mi pořád přehazovat karta,mám tam zaplaceny balíček do konce roku a druhy dat.přístroj v opravě,pak bych to musel dojet na něm pokud půjde opravit,takže dík a hezký večer.


navin
Nováček
Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: 15 kvě 2010, 17:03
Dal poděkování: 1 poděkování

Re: Jaký modul?

Příspěvek od navin »

Zdravím,tak jsem si s tím o víkendu pohrál a vyřešeno,problém byl takový že se rozpadal obraz při jedné ice kartě ve čtecce a zároveň v modulu,když se vyndala karta s modulu obraz ok.Když se vyndala karta ze ctecky obraz ok.Takže si to nějak nerozumelo.Protože modul Easy twin mascom,má i slot na sim kartu,tak jsem zkusil dát obě karty do modulu a zatím vše ok kódování,přepínání bez problémů.Takze díky všem za pomoc,hezký den.


Odpovědět

Zpět na „Rady a návody“