zalohy do dm 900

Diskuze Dreambox DM 900 HD Ultra 4K

Moderátoři: 005jon, schmegea, monkus

Odpovědět
vitamin Slovakia
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 508
Registrován: 07 pro 2011, 20:31
Bydliště: pov bystrica okolie
Dal poděkování: 12 poděkování

zalohy do dm 900

Příspěvek od vitamin »

chcem sa spytat majstrov od img do dm 900 že či sa neda skombinovat img taky aby mal to zakladne img čo ma mat .aby tam bolo hbbtv archiv funkčny a pretačat aby išlo v archive aj plugin yutube aby načitalo hdd pri vymine img a pekny skin ako je hd glass kde sa da vybrat z velkej ponuky skinov.mal som v ponuke tie img čo boli tu na fore ale ani jeden nemal to čo som pisal spolu tieto veci . ak sa to neda tak potom sa musime uspokojit iba to čo je vponuke.img egami bol super ale nemal hbbtv .demonisat ma super obraz ale archiv nejde tak ako ma ani v img newnigma ani v merline.tieto 3maju obraz asi na jednej urovni a ten je super.teraz mam naspet demonisat.v eniboxe mam teraz posledny img z ineho fora tam ide aj archi v joj aj pretačanie v archive ide super a ma aj hbbtv funkčne.viem že to je iny primač ako dm 900 ale je v nom e2 takisto .tolko moje postrehy z testovania img z ponuky .velke diky za tie poskytnute zalohy patri marsimovi a jonovi a tiež inym čo vytvarali tieti img pre dm 900.diky a čauko.


Uživatelský avatar
marsim21 Czech Republic
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1847
Registrován: 19 říj 2007, 18:38
Dal poděkování: 174 poděkování
Dostal poděkování: 261 poděkování

Re: zalohy do dm 900

Příspěvek od marsim21 »

Jedině vydržet co vyleze od vývojářů.
Například HBBTV ve verzích Os 2,5 jsou automaticky součástí, což je DreamOs,Demonisat,Newnigma,Merlin a další.
V Images,které se dali cestou na starších zavaděčích a ovladačích např. OpenAtv 5,3,OpenPli,Egami 8,0 součástí nejsou.Dalo by se to řešit pluginem HBBTV bohužel pokud pro něj není podpora ovladačů tak nefunguje.Na DM 520 v Atv tento plugin funguje na 900 jsem jej ani nezkoušel,protože obrazově bylo toto images jedno z nejhorších tak jsem se tím ani nezatěžoval a neztrácel čas. Chci ted vyzkoušet další zálohu OpenATV 6,0 zda tu je obraz použitelný či je to stejné.Dokonce mě tu o to někdo požádal a přislíbil jsem to.
Co se týče HDD ten si musí každý montnout sám .
Co se týče skinů a pluginů. Pokud se jedná o verzi OS 2,5 která používá koncovku deb nelze do něj používat pluginy.skiny ze starších verzí které jsou ipk.
Myslím,že jsem tímto odpověděl na veškeré tvé dotazy. Neodpověděl archivy je to to jisté, jak jsem psal images deb nebo ipk. Ted nevím pod kterým operačním systémem chodí lépe zda pod Os 2,5 kde se používají archivy s koncovkou deb či verze s ipk. :89:


Obrázek

Podpořte naše fórum finanční částkou. Stačí kliknout na tlačítko Donate a odeslat libovolnou částku.
:99: http://www.openboxforum.satdigitalne.cz :99:
:arrow:Panasonic TX-50CX700E , Panasonic TX-P42G30E
:arrow:Coolstream 4x DVB-S2 , Dreambox DM 900 UltraHD (1x dual DVB-S2) 1TB HDD , HD-BOX FS-9300 HD TWIN PVR 500GB HDD
:arrow:Wave Frontier T-90 II generace , Gibertiny 85AL Motor SG-2100BS , Famaval 85AL multifokus 23E,19E,13E
:arrow:Finder Dreamsky TSC-90 TRIO , SatFinder Openbox SF 20
:arrow: :57: Přístupové karty SkyLink 0D96 , FreeSat 0D97 :57:

Na SZ, které se netýkají ,,funkčnosti fóra,,již neodpovídám.Na dotazy ohledně sat. přijmu je vytvořeno fórum.
Kdo neumí používat tlačítko HLEDAT ,ten si nezaslouží odpověď.
vitamin Slovakia
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 508
Registrován: 07 pro 2011, 20:31
Bydliště: pov bystrica okolie
Dal poděkování: 12 poděkování

Re: zalohy do dm 900

Příspěvek od vitamin »

diky za odpovede .treba iba cakat a uvidime.cauko.


Odpovědět

Zpět na „Diskuze Dreambox DM 900 HD Ultra 4K“