Driver pro EVOLVEO Mars HD DVB-T USB tuner

Diskuze Dreambox DM 900 HD Ultra 4K

Moderátoři: 005jon, schmegea, monkus

Odpovědět
jmac363 Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 12 črc 2017, 22:43

Driver pro EVOLVEO Mars HD DVB-T USB tuner

Příspěvek od jmac363 »

Ahoj,

driver pro Evolveo Mars je presne to co dlouho hledam. Mam DM900 s OpenATV 6.0 a nejsem schopny tuner rozchodit. Bohuzel se zda, ze .deb file nejde v openATV nainstalovat. Kernel verze je 3.14-1.15-dm900.

Umel by nekdo pomoct nebo doporucit nejaky FW, pod kterym by to fungovalo?

Dekuji

H.


Uživatelský avatar
marsim21 Czech Republic
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1847
Registrován: 19 říj 2007, 18:38
Dal poděkování: 174 poděkování
Dostal poděkování: 261 poděkování

Re: Driver pro EVOLVEO Mars HD DVB-T USB tuner

Příspěvek od marsim21 »

V images Atv si jej musis stahnout v rozsireni driveru.Zalezi jakou ma tvuj dvb t tuner revizi Hw me se nikdy nepodaril s moji verzi Hw rozchodit v Atv. Thomik ma starsi verzi Hw tuneru a v Dm 520 v Atv mu v pohode funguje.
Vyzkousej images satdigitalne ke stazeni tu viewtopic.php?f=653&t=15326
Zde jiz jsme usb tuner primo zakomponovali do images a je plne funkcni.
Ten driver cp jsi nasel zde na strankach by ti mel fungovat na vsech images os 2,5 coz openatv neni.
Napriklad Merlin,Demomisat.Ozzon atd. Zde ti pojede.
Promin za diakritiku a preklepy pisi ti to z mobilu.


Obrázek

Podpořte naše fórum finanční částkou. Stačí kliknout na tlačítko Donate a odeslat libovolnou částku.
:99: http://www.openboxforum.satdigitalne.cz :99:
:arrow:Panasonic TX-50CX700E , Panasonic TX-P42G30E
:arrow:Coolstream 4x DVB-S2 , Dreambox DM 900 UltraHD (1x dual DVB-S2) 1TB HDD , HD-BOX FS-9300 HD TWIN PVR 500GB HDD
:arrow:Wave Frontier T-90 II generace , Gibertiny 85AL Motor SG-2100BS , Famaval 85AL multifokus 23E,19E,13E
:arrow:Finder Dreamsky TSC-90 TRIO , SatFinder Openbox SF 20
:arrow: :57: Přístupové karty SkyLink 0D96 , FreeSat 0D97 :57:

Na SZ, které se netýkají ,,funkčnosti fóra,,již neodpovídám.Na dotazy ohledně sat. přijmu je vytvořeno fórum.
Kdo neumí používat tlačítko HLEDAT ,ten si nezaslouží odpověď.
Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: Driver pro EVOLVEO Mars HD DVB-T USB tuner

Příspěvek od efendy55 »

jmac363 píše:Ahoj,

driver pro Evolveo Mars je presne to co dlouho hledam. Mam DM900 s OpenATV 6.0 a nejsem schopny tuner rozchodit. Bohuzel se zda, ze .deb file nejde v openATV nainstalovat. Kernel verze je 3.14-1.15-dm900.

Umel by nekdo pomoct nebo doporucit nejaky FW, pod kterym by to fungovalo?

Dekuji

H.
s niečím podobným v image openatv som sa už stretol na solo-2 . ked som nainštaloval drivre podla chipu tak mi ho nenašlo ani po tvrdom reštarte , tak som sa nasral stiahol online všetky usb-dvbt drivre ktoré mi ponúklo za radom tvrdý reštart boxu a hla.... usb-dvbttuner už som mal aj v ponuke nastavení :55: :87: skús tento postup , za to nič nedáš .neviem či som to tu už písal , mal som podobný problém ako marsim už dávnejšie s jedným usb-dvbttunerom kamoš si jeden kúpil a ked ho otestoval a potvrdil mi že funguje tak som ho kúpil aj ja ,ale tie kurvi tam už dali iný chip a čakal som asi 1/2 roka kým ho tvorcovia image dali do ponuky . takže bol v šuplíku pekne dlho. :51:


Všetko4K,Linux E2
Uživatelský avatar
marsim21 Czech Republic
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1847
Registrován: 19 říj 2007, 18:38
Dal poděkování: 174 poděkování
Dostal poděkování: 261 poděkování

Re: Driver pro EVOLVEO Mars HD DVB-T USB tuner

Příspěvek od marsim21 »

Problém zda to DM vezme. Mě se zdá,že jsem něco podobného zkusil nahrál jsem jich cca 5 a že je budu postupně měnit když nepujdou a DM ani nenaběhl.


Obrázek

Podpořte naše fórum finanční částkou. Stačí kliknout na tlačítko Donate a odeslat libovolnou částku.
:99: http://www.openboxforum.satdigitalne.cz :99:
:arrow:Panasonic TX-50CX700E , Panasonic TX-P42G30E
:arrow:Coolstream 4x DVB-S2 , Dreambox DM 900 UltraHD (1x dual DVB-S2) 1TB HDD , HD-BOX FS-9300 HD TWIN PVR 500GB HDD
:arrow:Wave Frontier T-90 II generace , Gibertiny 85AL Motor SG-2100BS , Famaval 85AL multifokus 23E,19E,13E
:arrow:Finder Dreamsky TSC-90 TRIO , SatFinder Openbox SF 20
:arrow: :57: Přístupové karty SkyLink 0D96 , FreeSat 0D97 :57:

Na SZ, které se netýkají ,,funkčnosti fóra,,již neodpovídám.Na dotazy ohledně sat. přijmu je vytvořeno fórum.
Kdo neumí používat tlačítko HLEDAT ,ten si nezaslouží odpověď.
Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: Driver pro EVOLVEO Mars HD DVB-T USB tuner

Příspěvek od efendy55 »

ked ho vyberieš pri vypnutom boxe tak naštartuje DM . :87: tiež sa mi to stalo ,nejeden krát pri viacerých typoch boxoch . ako náhle zacítil usb- dvbttuner tak proste nenaštartoval . :51: potvora jedna ..... :100:


Všetko4K,Linux E2
Odpovědět

Zpět na „Diskuze Dreambox DM 900 HD Ultra 4K“