Externí mechanika DVD/CD

Stáhni nové images a diskuze k přijímači Octagon SF4008 UHD 4K

Moderátor: zilizila

Odpovědět
Heky2 Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 27 úno 2018, 15:53

Externí mechanika DVD/CD

Příspěvek od Heky2 »

Ahoj, má někdo zkušenosti s tím, jestli jde k Octagonu SF 4008 s image OpenATV 6.1 připojit externí mechanika DVD/CD přes USB?


petrkr
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 02 črc 2010, 17:55
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Externí mechanika DVD/CD

Příspěvek od petrkr »

Ahoj,
mam k tomu pripojenou USB BluRay vypalovacku a funguje.
Aktualne testovano na image PurE2 6.1, v nekterych image sem mel problem, ze treba nenaskocil DVD prehravac, ale spis sem mel rozbite pluginy... Klasicke datove CD/DVD/BR se automaticky namountuji a jsou pak pristupny skrze media player ve slozke /media nebo /mnt pod jmenovkou disku.

Image:
Obrázek

Datove DVD:
Obrázek

DVD-Video:
Obrázek
Obrázek

A tudle mechaniku tam mam pripojenou
Obrázek
Obrázek


Heky2 Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 27 úno 2018, 15:53

Re: Externí mechanika DVD/CD

Příspěvek od Heky2 »

Děkuji za obsáhlou odpověď. Tak jsem pořídil mechaniku Samsung a v podstatě to funguje, ale narazil jsem na pár problému.

CD přehrává v pořádku, jak lisovaná, tak napalovaná. Akorát je zajímavé, že ani u originálních CD nezobrazuje názvy skladeb. Bez toho ale dokážu žít. I když pokud by to bylo jenom něco v nastavení, byl bych vděčný, pokud by mi někdo poradil, co a kde nastavit.

Jiná situace je u DVD. Originální DVD přehrává v pohodě, ale u napálených mám problém. Když to spustím, tak na televizi se mi zobrazí obraz, jako bych ho hodně nazoomoval a je vidět jenom část záběru. Jenom vršek. Asi se to dá taky někde nastavit, ale nemůžu najít kde. Zatím jsem našel jenom:
Menu/Nastavení/Obraz/Základní nastavení. Je tam položka Automatické rozlišení a bylo tam nastaveno - Zakázáno.
Zkoušel jsem tam dát položku - Jednoduché, nebo - Všechna rozlišení, ale bezvýsledně. Možná je potřeba změnit něco dalšího, ale bojím se abych si to nerozházel úplně. Proto bych chtěl poprosit, jestli by mi někdo poradil, co přesně a kde mám nastavit.
U toho napáleného DVD se jedná o nahrávku z videokamery v SD kvalitě.


Odpovědět

Zpět na „Odkaz na stažení Images a diskuze k Images“