KATHREIN USF910 SI/SW

Rady,návody a možná řešení.

Moderátor: 005jon

Odpovědět
olicomp
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 12 led 2011, 13:40

KATHREIN USF910 SI/SW

Příspěvek od olicomp »

Vážení přátelé.
Koupil jsem na zkoušku tohohle staříčkého krasavce - v podstatě úplně nového, zabaleného. Ale tím jsem skončil. V domění, že bude jednoduché ho flashnout na E2 a po přečtení asi stovky příspěvků a stažení nesčetně FW, jsem na tom strávil asi stovku hodin. Image xxxE2xxx.gz pro tento stroj jsem nahrál na flashku, dal do rootu, do různých adresářů (\kathrein , \kathreun\USF910....), spustil boot menu a vždy se stejným výsledkem - nenalezen adresář. Můžete prosím poradit, případně za nějakou úplatu přehrát?
Moc děkuju. S tím, co tam je, si neporadím. S E2 ano.


Uživatelský avatar
marsim21 Czech Republic
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1847
Registrován: 19 říj 2007, 18:38
Dal poděkování: 174 poděkování
Dostal poděkování: 261 poděkování

Re: KATHREIN USF910 SI/SW

Příspěvek od marsim21 »

S přijímačem nemám žádné zkušenosti.
U některých přijímačů se images musí předtím přejmenovat,aby jej přijímač viděl.Vyzkoušej, zda to není případ tohoto přijímače.
Další možnost images do tmp.Vyzkoušej pohledat, zda nenalezneš nějaké info,které by tě mohlo navést kde děláš chybu. :89:


Obrázek

Podpořte naše fórum finanční částkou. Stačí kliknout na tlačítko Donate a odeslat libovolnou částku.
:99: http://www.openboxforum.satdigitalne.cz :99:
:arrow:Panasonic TX-50CX700E , Panasonic TX-P42G30E
:arrow:Coolstream 4x DVB-S2 , Dreambox DM 900 UltraHD (1x dual DVB-S2) 1TB HDD , HD-BOX FS-9300 HD TWIN PVR 500GB HDD
:arrow:Wave Frontier T-90 II generace , Gibertiny 85AL Motor SG-2100BS , Famaval 85AL multifokus 23E,19E,13E
:arrow:Finder Dreamsky TSC-90 TRIO , SatFinder Openbox SF 20
:arrow: :57: Přístupové karty SkyLink 0D96 , FreeSat 0D97 :57:

Na SZ, které se netýkají ,,funkčnosti fóra,,již neodpovídám.Na dotazy ohledně sat. přijmu je vytvořeno fórum.
Kdo neumí používat tlačítko HLEDAT ,ten si nezaslouží odpověď.
Odpovědět

Zpět na „Různé satelitní přijímače.“