HDBOX REBORN nový Android s Kodi a Enigma 2 OpenPLI 09-2017

Odkaz na stažení firmware a diskuze k přijímači HD-BOX Reborn.

Moderátor: By.Bob

Odpovědět
Uživatelský avatar
ShaMan
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 653
Registrován: 17 lis 2008, 16:39
Dostal poděkování: 8 poděkování

HDBOX REBORN nový Android s Kodi a Enigma 2 OpenPLI 09-2017

Příspěvek od ShaMan »

Nové kompilace 09-2017
lze použít jako upgrade na dřívější firmware pro HD-BOX REBORN , nebo pro změnu na dualboot pro HD-BOX AND-II nejdříve aktualizovat Android !

http://www.sapro.cz/bigfiles/update_and ... 170822.zip
Android s Kodi a novější DVB aplikací pro satelit (na USB do root -nerozbalovat ! , dát do vypnutého boxu . Držet tlačítko Vol- na předním panelu zapnout box naskočí panáček a pak pomocí tlačítek na předním panelu zvolit upgrade a pak restartovat

Enigma 2 OpenPLI
http://www.sapro.cz/bigfiles/enigma2_op ... 170821.rar
Rozbalit na USB do root a dát do vypnutého boxu . Držet tlačítko (!) na předním panelu (kolečko uprostřed kolečka a zapnout box .
Po aktualizaci vytáhnout ze sítě a zapnout .

Muliboot : Přechod mezi oběma systémy po zapnutí ze Standby se na displeji krátce objeví "MENU" výběr Android (červení tlačítko ) nebo
Enigma 2 ) Modré tlačítko stlačit během doby kdy je zobrazeno MENU .

Přeji krásné zážitky s tímto přijímačem který má PRVOTŘÍDNÍ KVALITU OBRAZU a velké díky developerům !


Tam kde předevčírem znamená pozítří ...
Uživatelský avatar
MirZM
Nováček
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: 10 bře 2009, 23:47

Re: HDBOX REBORN nový Android s Kodi a Enigma 2 OpenPLI 09-2017

Příspěvek od MirZM »

Zdravim,

prosim je to mozne nahrat aj do Optiboxu Evo Xfinity alebo treba upravenu verziu?
Ak ano, viete prosim niekto poradit, kde sa da stiahnut upravena verzia pre Xfinity?

Dakujem


jasmin811 Bosnia & Herzegovina
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 26 lis 2017, 08:54

Re: HDBOX REBORN nový Android s Kodi a Enigma 2 OpenPLI 09-2017

Příspěvek od jasmin811 »

thank you very much. It works on xfinity android box flawesly :55:


Schmouddle
Nováček
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 16 lis 2011, 21:14

Re: HDBOX REBORN nový Android s Kodi a Enigma 2 OpenPLI 09-2017

Příspěvek od Schmouddle »

Ahoj,

podařilo se mi oživit AND-II XBMC a nainstalovat do něj výše uvedený image Reborn.

Všechno funguje, až na přehrávání videa, v případě většiny kontejnerů mkv nejde zvuk. A když jde, je to v angličtině a tlačítkem sound nelze změnit zvukovou stopu, protože ta možnost tam není.
Pochopil jsem, že o přehrávání se stará GStreamer, ale codecky v repository nejsou (nebo jsem je nenašel) a na netu jsem nikde nenašel žádný feed, kterým by se dal GStreamer oživit.
Když jsem chtěl nainstalovat VLC player, hodilo to chybu že v uložišti instalační soubor není.

Řešill to už někdo z P.T. satboxových mágů, aby případně poradil začátečníkovi, co linux fakt neumí? ;)

Díky moc


Odpovědět

Zpět na „Odkaz na firmware a diskuze k přijímači HD-BOX Reborn“