vypadavani obrazu

Flash FW Klasické CRT, LCD, Plazma. Sat. karty.Pc karty.a vše kolem.

Moderátor: 005jon

Odpovědět
paveloslav
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 14 srp 2012, 18:22

vypadavani obrazu

Příspěvek od paveloslav »

koupil jsem si televizi philips 42PFL5008K sesatelitnim tunerem a dokoupil jsem si cam smit ci+,stava se mi ze jednou za cas na sekundu vypadne obraz /zcerna obrazovka/a nebo bez preruseni obrazu vyjede hlaska ze program je kodovany.pred tim jsem mel showbox a ten to nedelal.mam neco nastavene spatne.dik za radu


smiko
Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 14 čer 2010, 23:33

Re: vypadavani obrazu

Příspěvek od smiko »

Do Philipsu ide NEOTION CAM Irdeto (modry)
http://www..............NEOTION CAM Irdeto SKYLINK Ready


Fialovy smith je pre Samsungy a LG


paveloslav
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 14 srp 2012, 18:22

Re: vypadavani obrazu

Příspěvek od paveloslav »

dik,v obchode kde jsem ho kupoval mi ho radi vymenily.problem ale zustal,ne uz tak casto ale cerna obrazovka sem tam problikne,je to zajimavy ct1 to nedela ale ct1 hd jo.nebude problem v sile signalu?na showboxu jsem mel silu signalu na 78 a kvalitu na 98 a na televizi mam 49 a 78.vim ze to mereni neni moc presny ale jako info to postacuje


Uživatelský avatar
marsim21 Czech Republic
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1847
Registrován: 19 říj 2007, 18:38
Dal poděkování: 174 poděkování
Dostal poděkování: 261 poděkování

Re: vypadavani obrazu

Příspěvek od marsim21 »

Je to jedna z pravděpodobných možností.Je všeobecně známé, že frekvence s HD programy, jsou náchylnější na kvalitu signálu. Začal bych správným nastavením paraboly.
Ještě doplním řídím posledním příspěvkem, který jsi napsal.Dle prvního příspěvku, bych také sázel na modul.Vzhledem,že proběhla výměna a stále přetrvává problém, bych začal u té paraboly. :89:
Je možné,že si spojuješ dva problémy v jeden.Modulem, jsi vyřešil jeden to je ten problém s občasným ,,kanál kódován,, a ta zaseknuti nebo chvilkové černá obrazovka může mít za následek špatně nastavena parabola,nebo model tv muže mít problém s určitou frekvencí.U tebe s 11934 V
DVB-S2/8PSK 27500 3/4.
Bylo by dobré zjistit, zda se jedná jen o tuto frekvenci či i na dalších HD frekvencích pozoruješ stejný problém.


Obrázek

Podpořte naše fórum finanční částkou. Stačí kliknout na tlačítko Donate a odeslat libovolnou částku.
:99: http://www.openboxforum.satdigitalne.cz :99:
:arrow:Panasonic TX-50CX700E , Panasonic TX-P42G30E
:arrow:Coolstream 4x DVB-S2 , Dreambox DM 900 UltraHD (1x dual DVB-S2) 1TB HDD , HD-BOX FS-9300 HD TWIN PVR 500GB HDD
:arrow:Wave Frontier T-90 II generace , Gibertiny 85AL Motor SG-2100BS , Famaval 85AL multifokus 23E,19E,13E
:arrow:Finder Dreamsky TSC-90 TRIO , SatFinder Openbox SF 20
:arrow: :57: Přístupové karty SkyLink 0D96 , FreeSat 0D97 :57:

Na SZ, které se netýkají ,,funkčnosti fóra,,již neodpovídám.Na dotazy ohledně sat. přijmu je vytvořeno fórum.
Kdo neumí používat tlačítko HLEDAT ,ten si nezaslouží odpověď.
paveloslav
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 14 srp 2012, 18:22

Re: vypadavani obrazu

Příspěvek od paveloslav »

dik,ostatni hd programy to nedelaji/nova hd,prima hd,ct4 hd/ a stava se do i u sd kanalech/joj a viasat exprorer/.zkusim postelovat parabolu.Zkousel jsem psat i do Philipsu a vyprdli se na me a ani mi nedpovedely


Uživatelský avatar
marsim21 Czech Republic
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1847
Registrován: 19 říj 2007, 18:38
Dal poděkování: 174 poděkování
Dostal poděkování: 261 poděkování

Re: vypadavani obrazu

Příspěvek od marsim21 »

jj tak začni tou parabolou.Nic jiného nezbývá, než přistoupit na vylučovací metodu.Další na řadě jsou veškeré spoje a vyzkoušet výměnu LNB snímače.


Obrázek

Podpořte naše fórum finanční částkou. Stačí kliknout na tlačítko Donate a odeslat libovolnou částku.
:99: http://www.openboxforum.satdigitalne.cz :99:
:arrow:Panasonic TX-50CX700E , Panasonic TX-P42G30E
:arrow:Coolstream 4x DVB-S2 , Dreambox DM 900 UltraHD (1x dual DVB-S2) 1TB HDD , HD-BOX FS-9300 HD TWIN PVR 500GB HDD
:arrow:Wave Frontier T-90 II generace , Gibertiny 85AL Motor SG-2100BS , Famaval 85AL multifokus 23E,19E,13E
:arrow:Finder Dreamsky TSC-90 TRIO , SatFinder Openbox SF 20
:arrow: :57: Přístupové karty SkyLink 0D96 , FreeSat 0D97 :57:

Na SZ, které se netýkají ,,funkčnosti fóra,,již neodpovídám.Na dotazy ohledně sat. přijmu je vytvořeno fórum.
Kdo neumí používat tlačítko HLEDAT ,ten si nezaslouží odpověď.
Odpovědět

Zpět na „CAM Moduly, Tv, Pc a Sat.Karty“