Ubdate Firmware VU+ uno 4K SE

Diskuze k přijímači VU+ Uno 4KSE

Moderátor: vusolo2

Odpovědět
Kaiman Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: 17 úno 2018, 11:16
Dal poděkování: 1 poděkování

Ubdate Firmware VU+ uno 4K SE

Příspěvek od Kaiman »

Čaute. Potrebujem radu. Dnes som si kúpil VU+ uno 4K SE Prijímač má S2X tuner ale v nastaveniach ho vidím len ako S2. Info od predajcu mám že musím ubdatovať najprv firmware v ktorom je podpora S2X ale nepodarilo sa mi nájsť pre tento prijímač ani postup ani konkrétny firmware. Ak to niekto už robil a pozná kde to stiahnuť a ako postuppovať budem rád za každú radu.


VU+ Uno4Kse, Octagon SF8008, Formuler F4 Turbo, Cryptobox 650HD, Cryptobox 700HD
Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: Ubdate Firmware VU+ uno 4K SE

Příspěvek od efendy55 »

ked nahráš komplet nové image tak tam už máš aj najnovšie drivre ..... alebo online aktualizácia ... pred tým samozrejme všetko potrebné zálohovať .... prečítať si návod , alebo hladať na nete .... tam to určite nájdeš ... :89:
hm ..... a prečo ti to vlastne nerobil predajca .... ved si mu za neho zaplatil .... :51:


Všetko4K,Linux E2
Kaiman Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: 17 úno 2018, 11:16
Dal poděkování: 1 poděkování

Re: Ubdate Firmware VU+ uno 4K SE

Příspěvek od Kaiman »

No stále mi to ukazuje že tam je S2 tuner aj po nahratí Image momentálne Open ATV. Ale mne bolo povedané že firmware sa flesuje inak a je to niečo iné ako image. Tak ja teda neviem..... :(


VU+ Uno4Kse, Octagon SF8008, Formuler F4 Turbo, Cryptobox 650HD, Cryptobox 700HD
Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: Ubdate Firmware VU+ uno 4K SE

Příspěvek od efendy55 »

drivre musíš pohladať na nete pre tvoj box a cez ftp do príslušných adresárov poslať do boxu tvrdý reštart a hotovo , alebo kompletka tam už máš všetko čo požaduješ a máš istotu ....... :46: ale to je asi nad tvoje možnosti .... musíš sa bud učiť sám alebo zaniesť box niekomu kto to vie .... :87: ináč ti nepomôže ani svätená voda ...... :D


Všetko4K,Linux E2
Odpovědět

Zpět na „Diskuze k přijímači VU+ Uno 4KSE“