Zgemma H7S v orientačních číslech

Diskuze pro přijímač Zgemma H7S Triple Tuner 4k UHD.
Odpovědět
Uživatelský avatar
marsim21 Czech Republic
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1847
Registrován: 19 říj 2007, 18:38
Dal poděkování: 174 poděkování
Dostal poděkování: 261 poděkování

Zgemma H7S v orientačních číslech

Příspěvek od marsim21 »

Setkávám se s častými dotazy, jak je Zgemma H7S rychlá a svižná.Provedl jsem drobná měření,aby jsem zodpověděl dotazy uživatelům.
Je jasné,že se jedná o přibližné orientační údaje,které se vždy budou lišit dle konfigurace přijímače.Dle použitého Image množství pluginů a jiných aspektů ovlivňujících chod přijímače.
Možná se někomu tyto data měření bude zdát banální , ale mě odpadne odpovídat na Sz na toto téma.
Do přijímače jsem nahrál Image Open ATv ver. 6,2
Snažil jsem se nainstalovat co nejvíce běžně používaných oblíbených Pluginů,aby přijímač měl co šrotovat.
Pluginy:
HBBTv
Archivy Cz/Sk
Media Portál
CSFD Filmová databáze
Web Admin
VLC Video Player
Weather Plugin
YouTube
Softcam
Skin Metrix
Nahrané a nastavené Picony programů

Tak a ted odpovědi na vaše dotazy. Ještě jednou zdůrazňuji,že se jedná orientační měření a může se lišit různou konfigurací přijímače.
V režimu sledování Tv na HD programech se elektrická spotřeba přijímače pohybovala mezi 11,7 W až 12,1 W tuto hodnotu po dobu měření ani jednou Zgemma nepřekročila.
V režimu standby mode se elektrická spotřeba přijímače pohybovala mezi 5,5 W až 5,8 W.
Přepínání a dekódování programů do 2 vteřin.Volné programy nabíhají okamžitě což je cirka 1 vteřina. :87:
Při restartu celého přijímače.
Přijímač naběhne v rozmezí do 56 vteřin a k prvnímu dekódování programu dojde do 62 vteřin.
Restart Gui (Enigmy2)
Přijímač naběhne v rozmezí do 12 vteřin a k prvnímu dekódování programu dojde do 18 vteřin.

Snad jsem základní informace, které vás nejvíce zajímali zapověděl. :89:


Obrázek

Podpořte naše fórum finanční částkou. Stačí kliknout na tlačítko Donate a odeslat libovolnou částku.
:99: http://www.openboxforum.satdigitalne.cz :99:
:arrow:Panasonic TX-50CX700E , Panasonic TX-P42G30E
:arrow:Coolstream 4x DVB-S2 , Dreambox DM 900 UltraHD (1x dual DVB-S2) 1TB HDD , HD-BOX FS-9300 HD TWIN PVR 500GB HDD
:arrow:Wave Frontier T-90 II generace , Gibertiny 85AL Motor SG-2100BS , Famaval 85AL multifokus 23E,19E,13E
:arrow:Finder Dreamsky TSC-90 TRIO , SatFinder Openbox SF 20
:arrow: :57: Přístupové karty SkyLink 0D96 , FreeSat 0D97 :57:

Na SZ, které se netýkají ,,funkčnosti fóra,,již neodpovídám.Na dotazy ohledně sat. přijmu je vytvořeno fórum.
Kdo neumí používat tlačítko HLEDAT ,ten si nezaslouží odpověď.
Odpovědět

Zpět na „Diskuze Zgemma H7S Triple Tuner 4k UHD“