DVB-T

Nastavení a vše kolem Azboxu HD.

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

Odpovědět
Uživatelský avatar
nafta
Nováček
Nováček
Příspěvky: 98
Registrován: 21 čer 2009, 20:37

DVB-T

Příspěvek od nafta »

Máte s tím někdo zkušenosti na HD Premium? Jaký plugin používáte? (Už delší dobu se nemůžu dostat na islaremota.com/azp) Děkuji za váš čas


sf8008, STRTUP_1 (eMMC slot 1), 6.4 (26.dubna 2021), 4.4.35
tuti
Nováček
Nováček
Příspěvky: 27
Registrován: 27 dub 2009, 22:32

Re: DVB-T

Příspěvek od tuti »

Mám zkušenosti na Elite. Nevím, s čím máš problém, nebo na co se ptáš. Používal jsem DVB-T tuner jako doplňek ke standardnímu S2 na origo sw a teď i na E2 a vše fungovalo a funguje bez problémů. Žádný plugin potřeba není. Přepínání programů je trochu rychlejší než na satelitu, ale nevím, jestli to není jenom absencí kódování...


AzBox HD Elite E2 RSI 1.6, DVB-S2 + DVB-T, motor SG-2100 USALS
Uživatelský avatar
nafta
Nováček
Nováček
Příspěvky: 98
Registrován: 21 čer 2009, 20:37

Re: DVB-T

Příspěvek od nafta »

No já vůbec nevím jak a čím to spustit. HD Premium by to měl mít v sobě, ale moc jsem se tu o tom nedočetl. Začali mi tu v dvb-t vysílat poláci, ale v mpeg4 a to moje tv neumí. Tak to chci zkusit.


sf8008, STRTUP_1 (eMMC slot 1), 6.4 (26.dubna 2021), 4.4.35
tuti
Nováček
Nováček
Příspěvky: 27
Registrován: 27 dub 2009, 22:32

Re: DVB-T

Příspěvek od tuti »

Už tomu trochu rozumím - takže na příjem DVB-T musíš mít v příjmači další tuner. Standardně byly Elite i Premium dodávány s jedním DVB-S2 tunerem a jedním volným slotem pro další S2, T nebo C tuner, který se dokupuje zvlášť. Po jeho instalaci máš možnost zvolit tento tuner pro hledání programů. Programy jsou pak normálně rozdělené podle typu tuneru, ale do favoritního seznamu je můžeš klidně namíchat a box automaticky přepíná mezi tunery podle toho, kde je který program naladěný. Co proti původním proklamacím nefunguje je souběžné používání obou tunerů (nahrávání) - tady je bohužel HW omezení jednoho z čipů v boxu.


AzBox HD Elite E2 RSI 1.6, DVB-S2 + DVB-T, motor SG-2100 USALS
Uživatelský avatar
nafta
Nováček
Nováček
Příspěvky: 98
Registrován: 21 čer 2009, 20:37

Re: DVB-T

Příspěvek od nafta »

Fajn - dík


sf8008, STRTUP_1 (eMMC slot 1), 6.4 (26.dubna 2021), 4.4.35
Odpovědět

Zpět na „AzBox HD diskuze“