Titulkovač

Nastavení a vše kolem Azboxu HD.

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

Odpovědět
tykadlo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 27 úno 2009, 22:42

Titulkovač

Příspěvek od tykadlo »

I přestože mi Box nepřijímá z antény - viz můj předchozí příspěvek - zkoušel jsem s ním přehrávat filmy ve formátech .avi, kde je možno zobrazit i titulky, měnit jejich velikost a polohu (ale čeština na ních zatím není 100%) a .ts, které mám nahrané z mého IP Boxu 250S PVR. Neboli pokud mi prodejce v pondělí box vymění, tak si k němu dokoupím USB disk a tyhle starší nahrávky si překopíruju a v pohodě se na ně budu dívat.
Jo a ty filmy jsem zkusil pouštět z připojené USB čtečky a SD katrty :-)

Ale hlavně jsem se někde na satpim dočetl, že by měl na AZ Box existovat titulkovač, něco jako je Drtič u IPBoxu nebo Dreamu. Víte tu někdo o tom???


fyzik
Nováček
Nováček
Příspěvky: 160
Registrován: 21 úno 2009, 21:57

Re: Titulkovač

Příspěvek od fyzik »

zatial este nie su ani potrebnesie veci ako titulkovac.... Fakt toto je nateraz v rebricku prioit niekde velmi hlboko


cslu
Nováček
Nováček
Příspěvky: 52
Registrován: 04 pro 2008, 10:02

Re: Titulkovač

Příspěvek od cslu »

tykadlo píše:I přestože mi Box nepřijímá z antény - viz můj předchozí příspěvek - zkoušel jsem s ním přehrávat filmy ve formátech .avi, kde je možno zobrazit i titulky, měnit jejich velikost a polohu (ale čeština na ních zatím není 100%) a .ts, které mám nahrané z mého IP Boxu 250S PVR. Neboli pokud mi prodejce v pondělí box vymění, tak si k němu dokoupím USB disk a tyhle starší nahrávky si překopíruju a v pohodě se na ně budu dívat.
Jo a ty filmy jsem zkusil pouštět z připojené USB čtečky a SD katrty :-)

Ale hlavně jsem se někde na satpim dočetl, že by měl na AZ Box existovat titulkovač, něco jako je Drtič u IPBoxu nebo Dreamu. Víte tu někdo o tom???
titulky si pojmenuj jako film a pokud je máš ve správném formátu a kodování tak se zobrazují správně a pokud si zmáčneš při přehrávání tlač.menu - titulky ,tam máš vše co potřebuješ.


tykadlo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 27 úno 2009, 22:42

Re: Titulkovač

Příspěvek od tykadlo »

no to já tam přece taky píšu..... mě se jedná o to, že když na satu koukám na film v řeči, který moc nerozumim, tak si k tomu s netu stáhnu titulky a pomocí pluginu (u IP Boxu se jmenuje Drtič) si je tam vložim (a taky měním velikost, barvu, stínování, umístění, synchronizaci....). Těším se, že to na AZBoxu taky jednou pojede :87:


Odpovědět

Zpět na „AzBox HD diskuze“