Domovské fórum pre AZ HD

Nastavení a vše kolem Azboxu HD.

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od dempsey »

Pre lepší kontakt s majiteľmi AZ HD sa vytvára fórum ktoré budú priamo čítať vývojári bez nejakých sprostredkovaní.

Dúfam že sa zlepší interaktivita a zrýchli vývoj .

http://www.azbox.com/forum/


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
whiteman
Nováček
Nováček
Příspěvky: 108
Registrován: 15 čer 2009, 20:32

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od whiteman »

Možná by bylo dobré, pokud je zde na fóru někdo přímo v kontaktu s vývojáři a vládne dobrou angličtinou, tak dávat jednou za čas (týdně?) nějaký výtah z tohoto fóra - buglist&wishlist a posílat to přímo ke zdroji :)


Benny
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 206
Registrován: 29 dub 2009, 20:19
Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od Benny »

Tak sleduje jejich forum a predevcirem nahodili nejakej template. Prijde mi ale ze s forem asi cekaji na prvni neBeta firmware a pak jej spusti. Otazkou je ale kdy to bude a jestli se ten fw bude vubec nejak lisit od tech Beta protoze zmeny co v nich delaji mi prijdou naprosto nepodstatne. Ja si sat kupoval napriklad kvuli Sigme a moznosti prehravat mkv. Mediaplayer je ale v zalostnem stavu a zadne zmeny uz se hodne dlouho nekonaly. Pritom si myslim ze nejaky timeseek neni az zas tak narocnou veci ktera by byla nerealizovatelna. Kdyz si vezmu jak vypadal PCH kdyz prisel na trh tak maji jeste hodne co dohanet po strance webovych aplikaci a prehravani medii. O rychlosti site a ostatnich sitovych aplikaci uz radsi ani nemluvim .....

Docela zacinam ztracet optimismus


AZbox HD Premium-HDD WD GP 1TB, SATA2 IntelliPower, 32MB (WD10EADS); ABIpbox 200s (Enigma); Maximum E-85 multifocus; 3x Diavolo Twin 0,1dB (19,2E-23,5E-1W);LCD SONY-KDL 32W4000; Reciever - SONY STR-DE497;PCH A-100, HTPC
Uživatelský avatar
monkus Slovakia
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1289
Registrován: 05 kvě 2009, 14:41
Dal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od monkus »

od 1.8. ma cely projekt zobrat novy sef programator, takze dajme mu cas. ja som si na az hd celkom zvykol :-)


dreambox dm-800 hd se, dm-525 hd
Uživatelský avatar
hitman222
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 447
Registrován: 26 čer 2009, 09:23

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od hitman222 »

Jak se dá zaregistrovat? Nemůžu to nikde najít. :115:


Dream800 HDse_OpenPli
Vu+Solo2_OpenPli
Cloud-ibox3_OpenPli
Dreambox 7020,Dreambox 500
Samsung UE46ES8000
A-DATA NH92 Slim HDD 2.5" 320GB - modrý (blue), 12mm, USB2.0, 5400ot, ANH92-320GU-RBL,
motor SG2100(SKY Link)
Uživatelský avatar
monkus Slovakia
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1289
Registrován: 05 kvě 2009, 14:41
Dal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od monkus »

zatial asi nikde, musis pockat


dreambox dm-800 hd se, dm-525 hd
Uživatelský avatar
libco
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 370
Registrován: 08 črc 2009, 15:34

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od libco »

monkus píše:od 1.8. ma cely projekt zobrat novy sef programator, takze dajme mu cas. ja som si na az hd celkom zvykol :-)
Myslíš, že je už po dovolenke? Som zvedavý s čím novým príde. :) :roll:
BTW, na každý box si zvyknem až vtedy, keď mi manželka nebude šomrať, že niečo nefunguje. :15:
A vlastne nie je náročná, chce len pozerať, prepínať, prečítať EPG (slabšie vidí, tak s mravcami má problém) na nejaký čas dopredu a vypnúť box jedným tlačítkom tak, aby prestal hučať. :D


ICQ 563 123 279
ocino
Nováček
Nováček
Příspěvky: 22
Registrován: 08 kvě 2009, 14:46

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od ocino »

sväta pravda potvrdzujem !


Uživatelský avatar
monkus Slovakia
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1289
Registrován: 05 kvě 2009, 14:41
Dal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od monkus »

nepredpokladam, ze za mesiac sa nieco vyrazne zmeni ....


dreambox dm-800 hd se, dm-525 hd
jc.jaroslav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 239
Registrován: 20 úno 2009, 18:58

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od jc.jaroslav »

monkus píše:nepredpokladam, ze za mesiac sa nieco vyrazne zmeni ....
Bylo na čase něco s programátorským týmem udělat, pokud by změny šly stejným tempem jako za poslední půlrok, tak bychom se slibovaných vlastností dočkali za několik let.


AZ BOX HD ELITE, SKYLINK ICE Irdeto, 4*LNB 23.5E, 19.5E,13E,1W
Uživatelský avatar
visper
Odborník
Odborník
Příspěvky: 2192
Registrován: 23 dub 2009, 13:50
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od visper »

jc.jaroslav píše:
monkus píše:nepredpokladam, ze za mesiac sa nieco vyrazne zmeni ....
Bylo na čase něco s programátorským týmem udělat, pokud by změny šly stejným tempem jako za poslední půlrok, tak bychom se slibovaných vlastností dočkali za několik let.
Tak jsou dvě možnosti: Pustit se do toho sami pokud na to máme (já určitě ne), nebo začít dělat Azboxu dobrou reklamu, tím pádem se prodá více kusů a bude víc peněz na zaplacení dobrých programátorů (pokud to někdo nevytuneluje) :28:
Ale já bych si koupil tento stroj znova i kdybych věděl že už se nebude dál vylepšovat. Není na světě jiná náhrada. Kdybych si koupil DM800, tak bych k tomu nutně potřeboval Popcorn nebo jiný MM player a přišlo by mne to přesně na dvojnásobek a víc místa, víc kabelů a dva dálkáče. Kdybych si koupil HTPC tak je to minimálně trojnásobek a spotřeba 100W.


Azbox Premium--- Enigma 2---Seagate Pipeline 500GB---motor SG2100
jc.jaroslav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 239
Registrován: 20 úno 2009, 18:58

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od jc.jaroslav »

visper píše:
jc.jaroslav píše:
monkus píše:nepredpokladam, ze za mesiac sa nieco vyrazne zmeni ....
Bylo na čase něco s programátorským týmem udělat, pokud by změny šly stejným tempem jako za poslední půlrok, tak bychom se slibovaných vlastností dočkali za několik let.
Tak jsou dvě možnosti: Pustit se do toho sami pokud na to máme (já určitě ne), nebo začít dělat Azboxu dobrou reklamu, tím pádem se prodá více kusů a bude víc peněz na zaplacení dobrých programátorů (pokud to někdo nevytuneluje) :28:
Ale já bych si koupil tento stroj znova i kdybych věděl že už se nebude dál vylepšovat. Není na světě jiná náhrada. Kdybych si koupil DM800, tak bych k tomu nutně potřeboval Popcorn nebo jiný MM player a přišlo by mne to přesně na dvojnásobek a víc místa, víc kabelů a dva dálkáče. Kdybych si koupil HTPC tak je to minimálně trojnásobek a spotřeba 100W.
HTPC spotřeba 100 W :-) - nepřeháněj to potřebuješ dělo na paření her?, Ale máš pravdu, že za tu cenu je AZ BOX slušná mašinka. Chybí dořešit alespoň downscaling fotografií, rychlejší síť (ze sítě se přehrávat filmy nedají) dodělat přetáčení filmů, podporu nějakých video formátů, podporu USB klávesnice a už by se to dalo prodávat jinak než na testování, aby byly prášule na další vývoj.


AZ BOX HD ELITE, SKYLINK ICE Irdeto, 4*LNB 23.5E, 19.5E,13E,1W
Uživatelský avatar
libco
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 370
Registrován: 08 črc 2009, 15:34

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od libco »

jc.jaroslav píše: .... rychlejší síť (ze sítě se přehrávat filmy nedají)
Jednu z mála vecí, ktorú som testol bolo prehrávanie po domácej sieti, zdroj PC (zložka aj DVD mechanika) a to išlo v pohode. Takže rýchlosť siete je myslím OK.


ICQ 563 123 279
jc.jaroslav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 239
Registrován: 20 úno 2009, 18:58

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od jc.jaroslav »

libco píše:
jc.jaroslav píše: .... rychlejší síť (ze sítě se přehrávat filmy nedají)
Jednu z mála vecí, ktorú som testol bolo prehrávanie po domácej sieti, zdroj PC (zložka aj DVD mechanika) a to išlo v pohode. Takže rýchlosť siete je myslím OK.
Přehrávání DIVx a dvd ano, ale řešíme HD filmy - stáhni si třeba Home, stojí za to. Tam je nutné disk připojit přes USB, po síti se obraz zastavuje.


AZ BOX HD ELITE, SKYLINK ICE Irdeto, 4*LNB 23.5E, 19.5E,13E,1W
Parez
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 25 dub 2009, 23:42

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od Parez »

monkus píše:nepredpokladam, ze za mesiac sa nieco vyrazne zmeni ....

...Chybí dořešit alespoň downscaling fotografií, rychlejší síť (ze sítě se přehrávat filmy nedají) dodělat přetáčení filmů, podporu nějakých video formátů, podporu USB klávesnice a už by se to dalo prodávat jinak než na testování, aby byly prášule na další vývoj.
Mě by pro začátek stačilo aby fungovala základní funkce dvoutunerovýho STB - čili zprovoznit dva nezávislé tunery DVB-S a tím pádem aby se při nahrávání dalo koukat na jinej kanál nejen v rámci jednoho TP. Skoro po půl roce se to zřejmě stále nepodařilo a v tom případě takovýhle železo dost ztrácí na významu, což je škoda...


Odpovědět

Zpět na „AzBox HD diskuze“