Domovské fórum pre AZ HD

Nastavení a vše kolem Azboxu HD.

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

Uživatelský avatar
monkus Slovakia
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1289
Registrován: 05 kvě 2009, 14:41
Dal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od monkus »

Update: Registrovat sa uz DA!

Your account has been created. However, this board requires account activation by the administrator group. An e-mail has been sent to them and you will be informed when your account has been activated.


dreambox dm-800 hd se, dm-525 hd
Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od dempsey »

Tiež som si včera vytvoril účet, ale aktivuje ho administrátor takže treba čakať na neho.
Je možné že nebude aktivovaný každý kto sa regne...


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
jc.jaroslav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 239
Registrován: 20 úno 2009, 18:58

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od jc.jaroslav »

Parez píše:
monkus píše:nepredpokladam, ze za mesiac sa nieco vyrazne zmeni ....

...Chybí dořešit alespoň downscaling fotografií, rychlejší síť (ze sítě se přehrávat filmy nedají) dodělat přetáčení filmů, podporu nějakých video formátů, podporu USB klávesnice a už by se to dalo prodávat jinak než na testování, aby byly prášule na další vývoj.
Mě by pro začátek stačilo aby fungovala základní funkce dvoutunerovýho STB - čili zprovoznit dva nezávislé tunery DVB-S a tím pádem aby se při nahrávání dalo koukat na jinej kanál nejen v rámci jednoho TP. Skoro po půl roce se to zřejmě stále nepodařilo a v tom případě takovýhle železo dost ztrácí na významu, což je škoda...
Mně by pro začátek stačilo, kdyby to umělo zobrazit fotky ve vyšším rozlišení - včera jsem se rozčílil, když jsem testoval levnej dvb t settopbox gogen z euronicsu za 999 Kč - přehrál všechny divx a fotky co mám na disku - dokonce je uměl otáčet, přiblížit, prolínat,.. Snad další firmware. :51:


AZ BOX HD ELITE, SKYLINK ICE Irdeto, 4*LNB 23.5E, 19.5E,13E,1W
Benny
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 206
Registrován: 29 dub 2009, 20:19
Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od Benny »

Prispevku na foru pribyva a registraci stale stejne. Myslim si ze cekaji na vydani dalsiho fw.


AZbox HD Premium-HDD WD GP 1TB, SATA2 IntelliPower, 32MB (WD10EADS); ABIpbox 200s (Enigma); Maximum E-85 multifocus; 3x Diavolo Twin 0,1dB (19,2E-23,5E-1W);LCD SONY-KDL 32W4000; Reciever - SONY STR-DE497;PCH A-100, HTPC
Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od dempsey »

Vývoj ide dopredu a fw sa tiež vydávajú. Nezverejňujú sa však z preventívnych dôvodov.
Zrovna dnes bol jeden zverejnený na niektorých stránkach. S týmto sa však nejako nestotožňujem, preto že to zrejme len môže vyvolať zbytočné nálady...


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
Uživatelský avatar
monkus Slovakia
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1289
Registrován: 05 kvě 2009, 14:41
Dal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od monkus »

myslim, ze pre uzivatelov je dolezite info, ze fw vychadzaju, aj ked sa nie vsetky verzie verejne publikuju. inak by bol pocit, ze sa naozaj nic nevyvija ...


dreambox dm-800 hd se, dm-525 hd
bibibo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 181
Registrován: 22 dub 2009, 12:42

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od bibibo »

monkus píše:myslim, ze pre uzivatelov je dolezite info, ze fw vychadzaju, aj ked sa nie vsetky verzie verejne publikuju. inak by bol pocit, ze sa naozaj nic nevyvija ...
Máš pravdu monkus. Som rád, že niekto je aj na strane nervóznych užívateľov.


AzBox HD Premium + 1TB HDD, AB IPBox 400 firmware Slon6 + 160 GB HDD, SG2100.
whisky
Nováček
Nováček
Příspěvky: 86
Registrován: 20 srp 2009, 19:23
Bydliště: třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od whisky »

dobre ze se na FW pracuje, pro nas mene zkusene a "nervozni" majitele je to velke plus. jeste by se hodil nejaky podrobny navod k obsluze, jak co nastavit, krok za krokem, protoze casove, hledat a vylepsovat azbox, je proste pro me nerealny... doufam, ze se to, co jsem si myslel ze pujde na azboxu vylepsi a pujde, jinak budu zklamany a budu nucen se podivat po nejakym jinym zarizeni, nebo kombinaci vice zarizenich, ne li htpc...ale nadeje umira posledni :)


Ferguson Ariva 200 HD (Skylink)
ext 1TB HDD + Finlux 82cm 16:9 + Yamaha reciever + repro 5.1
Uživatelský avatar
panborat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 226
Registrován: 28 kvě 2009, 16:55

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od panborat »

... ale se nám to tady pěkně (ale zbytečně) diskutuje. Někdo nadává a jiný je optimista. A na oficiální fórum přístup raději neumožní... Nevím jestli někdo dělal někdy v projektovém týmu ... každý projekt (včetně výroby FW) má pevně danný projektový plán a ten má jasně definované milníky a ty mají termíny. A ty termíny jsou včetně časové rezervy a každé přešvihnutí je vážný problém. Obávám se, že v případě AZB o žádné projektové řízení nejde a lepí se to někde v garáži na koleně ... a to je průšvih!. Takže nebuďte příliš velcí optimisté. V Číně bouchají kusy a v Portugalsku je parta zhulených studentíků, kteří se snaží něco splácat. Od verze 2371 žádný posun, takže se pomalu ale jistě začímám řadit mezi mezi trudomyslné :42:


AZB Elite/ext.A-Data250GB/fw rti 1.6.0 /Skylink/Panasonic TH-42PX80E/DO Logitech 515
Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od dempsey »

Píšeš hlúposti...


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
Uživatelský avatar
panborat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 226
Registrován: 28 kvě 2009, 16:55

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od panborat »

Dotaz na moderátory a admina: máte vazbu na vývojový tým AZB, nebo s nimi nemáte lautr nic společného? Říkal jsem si, že by to chtělo eskalovat někam výš a dál. Já bych i eskaloval ale nevím kam :) Díky


AZB Elite/ext.A-Data250GB/fw rti 1.6.0 /Skylink/Panasonic TH-42PX80E/DO Logitech 515
Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od dempsey »

Väzby máme , ale naozaj neviem čo tým sleduješ :)


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
Uživatelský avatar
monkus Slovakia
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1289
Registrován: 05 kvě 2009, 14:41
Dal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od monkus »

su dve moznosti:

- nadavat na box ...
- trosku mu pomoct svojou troskou :-)

ja osobne volim moznost cislo 2. nie preto, ze by som si nemohol kupit lepsi, drahsi pristroj (pripadne na kazdu cinnost iny), ale preto, ze som ho uz raz kupil, tak nemozem doma priznat, ze som kupil nieco nie celkom funkcne :-)

z profesionalne zivota mam jeden citat:
not a bug, just a feature! :-)


dreambox dm-800 hd se, dm-525 hd
Beam Czech Republic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 443
Registrován: 15 bře 2009, 12:09

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od Beam »

monkus píše: z profesionalne zivota mam jeden citat:
not a bug, just a feature! :-)
amen..


AzBox HD Premium (R3/4 = 330) fw. E2 OpenRSI 3.0, Samsung 750 GB, (23.5E+19.2E)+0.8W+SG2100
Skylink KOMPLET ICE, plugins: CCcam k OSCAMu
whisky
Nováček
Nováček
Příspěvky: 86
Registrován: 20 srp 2009, 19:23
Bydliště: třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od whisky »

nadeje umrela, sem ho vratil, prihodim a koupim vantage nebo nejakej dreambox...chapu, dkyby fungovalo vse jak ma, je to stroj k nezaplaceni, ale takhle nemam cas ani nervy...cus


Ferguson Ariva 200 HD (Skylink)
ext 1TB HDD + Finlux 82cm 16:9 + Yamaha reciever + repro 5.1
Odpovědět

Zpět na „AzBox HD diskuze“