Domovské fórum pre AZ HD

Nastavení a vše kolem Azboxu HD.

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

Benny
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 206
Registrován: 29 dub 2009, 20:19
Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od Benny »

Asi uz o tom urcite vite ale nikde jsem to tu nenasel :) forum na axbox.com uz funguje a podarilo se mi i uspesne zaregistrovat a mam aktivovany ucet.


AZbox HD Premium-HDD WD GP 1TB, SATA2 IntelliPower, 32MB (WD10EADS); ABIpbox 200s (Enigma); Maximum E-85 multifocus; 3x Diavolo Twin 0,1dB (19,2E-23,5E-1W);LCD SONY-KDL 32W4000; Reciever - SONY STR-DE497;PCH A-100, HTPC
Uživatelský avatar
shibal
Mazák
Mazák
Příspěvky: 975
Registrován: 19 čer 2009, 17:37
Bydliště: okr.Vsetín

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od shibal »

Jo, a taky je tam v jednom topiku následující obrázek. Berte to jako zbožné přání uživatelů, nebo jako indicii, že se (snad) konečně dočkáme.

..jen doufám, že tím nešířím poplašnou zprávu, je to nejspíš jen grafika.....
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


AZBoxHD Premium (fw4890),interní HDD:SAMSUNG SpinPoint EcoGreenF2 500GB
SkylinkStandard,newcs+mgcamd+(#multicas), ToroidT90(28.2+23.5+19.2+13+9+5+1W),LNB:GI-202+Edision SL-5
TV:Panasonic P37X10Y, Hi-fi:SONY MHC-S7AV, DVD:Ferguson D-880HX
romanko4
Nováček
Nováček
Příspěvky: 42
Registrován: 01 dub 2009, 19:17

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od romanko4 »

dufam ze nemyslis ten skin :)) :)) :)) ale to ciselko 1.0.0, to uz by fakt potesilo :89:


AZBOX HD Premium + Hitachi HDD 500GB, Dreamsky 7500, 2x Openbox 810, motor, 85 AL + multifeed, SAMSUNG PS50B550
Uživatelský avatar
jojika
Nováček
Nováček
Příspěvky: 66
Registrován: 06 čer 2009, 14:36

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od jojika »

osobne si myslim, ze je dolezita funkcnost pristroja a nie cislo, ja som momentalne spokojnym uzivatelom :87:


Az Box HD Elite DVB-S2+DVB-T, E2 PLI 2.1+CCCAM 2.3.0, Sony KDL40D3000, Skylink ICE-výmena, ext. HDD Verbatim 1,5TB eSata + USB, PC+WIN XP, LAN (kabel), TP-Link 8961NB
Uživatelský avatar
shibal
Mazák
Mazák
Příspěvky: 975
Registrován: 19 čer 2009, 17:37
Bydliště: okr.Vsetín

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od shibal »

SAMOZŘEJMĚ že to číslo :) , ale vím že to mohli "pichnout" všude.
A taky je jasne ,že jen o tom čísle to není.
Chtěl jsem vás jen potěšit :55:

PS: ale i ten skin je pěkný :31:


AZBoxHD Premium (fw4890),interní HDD:SAMSUNG SpinPoint EcoGreenF2 500GB
SkylinkStandard,newcs+mgcamd+(#multicas), ToroidT90(28.2+23.5+19.2+13+9+5+1W),LNB:GI-202+Edision SL-5
TV:Panasonic P37X10Y, Hi-fi:SONY MHC-S7AV, DVD:Ferguson D-880HX
whiteman
Nováček
Nováček
Příspěvky: 108
Registrován: 15 čer 2009, 20:32

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od whiteman »

Však ten skin máš ke stažení i tady na fóru, jen bez té číslice 1.0.0 :)


kadlu
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 24 říj 2009, 15:33

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od kadlu »

jojika píše:osobne si myslim, ze je dolezita funkcnost pristroja a nie cislo, ja som momentalne spokojnym uzivatelom :87:
Ahoj!

Si spokojny a nechyba Ti multitasking? Ja mam Premium combo a nemozem sa srovnat s tym, ze nie som schopny napr. nahravat a pritom pozerat iny pgm (na druhom TP), alebo nahravat TV a pritom si pustat MP3, alebo nahravat TV a zaroven si prehravat nieco zo zaznamu napr. z USB, LAN, HD!!

Ked som prvy poziadavok na multitasking (v ramci jednoho tunera) narazil v 4/2009, bude v tom nieco viac - napr. nevhodne ovladace HW, ktore to neumoznuju. Zatial som nebol schopny nic blizsieho zistit a preto uvazujem o vraceni pristroja!


Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od dempsey »

kadlu

Ja naozaj neviem akú úlohu plní Tvoja poznámka o vrátení prijímača.
Je tu niekto koho by to malo zaujímať ? Prosím vysvetli to a ber do úvahy, že my Ti do fw prijímača Multitasking nenašroubujeme. / myslím že Ti ho ani nikto v nejakej reklame nesluboval - čo ale neznamená že sa niekedy objaví /

Čakám na odpoveď


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
Uživatelský avatar
monkus Slovakia
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1289
Registrován: 05 kvě 2009, 14:41
Dal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od monkus »

a hlavne, taku blbost napisat, ze multitasking je otazkou hw drivrov, som uz dlho nepocul :-)


dreambox dm-800 hd se, dm-525 hd
Uživatelský avatar
jojika
Nováček
Nováček
Příspěvky: 66
Registrován: 06 čer 2009, 14:36

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od jojika »

kadlu píše:
jojika píše:osobne si myslim, ze je dolezita funkcnost pristroja a nie cislo, ja som momentalne spokojnym uzivatelom :87:
Ahoj!

Si spokojny a nechyba Ti multitasking? Ja mam Premium combo a nemozem sa srovnat s tym, ze nie som schopny napr. nahravat a pritom pozerat iny pgm (na druhom TP), alebo nahravat TV a pritom si pustat MP3, alebo nahravat TV a zaroven si prehravat nieco zo zaznamu napr. z USB, LAN, HD!!

Ked som prvy poziadavok na multitasking (v ramci jednoho tunera) narazil v 4/2009, bude v tom nieco viac - napr. nevhodne ovladace HW, ktore to neumoznuju. Zatial som nebol schopny nic blizsieho zistit a preto uvazujem o vraceni pristroja!
ano, som. Pokial bude fw. beta, tak sa pristroj testuje, ja som vedel (skor iba tusil, pretoze iba tak o dva roky budem dobrym zacitocnikom), ze co kupujem. Jednoducho je to fakt, ze sa testuje, prijimam to. Akonahle vyjde ostry a plne funkcny fw, aj cena pristroja by sa mohla zvysit. Takze som mozno aj dobre investoval. Pani, heslo: vzdy s nadhladom!!!


Az Box HD Elite DVB-S2+DVB-T, E2 PLI 2.1+CCCAM 2.3.0, Sony KDL40D3000, Skylink ICE-výmena, ext. HDD Verbatim 1,5TB eSata + USB, PC+WIN XP, LAN (kabel), TP-Link 8961NB
chorchez

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od chorchez »

No jasne az vyjde funkcni FW tedy kde budou alespon vyreseny zakladni multimedialni fce jako treba fotky ve slusnem rozliseni, tak ten box pujde do srotu, protoze to bude zastarelej smejd nebo minimalne prekonanej jinym boxem. Ale jinak je to prima konicek neeee??? Furt se v tom stourat ...


Uživatelský avatar
libco
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 370
Registrován: 08 črc 2009, 15:34

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od libco »

kadlu píše:
jojika píše:osobne si myslim, ze je dolezita funkcnost pristroja a nie cislo, ja som momentalne spokojnym uzivatelom :87:
Ahoj!

Si spokojny a nechyba Ti multitasking? Ja mam Premium combo a nemozem sa srovnat s tym, ze nie som schopny napr. nahravat a pritom pozerat iny pgm (na druhom TP), alebo nahravat TV a pritom si pustat MP3, alebo nahravat TV a zaroven si prehravat nieco zo zaznamu napr. z USB, LAN, HD!!

Ked som prvy poziadavok na multitasking (v ramci jednoho tunera) narazil v 4/2009, bude v tom nieco viac - napr. nevhodne ovladace HW, ktore to neumoznuju. Zatial som nebol schopny nic blizsieho zistit a preto uvazujem o vraceni pristroja!
Používaš ho? Ak nie, vráť, ak áno, popremýšľaj. ;-)


ICQ 563 123 279
miroslav.kocur
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 23 úno 2010, 20:29

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od miroslav.kocur »

Zvažuji koupit si AZBox HD Premium Combo a tak tady pročítám forum, abych byl v obraze. Co mě teď dostalo je tady ta zmínka, že tento přístroj nedokáže multitasking (poslech mp3 a brouzdání současně, popř. prohlížení fotek a rádio, atd.) Dost mě to děsí, protože jsem se už pro tento přístroj rozhodl.
Je to parvda? Jak je to?
Když tam jsou dva tunery, můžu koukat na Terestrial a zároveň nahrávat ze SATu? A naopak?
Jestli to neumí multitasking, tak jsem zase v háji a abych začal znova hledat "to nejlepší" multimediální centrum. ... hodiny brouzdání v prd.li.
Za odpověď předem díky.
Pokud se to sem nehodí, tak mi dejte vědět, kam to dát, kde se zeptat.


Uživatelský avatar
visper
Odborník
Odborník
Příspěvky: 2192
Registrován: 23 dub 2009, 13:50
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od visper »

Multitasking neumí a dva tunery současně pouze u verze Premium plus.


Azbox Premium--- Enigma 2---Seagate Pipeline 500GB---motor SG2100
miroslav.kocur
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 23 úno 2010, 20:29

Re: Domovské fórum pre AZ HD

Příspěvek od miroslav.kocur »

Děkuji za odpověď.
Dneska se mi bude hooodně špatně usínat. Budu přemýšlet, jestli ten multitask oželím.


Odpovědět

Zpět na „AzBox HD diskuze“