Druhý DVB/S alebo DVB/S2 tuner

Nastavení a vše kolem Azboxu HD.

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

alfasex
Nováček
Nováček
Příspěvky: 43
Registrován: 04 zář 2009, 17:46

Re: Druhý DVB/S alebo DVB/S2 tuner

Příspěvek od alfasex »

dempsey:

ad1/ problematiku druheho tunera som na tomto fore /otazka ohladom pridania/ nikdy neriesil a nemam vobec potrebu riesit ci je mozne pridanie do AzBox Premium

ad2/ reagoval som len na objektivnu vec, ktora bola deklarovana vyrobcom, a kedze vyrobca je od nas vzdialeny, tak deklarovana firmou ktora znacku Azbox pre SK a CZ trh zastupuje /vid vyssie/ a od ktorej vacsina predajcov nakupuje

ad3/ to ze ti niekto napise krutu realitu ze dalsi S2 tuner nie je mozne pridat /aj ked na zaciatku sa to marketingovo deklarovalo/ nie je snad chyba daneho uzivatela, a ze vyjadri svoju nespokojnost? no mily dempsey potom kazda nespokojnost, ktora tu bola publikovana /napriklad fw/ by musela byt tvojou osobou zabanovana /ved nech sa kazdy ide stazovat podla tvojej logiky tam kde nakupoval/

ad4/ nerob z ludi blbcov... a niekedy je lepsie ustupit ako drzat sa "klamlivej pravdy" ... nikto nie je dokonaly

alfa :89:

ps: Problem occured please reboot your System od fw 0.9.3661, ale drzis bobrika mlcanlivosti, ze? ... kludne ti zaplatim 100EUR, ak mi spojazdnis AzBox bez tejto hlasky s fw po 3661 :D

ak by sme sa naaahodou na tomto fore nevideli, tak vsetko dobre, a nech sa dari... peace! ahooooooj ;)


2 x AZ Box Premium 1x DreamBox 800.:. fw: latest .:. MultiCas v1.62B-A03 .:. Skylink /Gital / UPC ofic .:. cccam client only .:. (19,2E-23,5E-28,2E-1W)
Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhý DVB/S alebo DVB/S2 tuner

Příspěvek od dempsey »

Nebudem s Tebou riešiť Tvoje pripomienky k tomu ako vedieme fórum.
Posledný raz sa Ťa pýtam či akceptuješ to čo som napísal alebo nie.
Ak nie - odpriem Ti prístup. Ak áno tak to potvrď v tomto príspevku.
V prípade že neodpovieš odchádzaš . Otázka druhého tunera v Azbox Elite a Azbox Premium bola na fóre dávno vyriešená a objasnená.

Čakám 10 minút


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhý DVB/S alebo DVB/S2 tuner

Příspěvek od dempsey »

Prečítaj si láskavo pravidlá fóra a potom prispievaj. To čo niekto deklaroval nás naozaj nezaujíma :)

viewtopic.php?f=76&p=37218#p37218

Nebudeme tu trpieť Vaše pripomienky k tomu čo s týmto fórom nesúvisí.


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
Uživatelský avatar
Kessn
Nováček
Nováček
Příspěvky: 108
Registrován: 07 pro 2009, 19:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhý DVB/S alebo DVB/S2 tuner

Příspěvek od Kessn »

Ahoj mám dotaz jestli jde v AZBOXU nahrávat a součastně sledovat jiný program mám v něm druhý DVB-T tuner :?: Když se budu dívat na DVB-T může AZBOX nahrávat z DVB-S a naopak. Dík za odpověd'. LS. :wink:


Uživatelský avatar
shibal
Mazák
Mazák
Příspěvky: 975
Registrován: 19 čer 2009, 17:37
Bydliště: okr.Vsetín

Re: Druhý DVB/S alebo DVB/S2 tuner

Příspěvek od shibal »

Když se budu dívat na DVB-T může AZBOX nahrávat z DVB-S a naopak.
Už se to tu nedávno řešilo - pokud máš "plusko" tak ano, pokud ne - smůla.


AZBoxHD Premium (fw4890),interní HDD:SAMSUNG SpinPoint EcoGreenF2 500GB
SkylinkStandard,newcs+mgcamd+(#multicas), ToroidT90(28.2+23.5+19.2+13+9+5+1W),LNB:GI-202+Edision SL-5
TV:Panasonic P37X10Y, Hi-fi:SONY MHC-S7AV, DVD:Ferguson D-880HX
Uživatelský avatar
Kessn
Nováček
Nováček
Příspěvky: 108
Registrován: 07 pro 2009, 19:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhý DVB/S alebo DVB/S2 tuner

Příspěvek od Kessn »

shibal píše:
Když se budu dívat na DVB-T může AZBOX nahrávat z DVB-S a naopak.
Už se to tu nedávno řešilo - pokud máš "plusko" tak ano, pokud ne - smůla.
Dík tak to mám teda smůlu mám model
AzBox PREMIUM Combo :sad: LS.

Tak jsem to tady našel http://www.forum.satdigitalne.cz/viewto ... 123&t=4630 plusko má ventilátor a lepší přístup k disku. Čau LS. :38:


Uživatelský avatar
frcko73 Slovakia
Mazák
Mazák
Příspěvky: 724
Registrován: 11 pro 2008, 14:45

Re: Druhý DVB/S alebo DVB/S2 tuner

Příspěvek od frcko73 »

necituj posledny prispevok........a toboz uz nie svoj vlastny..pouzivaj tlacidlo uprav.


Parabola Du 105cm,motor neviem,ale strasne stary,Samsung UE65MU6172,VU+ Uno 4K SE
Uživatelský avatar
fira
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 13 úno 2009, 16:15

Re: Druhý DVB/S alebo DVB/S2 tuner

Příspěvek od fira »

Zdravim!Ne ze bych chtel rvat do Azboxu Premium HD druhy tuner,ale ten co jsem tam mel,me proste odesel,ze Sapra me napsali,ze sice DVB S2 maji,ale jen pro Premium Plus,lisi se pripojenim k desce.Proto prosim o radu,ci pomoc,kde tuner sehnat,pustil jsem se sice do nejake opravy,ale nikde neni schema,ale alespon jsem nasel rozdilne napeti na SE 1117,kde ma byt outV 3,3V ale je jen 2,7V pri InV 3,7.Tuner odesel i kdyz mam int.ventilator.Dekuji za pripadnou radu,ci pomoc!


alihen
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 308
Registrován: 14 bře 2010, 09:15
Bydliště: LM

Re: Druhý DVB/S alebo DVB/S2 tuner

Příspěvek od alihen »

mam pocit, ze v Sapre by ho vedeli mozno aj opravit.
skusil by som to najprv poslat tam a podla ceny za opravu sa zariadil a medzitym zhanal druhy


Octagon SF8008 Twin 2x tuner DVB-S2X, 64GB SDcard, LG OLED 55" Enigma 2 OpenATV
Uživatelský avatar
fira
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 13 úno 2009, 16:15

Re: Druhý DVB/S alebo DVB/S2 tuner

Příspěvek od fira »

Diky,mam podezreni na stabilizator SE 1117 a uz jsem jej objednal U TME,dam vedet jak dopadla vymena,treba se to bude nekomu hodit.M


Uživatelský avatar
fira
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 13 úno 2009, 16:15

Re: Druhý DVB/S alebo DVB/S2 tuner

Příspěvek od fira »

Tak jsem zase tady,takze vymena stabilizatoru SE 1117 pri oprave tuneru nepomohla,ze Sapra jsem dostal informaci,ze muze byt vadny take procesor.Na tuhle opravu teda nemam,jen bych chtel nekoho pozadat,zda nema zkusenost s vymenou tuneru pro Premium HD+ do Premium HD.Tento tuner se lisi konektorem pripojeni k zakladnove desce.Pomohlo by take schema tohoto tuneru,ale mistr Google nenasel bohuzel nic.Myslim ze by to mohlo jit.SM


piril Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 101
Registrován: 22 pro 2008, 10:46

Re: Druhý DVB/S alebo DVB/S2 tuner

Příspěvek od piril »

Take mi asi odesel tuner,ale nevim jestli to nekdo opravuje. Novy se mi nechce kupovat. Kdyz k tomu pripojim koax,tak je tma.Pokud u toho neni koax tak box jede v poho.


|AzBox S720USB|DM500|AzBoxHD Elite|E2 OpenPLI 2.1|13E,19,2E,23.5E,1W|Seagate Free Agent GO 320GB|Samsung LE40A686|
Odpovědět

Zpět na „AzBox HD diskuze“