HbbTv

Diskuze Zgemma H9.2H DVB-S2/T2/C 4K Ultra HD H.265 HEVC Combo
Odpovědět
doylik Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 15 pro 2019, 00:04

HbbTv

Příspěvek od doylik »

Ahojte,
Snažím se rozchodit HbbTv, ale zatím bez úspěchu.
Doinstaloval jsem z extensions HbbTv-QT for QT browser, ale v tom vidím chybu, že nemám QT browser. Ten jsem ale v nabízených pluginech nenašel.
Našel by se mezi vámi někdo ochotný nasdílet link na konkrétní ipk, se kterým bych to rozjel případně stručný návod jak na to? Hledal jsem různě, ale co jsem našel návody, tak nebyly aplikovatelné v mém případě.
Díky


Zgemma H9 Combo, OpenATv 6.3 2020-01-12
Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: HbbTv

Příspěvek od efendy55 »

však na Zgemma H9 Combo funguje v openatv HBBTV a pokial viem a browser určite nie to sú dve rozdielne veci . :89:


Všetko4K,Linux E2
doylik Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 15 pro 2019, 00:04

Re: HbbTv

Příspěvek od doylik »

efendy55 píše:však na Zgemma H9 Combo funguje v openatv HBBTV a pokial viem a browser určite nie to sú dve rozdielne veci . :89:
V tom případě to neumím spustit. U kanálů samozřejmě vidím ikonu jestli HBBTV má nebo ne, ale neumím jej vyvolat. Ani na skylink kanálech ani na DVB-T2.
Červené tlačítko nic nedělá a dvojité stisknutí taky ne. V mapování tlačítek jsem volbu pro HbbTv nenašel.


Zgemma H9 Combo, OpenATv 6.3 2020-01-12
Uživatelský avatar
Thomik1 Czech Republic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1200
Registrován: 17 lis 2008, 18:04
Dal poděkování: 33 poděkování
Dostal poděkování: 103 poděkování

Re: HbbTv

Příspěvek od Thomik1 »

Chvilku to trvá než najede cca 5 vteřin. Zmáčkni červené tl a počkej, vyskočí pak červená ikona a znovu červené. :74:


Force1 Iqon 1Tera HDD ,Dreambox DM520 + USB DVB-T,HdBox 9105,Dreamsky Duo6 ,SG2100 usals,LNB Quad ,parabola 85,a ještě pár dalších STB
Obrázek
Všechny uvedené návody slouží výhradně na studijní účely, pro příjem kódovaných programů si pořiďte oficiální dekódovací kartu.
petrp605 Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 29 bře 2020, 09:19

Re: HbbTv

Příspěvek od petrp605 »

Dobrý den , já mám problém také a hbb u Zgema h9 Combo , instaloval jsem cca před 1/2 rokem pluing a vše fungovalo, ale cca měsíc zpět to prestalo fungovat , a v seznamu rozšíření ( abych pluing smazal a zas nahrál ) není vidět. , prostě se nějak skryl a nelze jej ho znovu instalovat , nevíte o nějakém rozšíření kde by se mohl dohledat či kde by mohl být problém - hbb tv funguje jen někdy na ČT ale na Primě , Nově se po stisknutí tlačítka zamrzne ovládání a vůbec se červené tlačítko neaktivuje ,- a ani nezobrazí v tv stiskněte tlačítko , ženská doma je nešťastná a když má červené tlačítko tak mám klid a já chci klid , dekuji


Uživatelský avatar
Warder Slovakia
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 519
Registrován: 05 črc 2010, 16:47
Dostal poděkování: 98 poděkování

Re: HbbTv

Příspěvek od Warder »

Ja by som si spravil zalohu a hned to cele nanovo preinstaloval.


Nosce te ipsum.
jou12 Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 31 bře 2020, 09:31

Re: HbbTv

Příspěvek od jou12 »

Warder píše:Ja by som si spravil zalohu a hned to cele nanovo preinstaloval.
Přeinstalace bohužel nepomůže. Zgemma nefunguje na programech NOVA a PRIMA. Toto sdělení mám od prodejce, který mi přístroj před týdnem prodal. Buď musím počkat na aktualizaci, nebo mi nabídl přístroj vrátit. Mám Zgemma H9 Combo. To HBTV opravdu nejde jen na těchto dvou kanálech, na ostatních s tím nemám problém.


w.o.l.f. Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 28 črc 2012, 17:41
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: HbbTv

Příspěvek od w.o.l.f. »

Ve čtvrtek mi donesl známý zgemma h5 na přeinstalaci, nakonec jsem aktualizoval jsen setting a čsfd, protože jsem zjistil, že na open atv 6.2, kterou jsem mu tam dal loni v únoru stále běží hbbtv u všech programů bezchybně, t.j. i Nova a Prima. Což mě překvapilo.
Osobně mám zgemma h7s, hbbtv mi na Nova a Prima nejde, steně tak youtube (api. keys). Mám ale androida TV sony takže tyhle záležitosti neřeším.


Skorpionen Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 10 kvě 2020, 18:05

Re: HbbTv

Příspěvek od Skorpionen »

Mám podobnou zkušenost po zakoupení H9 combo .... fungovalo hbbtv na Nova a Prima...nyní nejde:-( spekuluji nad tím jestli to nesouvisí s přechodem na DVBT2....


himhim
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 20 bře 2010, 10:44

Re: HbbTv

Příspěvek od himhim »

Mám stejný problém Zgemma H9 Combo - hbbtv nefunguje v OpenATV 6.4 na kanálech Prima a Nova. Zkusil jsem OpenATV 6.2 jak píše w.o.l.f., ale ani to nezabralo (asi už je novější verze pluginu). Zkusil jsem i jiné image jako např. Egami, OpenPLi, PKT, PurE2, ale všude je to stejné. Myslím, že to bude nějaký problém v pluginu - ve všech image je stejný ...hbbtv-qt. Mám doma ještě Hitube 4K Combo v něm taky OpenATV 6.4, ale tam je plugin ...hbbtv-webkit a na tom to jede bez problémů. Možná, kdyby w.o.l.f. uvedl konkrétní build toho pluginu, který funguje, tak by se to třeba povedlo rozchodit.


Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: HbbTv

Příspěvek od efendy55 »

jo nefunguje to ani v hdfreaks image na tom bazmaku ani s novými ovládačmi. :51: len pre info .....aj na Gigablue4K s ARM procesorom tieto stanice HBBTV nejde. :89:


Všetko4K,Linux E2
Uživatelský avatar
005jon Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1231
Registrován: 04 úno 2009, 16:21
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 157 poděkování

Re: HbbTv

Příspěvek od 005jon »

Markiza a joj vám funguje? Ak áno problém je v certifikátoch treba dať aktualne


user67
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 15 bře 2011, 19:01

Re: HbbTv

Příspěvek od user67 »

Máte pravdu Markiza a joj funguje. Ale kde najdu aktualní certifikáty ,co to vlastně je? jsou pro novu i primu nebo jak?


Odpovědět

Zpět na „Diskuze Zgemma H9.2H DVB-S2/T2/C 4K Ultra HD H.265 HEVC Combo“