Programy pro Dreamsky

Nastavení a diskuze
Odpovědět
Annybody
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 16 zář 2009, 21:43

Programy pro Dreamsky

Příspěvek od Annybody »

Během nahrávání firmware přes usb jsem udělal chybu a na příjmači Dreamsky 7500 mi přestal fungovat displey a usb :( předpokládám že se to dá sparavit přes kabel RS ? prosím poraďte mi kde mám sehnat program přes který spravím firmware v mojem příjmači, případně jestli lze ňákým způsobem tento příjmač vyresetovat? děkujii


Blacker91 Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 140
Registrován: 11 led 2009, 16:17
Dal poděkování: 7 poděkování

Re: Programy pro Dreamsky

Příspěvek od Blacker91 »

Annybody píše:Během nahrávání firmware přes usb jsem udělal chybu a na příjmači Dreamsky 7500 mi přestal fungovat displey a usb :( předpokládám že se to dá sparavit přes kabel RS ? prosím poraďte mi kde mám sehnat program přes který spravím firmware v mojem příjmači, případně jestli lze ňákým způsobem tento příjmač vyresetovat? děkujii
Zalezi co jsi tam spatne poslal. Ale ano prijmac muzes ozivit prehranim sw prez RS 232. Najdi si tady na foru nejaky origo soft ve kterem je i software pro posilani FW do prijmace. Tusim ze ve verzi 2.40 byl urcite a jmenuje se myslim Upgrade.exe pak uz zalezi co jsi tam blbe poslal. Jestli pomuze jen prehrani fw je to jednoduche. Jestli budes muset prehravat neco jineho mas co delat celou noc :)


Dreamsky 7500&7000
Dreamsky NXP 256
Odpovědět

Zpět na „Diskuze DSR-7000PVR, DSR-7500 CI LAN“